Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Мрачното езеро Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Мрачното езеро EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Мрачното езеро EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Мрачното езеро EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Мрачното езеро EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Мрачното езеро EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Мрачното езеро EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Мрачното езеро EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Мрачното езеро 3186694B Мрачното езеро 3429734T Мрачното езеро 2378429t Мрачното езеро Wienrpg Мрачното езеро Ea58ec93058a4818 Мрачното езеро 3469647F Мрачното езеро 3540976g Мрачното езеро Adewc7 Мрачното езеро 3541731b Мрачното езеро 3568923w Мрачното езеро 3793886b

 

 Мрачното езеро

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyЧет Май 26, 2011 3:33 am

Говори се много за това езеро но никой не смее да стъпи тук.:
Мрачното езеро Bestland8
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 8:10 am

Не ми допадна особено дискотеката с многото хора. Мисля да остана малко сама. Е ето ме тук..при това езеро. Сядаш никой не е идвал тук преди. Приближих се до езерото. Беше доста хлъзгаво и се подхлъзнах във водата. Добре, че бях само до брега...трябва да се внимава доста тук. Седнах до брега и се загледах в езерото хвърляйки камъчета. Не знам защо, но това ми доставяше някакво удоволствие. След малко се изправих и тръгнах към пътя..нещо ме караше да се върна при езерото. Е направих го потопих ръката си и почувствах желание да вляза на вътре. Влязох до колената, но започнах да потъвам..или по скоро нещо като чели ме теглеше на вътре.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 8:30 am

Разхождах се наоколо когато чух някакви викове. Идваха от езерото наблизо. Та за Бога кой беше там?! Не знаеха ли че е опасно.. Приближих се малко и установих че нещо дърпаше едно момиче навътре към езерото. Свалих си бързо тениската и скочих в езерото. Поех си дълбоко дъх и влязох под водата. Дърпаше я нещо като огромна риба. Взех един камък намиращ се на дъното на езерото и ударих рибата с него. Тя се изплаши и избяга. Момичето май беше изгубило съзнание защото започна да потъва. Бързо изплувах до нея и я изкарах на повърхноста. След като я оставих на брега на езерото започнах да я свестявам. След около половин час тя най сетне дойде в съзнание.
- Добре ли си? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 8:54 am

- Била съм и по - добре! - казах и се изправих. Изглеждаше ми познат, но от къде ли...
- Познаваме ли се от някъде? - обърнах се към момчето. Познат леко казано...имам чувството че съм го виждала доста пъти..прилича на момчето дето ме отвлече от вкъщи, но едва ли е той.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 9:00 am

Вгледах се по-добре в нея. Тя не беше ли онази женената която отвлякох за да издразня тъпия си брат? Странно нещо е животът. Първо я отвличам а после я спасявам.
- Да, виждали сме се. Аз.. Съм "глупакът" който те отвлече нали за да издразня гадния си брат. - казах гледайки някъде си.
- Искаш ли да те заведа до вас? Да си около езерото е много опасно. Тук има всякакви чудовища - казах напълно забравяйки че съм без тениска.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 9:03 am

- Не, не, не стой далеч от мен. - казах и се обърнах на бързо. Без да исках се подхлъзнах и се блъснах в него. Бързо се отдалечих. Как..как може отвлича ме, и след това ме спасява. Да ме беше оставил да се удавя и това да е.
- Все пак благодаря. - изръмжах и започнах да се отдалечавам.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 9:09 am

Когато тя започна да върви пред нея изскочи един огромен вълк. Тези май бяха от убийците на вампири. Вълкът набра скорост и тръгна да я напада но с вампирската си скорост, успях и го отблъснах. Той се качи върху мен и успя да ме ухапе, но аз взех един кол който беше близо до мен и го забих в вълка. Той бързо се отдалечи. Погледнах раната си. Нямаше да заздравее лесно, тъй като тези вълци можеха дори да убият вампир.
- И отново, добре ли си? - попитах я пренебрегвайки раната.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 9:11 am

- Предполагам.. - казах безразлично. Всъщност не трябва да съм с него. Тръгнах към пътя. Тези камъни по брега са доста опасни. На това момче явно не му правеше впечатление, че ме отвлече а след това се прави все едно нищо не се случило.
- Та какво искаш? - казах и се обърнах. Той през цялото време вървеше след мен.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyВто Сеп 06, 2011 9:19 am

- Не искам да те оставям сама тук. Може да пострадаш - казах докато вървях след нея и едновременно превързвах раната си с тениската.
- Няма да рискувам живота ти. Видя колко е опасно тук. Онзи вълк щеше да те разкъса ако не бях аз - казах и самодоволна усмивка се появи на лицето ми. Е, не ми отиваше да се правя много на спасител но все пак. На нея го дължах, тя преживя много заради мен. Деймън ме беше превърнал в чудовище.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am

- Ще ме оставиш ли на мира? - обърнах се и извиках. Нямам намерение да се връщам при Крис и този да е зад мен...представям си как щяха да се сбият..май. От тези мисли се засмях. Момчето ме погледна странно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачното езеро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачното езеро   Мрачното езеро Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мрачното езеро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Мрачните места-
Идете на: