Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Тайната гора в която магическите същества правят магии Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Тайната гора в която магическите същества правят магии 3186694B Тайната гора в която магическите същества правят магии 3429734T Тайната гора в която магическите същества правят магии 2378429t Тайната гора в която магическите същества правят магии Wienrpg Тайната гора в която магическите същества правят магии Ea58ec93058a4818 Тайната гора в която магическите същества правят магии 3469647F Тайната гора в която магическите същества правят магии 3540976g Тайната гора в която магическите същества правят магии Adewc7 Тайната гора в която магическите същества правят магии 3541731b Тайната гора в която магическите същества правят магии 3568923w Тайната гора в която магическите същества правят магии 3793886b

 

 Тайната гора в която магическите същества правят магии

Go down 
+2
Ерик Сааде
Джен Линд
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyЧет Май 26, 2011 5:28 am

Тук идват магическите същества и упражняват силите си:
Тайната гора в която магическите същества правят магии 34053-forestRoadStart%5B1%5D


Последната промяна е направена от Джен Линд на Пон Авг 29, 2011 11:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:15 am

Стигнахме до тайната гора. Затворих очи и след няколко секунди започна да духа страшно силен вятър. След една минута силния вятър се превърна в топъл, приятен летен ветрец. Спрях вятъра. Започнах да гледам земята съсредоточено. Изведнъж стана страшно заметресение. Спрях го след половин час. Паднах на тревата.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:22 am

- Добре ли си? - казах и отидох при Джен, която лежеше на тревата. До сега не бях виждал такова нещо.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:25 am

- Да но нали знаеш как е. Много сила изхабих - казах и се опитах да стана но не можах. Много мразех да става така.
- По дяволите - казах и се отказах да ставам.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:28 am

- Нужна ти е кръв..-казах и се огледах наоколо-няма жива душа.
- Пий от мен - казах и натегнах ръкава си, поднесох й ръката ми.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:30 am

- Не си добре. Не пия човешка кръв пък камоли вампирска - казах категорично. Знаех че ако започна да пия няма да мога да спра после...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:39 am

- Не пиеш човешка кръв? Ти сериозно ли? - разсмях се на глас.
- Не се инати, имаш нужда от кръв, само внимавай да не изпиеш всичката.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:41 am

- Спри! Ужасно е да убиваш невинни хора! И няма да пия. Без значение че... - не довърших. Знаех че ако не си възвърна силите скоро нямаше да издържа.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:47 am

- Без значение, че...? - казах и очаквах тя да продължи изречението. Хм..до преди час се чудех как да съсипя Джен, а сега й предлагам кръвта си, странно.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:49 am

- Че ако не си възвърна силите няма да издържа. - опитах се да викна но дори това не можех.
- Остави ме мен. Тръгвай си.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:57 am

- Не мога да те оставя тук! - казах оглеждайки се наоколо.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 7:59 am

Усетих че изсъхвам. Беше гадно усещане. Изведнъж припаднах. Беше логично никога не бях използвала толкова сила едновременно...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyСъб Май 28, 2011 8:04 am

Джен припадна, реших да я заведа у дома. Вдигнах я на ръце, да призная не беше съвсем лека. Тръгнахме към вкъщи, когато изминахме или по-точно аз изминах половината път, бях се изморил.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 5:54 am

Реших да дойда на някое по усамотено място където да няма никой.
- Боже забравила съм да се облека - казах след като видях че съм по нощница.
- Е, няма значение и без това тук няма никой.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 5:58 am

- Джен, Джен..- казах след като "изскочих" зад нея, не знам дали тя знаеше, че я следвам, когато се обърна към мен видях ядосаното й изражение. На лицето ми се появи лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 6:00 am

- О, страхотно сега си имам и вярно кученце което ме следва навсякъде - казах иронично.
- Защо си тук по дяволите? - попитах грубо.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 6:05 am

- Не може ли? Много е грубо да оставиш гостенина си сам.. - казах и се приближих към нея. Осъзнавах колко нахален бях, но това е друг въпрос.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 6:08 am

- О, кой го казва само. - казах още по иронично от преди.
- Знам че нещо искаш, за това казвай какво и да приключваме най сетне.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 6:13 am

- И защо трябва да искам нещо, за да преследвам едно хубаво момиче? - казах и се приближих още към нея, интересно ми беше какво ще направи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 6:16 am

- Разбира се че искаш нещо. Вие мъжете винаги искате нещо. Е, ще ми кажеш с добро или с лошо? - усмихнах се мрачно. Отивах все по назад докато не усетих че се подпирам на едно дърво.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 6:24 am

- Нищо не искам. - заявих, но самия аз не си вярвах. С всяка крачна на Джен на зад аз пристъпвах на пред. След като тя се подпря на дървото се приближих до нея и отново я целунах, продължавах да я гледам така, сякаш нищо не беше станало.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 7:49 am

Да бъда притисната до някакво си дърво не беше най приятното нещо но все пак... Всъщност не знам какво ми ставаше но изпитах желанието да го целуна и аз. Направих го и после го погледнах съвсем невинно както правеше той.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 7:57 am

- Мислех, че целувките ми не ти харесват - щом казах това я целунах още веднъж, за да не помисли, че я целувам само, за да я дразня. Чудех се какво ли следваше.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 8:01 am

- И кой ти е казвал че ми харесват? - тръгнах навътре в гората. Обичах тези малки игрички и бях почти сигурна че ще ме последва. От всякъде се чуваха странни звуци, но това правеше нещата по интересни. Е, поне за мен...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии EmptyПет Юни 24, 2011 8:12 am

- Е, щом ме целуна може би ти харесват.. - казах след като тръгнах след нея. Май започнах да харесвам това момиче.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната гора в която магическите същества правят магии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Тук магическите същества могат да записват героите си
» Расите (за магическите създания)
» Непроходимата гора
» Красивата гора
» Мрачната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: