Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 3186694B Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 3429734T Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 2378429t Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Wienrpg Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Ea58ec93058a4818 Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 3469647F Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 3540976g Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Adewc7 Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 3541731b Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 3568923w Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" 3793886b

 

 Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"

Go down 
+3
Александра Сейм
Майк Мейсън
Джен Линд
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Май 26, 2011 3:37 am

Тук има всякакви трупове, скелети, мишки, паяци и още много страховити неща, но за тях ще научите само ако влезете:
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Dark-House-575x431
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 5:58 am

Всъщност знаех пътя към града но исках още малко да посплаша "Жулиета". Заведох я тук където никой не беше стъпвал от години. Времето беше облачно и показваше че всеки момент ще завали. Накрая заваля.
- Хайде влизай - дръпнах я и влязохме в къщата.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 6:02 am

- Защо не ме отведеш в града? Ако това е някаква шега никак не ми е забавно! - казах след като влязохме в онази дупка, вътре беше ужасно. Имах чувството, че тази къща може да се срути всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 6:11 am

Тъкмо когато се готвех да отговоря един огромен плъх мина под краката на Александра.
- Да се качим горе - казах и тръгнахме към втория етаж. Стълбите скърцаха страшно много. Отворих вратата на една спалня пълна с прахоляк когато чух шум зад себе си. Един скелет беше паднал върху "Жулиета".
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 6:16 am

- Да, супер! - казах иронично.
- Предпочитам гората, отколкото нещо да се срути върху главата ми. - погледнах напукания таван. Погледа ми се заби в пода, пред краката ми имаше един огромен паяк, приличаше на тарантула. Настъпих го с тока на обувката си и се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 6:20 am

Сетих се че бях оставил коня навън. Погледнах през прозореца за да се уверя че коня е добре но него го нямаше.
- Няма да можем да се върнем. Коня е избягал, трябва да повикаме помощ - извадих телефона си но нямаше сигнал. Проверих и телефона на Алекс. Не, нямаше никакъв сигнал.
- Като спре бурята ще изляза навън за да потърся място на което има сигнал. За сега оставаме тук. - слязох в хола и седнах на стария диван който едва ме издържаше.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 6:24 am

- Ъъъх..- изпуфтях след като Майк слезе долу.
- Колко проблеми ми създаде само. - измърморих и се приближих до прозореца.
- Супер! И мишки има.. - измрънках след като една мишка мина през краката ми. Имах чувството, че го прави нарочно, но каква ли беше целта му.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 6:27 am

- Къде ще спим? На земята или на леглото? - викнах на Алекс с после тихо започнах да се смея. Беше толкова забавно. Утре може да я заведа на гробището или на мрачното море.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyПон Юни 20, 2011 6:30 am

- Хей! Сигурно ти е много забавно. - развиках се след като слязох долу.
- Аз няма да спя - казах и отново се качих горе. Не можех да го търпя, но имаше нещо в него...
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 3:55 am

- Да забавно ми е. - викнах.
- Да не те е страх да не дойде някое зомби или душа на мъртвец? - усмихнах се иронично. Беше много плашлива.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 4:00 am

Слязох отново долу.
- От нищо не ме е страх, просто не мога да те търпя. - казах и се усмихнах злобно. Седнах на другия край на дивана, странно как ни издържаше и двамата.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 4:19 am

Заспах неусетно на дивана и се събудих на другата сутрин.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 4:25 am

- Ставай спяща красавице! - казах преди да се събуди.
- Ще ме заведеш ли в града най-после? - казах и скръстих ръце. Ако отново ме заведе на някое гадно място кълна се, че ще го убия със собствените си ръце.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 4:35 am

- Мислех да те заведа на гробището или при акулите но щом искаш. - станах и погледнах през прозореца. Още валеше.
- О, колко жалко вали май ще трябва да си останем тук. И забравих да спомена че тук винаги вали - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 4:46 am

- И още колко време очакваш да остана тук? - казах злобно.
- Ако мислиш, че ме плашиш си сгрешил, нямам нищо против паяците, мишките и скелетите, които са наоколо, но ако още една нощ не спя в леглото си по твоя вина ще те убия! - казах ядосано.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 5:27 am

- Обичам жените с характер - усмихнах се отново. Отидох в кухнята и отворих хладилника. Там имаше сирене по което лазеше един червей. Извадих го и го подадох на Алекс.
- Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 5:32 am

- Ти луд ли си! Разкарай се! - разкрещях се и седнах на дивана.
- Изяж го ти, червеите са вкусни. - намигнах му.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 5:39 am

- Стига де само те дразня - хвърлих сиренето на пода и почти веднага се насабраха мишки които започнаха да го ядат. Беше наистина ужасна гледка особено за дамите но сега вече беше късно да го събирам можеше да ме нападнат мишките.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 5:44 am

- Ужас - казах след като погледнах как мишките налетяха сиренето. Отидох до прозореца.
- Нали тук винаги валеше, сега защо не вали? - казах и повдигнах едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 7:29 am

- А така ли? Май съм разбрал грешно. Е, аз ще тръгвам, смятам че тъй като си вампир че успееш да се върнеш. - казах и излязох от къщата, запътих се някъде...
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyВто Юни 21, 2011 7:38 am

- Сега и сама ме остави! - измърморих след като Майк пое по пътя си. Видях на къде отива, аз също тръгнах по тази посока. След 20-тина минути се озовах в града.
- Какъв идиот само! Няма да му се размине..
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Сеп 01, 2011 3:25 am

Баровете ме омръзнаха..всеки ден вече ги посещавах. Симон е на работа..нява кой да дразня..е кой знае може и да се видим...някога. С тези мисли излязох от града. Наоколо имаше дървета - повечето от които стари готови да паднат всеки момент. Стигнах до някаква къща. Не възнамерявах да влизам там особено сам. Седнах до оградата и се загледах в небето. След това погледа ми попадна върху дърветата. Как се крепяха не знам..имам чувството, че всички ще паднат всеки момент.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Сеп 01, 2011 3:35 am

След това в дискотеката направо тръгнах към някакви гори, дори и не минах през вкъщи да се преоблека. Валеше дъжд, но не мен не ми пречеше, напротив, харесваше ми. Влязох навътре в гората и погледа ми попадна върху една стара и порутена къща. В началото дори и не забелязах Стивън, който седеше до оградата. Така ме беше ядосал преди това, че ми идеше да го убия, реших изобщо да не се занимавам с него.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Сеп 01, 2011 3:48 am

Видях Симон..точно за нея си мислех..какво ли я води тук? Може би..както и да е. Станах невидим и се телепортирах зад нея. Пипнах я за рамото и тя се обърна. Телепортирах се отново на мястото си, за да не ме заподозре, че съм аз.
- Помниш 3 желания нали? - казах доволно..
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" EmptyЧет Сеп 01, 2011 3:54 am

Някой сложи ръка на рамото ми, но когато се обърнах нямаше никого. Сигурна бях, че е Стивън, наоколо нямаше никой друг. Той ме пита дали помня за трите желания.. бях загубила един бас. Ужас, кой знае какво щеше да поиска. Приближих се към него.
- Какво е първото желание? - въздъхнах. Каквото и да поискаше във всеки случай щеше да е лошо за мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къща на Петя Смит и Емили Смит
» Мрачната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Мрачните места-
Идете на: