Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Бела Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Бела EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Бела EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Бела EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Бела EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Бела EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Бела EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Бела EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Бела EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Бела EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Бела 3186694B Къщата на Бела 3429734T Къщата на Бела 2378429t Къщата на Бела Wienrpg Къщата на Бела Ea58ec93058a4818 Къщата на Бела 3469647F Къщата на Бела 3540976g Къщата на Бела Adewc7 Къщата на Бела 3541731b Къщата на Бела 3568923w Къщата на Бела 3793886b

 

 Къщата на Бела

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 12:50 am

Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:35 am

С Рики влязохме в къщи. Реших да спусна завесите, за по-сигурно. Направих го и с Рики седнахме на дивана в хола.
- Има само 20 минути до пълнолунието, къде е Клео.. - казах притеснено.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:37 am

Затичах се към къщата на Бела.През това време и звънях,но тя не ми вдигна.
-Хайде Бела..вдигни,вдигни..-мрънках си,но без успех.Най-сетне видхя къщата и.С бързи движения стигнах до входната врата и почуках.
-Бела!-извиках по-силно.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:40 am

- Това сигурно е Клео - запътих се към вратата и отворих.
- Клео влизай - тя влезе но докато затварях вратата видях луната която вече беше изгряла. Стоях малко на входната врата и после я затворих. Качих се в банята и напълних ваната. После влязох вътре и се превърнах в русалка. Бях под влиянието на луната и не знаех какво правя.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:42 am

Рики зачезна на някъде.
-Бела!Бела!-виках я,но нея я нямаше..
-Бела по дяволите..ако не ми се явиш тук..-изрекох,но чух нещо от горния етаж..
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:45 am

Излязох от хола, Клео беше дошла.
- Клео, точно на време! - казах и се приближих към нея.
- Хей, къде изчезна Рики? - казах поглеждайки притеснено към горния етаж.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:46 am

-Не знам точно това щях да те питам..мисля,че е на горния етаж..-качих се по стълбите.
-Рики!-извиках веднъж.Чух течаща вода от банята.
-О не..Бела ела тук!-Бела беше малко зад мен.Стоях пред вратата на банята.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:49 am

- А, ето ви и вас. Вижте колко хубава е луната. И водата. Да идем на остров Мако, хайде - подканих ги. Толкова беше странно това което ставаше...
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:50 am

- Рики, добре ли си? - казах плахо и се приближих към нея.
- Видяла си луната, нали? - попитах и я гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 1:55 am

Седнах на тоалетнта която беше със затворен капак иначе щях да падна.Крастосах крака.
-Естествено,че я е видяла..-говорех като човек на който не му пука,но всъщност се притеснявах за Рики.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:00 am

- Защо не я видите и вие? Тя е толкова красива. Като огромна светеща топка на небето. Просто прекрасна. - излязох от ваната и си изсуших кожата. После бутнах Клео вътре и стоплих водата до такава степен че кожата й настръхна.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:03 am

-Рики спри!-извиках и.Тя затопляше водата и още малко щеше да ме подгори.
-Рики осъзнай се по дяволите!Иначе ще те цапардосам!-от врялата вода се откхъсан мялко балонче-колкот оглавата и и аз го запратих по нея за да я разсея.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:06 am

Отидох до Клео и хванах ръката й, опитах се да я измъкна от ваната. Тя падна на земята.
- Рики, успокой се! Не знаеш какво правиш! Може да бъде опасно! Спри! - казах на Рики паникьосано. Взех една кърпа и я подадох на Клео.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:09 am

- О така ли. Трудно ми е да повярвам - продължих да затоплям водата във ваната докато не се подпали. Излязох от банята и отидох в кухнята където запалих мивката.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:12 am

С Клео бързо изтичахме в кухнята.
- Рики спри! Какво правиш? Нашите ще ме убият! - казах набързо, но се притесних повече за самата Рики, отколкото за реакцията на родителите ми, когато видят това.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:16 am

-Рики!-скастрих я само с една дума-името и.Вода избухна от мивките,но не ни намокри тъйкаот я държах под контрол.
-Хайде седнем и да поговорим като нормалните хора!-прлиближух се до Рики.В този момен едни бутилки зад нея изригнаха.Изпищях и се дръпнах назад.Когато реших,че е "безопасно" протегнха ръка към тази на Рики...отдръпнах я като попаерна-тъйкато се изгорих.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:19 am

Бях страшно топла и бузите ми бяха почервеняли. Тръгнах към хола и седнах на дивана. Той веднага се запали. Станах и седнах на пода. След минути всичко около мен гореше и ми беше страшно топло.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:23 am

-Трябва да я охлдим!-казах аз.Ледена струйка вода от чешмата се насочи към Рики.Спря за малко огъня бошуващ около нея,но той пак пламна.Не исках да я мокря тъйкато така тя можеше да подгори опашката си.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:26 am

Щом ледената струйка вода се приближи малко до мен, стана пареща струйка вода която се насочи към Клео. Това беше едно от най ужасните пълнолуния. Видях как Клео се измокри и се превърна в русалка. Огън се насочи към опашката и.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:29 am

Взех набързо една чаша и я напълних с вода. Излях я върху насочващия се към опашката на Клео огън. Успях да го угася.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:39 am

Излязох от хола и тръгнах към вътрешния басейн. Всичко след мен се подпалваше. Влязох в басейна и се превърнах в русалка. Част от басейна започна да гори и беше опасно да остана вътре но нали все пак не знаех какво правя...
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:42 am

- Рики! - изкрещях и тръгнах след нея. Басейна гореше.
- Рики, излизай от там веднага! - казах и тръгнах към нея, но беше доста опасно. Хванах ръката й, за да я измъкна, но тя ме изгори и веднага я пуснах.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:49 am

Веднага щом излязох от басейна изсъхнах и бутнах Бела вътре.
- Водата е много хубава - намигнах й. След малко щеше да стане сутрин. Качих се в стаята на Бела и легнах на леглото й. Всичко се подпали освен леглото. Заспах. След около 2 часа луната щеше да се скрие и всичко щеше да е както преди.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:52 am

- Клео! Клео! - крещях аз надявайки се тя да дойде и да ми помогне!
- Клео! - крещях още по-силно, тъй като тя явно не ме чуваше, а огънят идваше към мен. Ами Рики? Къде ли изчезна пак.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела EmptyПет Юни 17, 2011 2:54 am

Отидох до Бела и почнах да и помагам.
-О по дяволите Рики!-изругах аз.Имаше вода която ми помогна да извадя бела..щом Рики изчезна всичко стана като преди сам одето водата беше 100 градоса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Бела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бела   Къщата на Бела Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Бела
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Иън
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Алекса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: