Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парка с моста - Page 4 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парка с моста - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парка с моста - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парка с моста - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парка с моста - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парка с моста - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парка с моста - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парка с моста - Page 4 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парка с моста - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парка с моста - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парка с моста - Page 4 3186694B Парка с моста - Page 4 3429734T Парка с моста - Page 4 2378429t Парка с моста - Page 4 Wienrpg Парка с моста - Page 4 Ea58ec93058a4818 Парка с моста - Page 4 3469647F Парка с моста - Page 4 3540976g Парка с моста - Page 4 Adewc7 Парка с моста - Page 4 3541731b Парка с моста - Page 4 3568923w Парка с моста - Page 4 3793886b

 

 Парка с моста

Go down 
+7
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Виктория Франсес
Алекса Паркър
Браян О'Конър
Стефан Салваторе
Джен Линд
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyСря Авг 24, 2011 12:56 am

Тя почна да пита какво ми е.Толкова ли зле излгеждах?Всичко в мен ли крещеше "Дявол го взел.Имам хиляди проблеми на главата" ?Простенах и преместих тежеста от единия си крак на другия.
- Ерик ли?Не...смисал...дори не знам къде е.Не съм го чувала от цяла вечност.Вие всички сте се изнесли от къщатаи по тази логика аз си купих друга къща,но не ми се живее сама.Никой обаче не ме иска край себе си.Ти,Деймън,Сиси,Аврил..всички рано или късно ми бягате.Писва ви от мен... - поклатих глава.Говорех врели некипели,но си беше истина.Идеше ми да ревна по дяволите.
- Както и да е.Теб какво те мъчи? - попитах я.Преди малко се почувствха сякаш бях на онези събирания за анонимки алкохолици и подобни. "Здравейте аз съм Лиса" "Здравей Лиса" ...Боже!
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyСря Авг 24, 2011 3:39 am

- Нищо. Появи се бившата на Деймън и ни създава проблеми - казах мрачно. Колко ли беше часът?
- И не е вярно, на мен не ми е писнало от теб просто се случиха толкова много неща, че ще ми отнеме години да ти ги разкажа. Хей искаш ли да отидем до сегашната ми къща да се преоблека? - не чаках отговор ами я задърпах към къщи. Дали Симон се беше прибрала? Да, разбира се че трябваше да се е прибрала. Сигурно беше 8 или 9 сутринта. Сега по-важното беше да успея да я събудя. Дано да не спеше дълбоко. Ама и аз съм една. Как можах да си забравя ключовете вътре?
- Само да не завали пак.. - си казах тъй като времето беше нещо повече от облачно и всичко показваше че всеки момент ще завали. Имаше и силен, хладен вятър..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:24 pm

Гледах телефона си, когато го видях на приближава. Господи пръска сексапил. Едвам се сдържах да не прехапя устни.
- Здравей - казах, гледайки в ръцете си, които трепереха.
Той ми кимна.
- Съжалявам за вчера. Всичко стана много бързо. Аз наистина..-не бях довършила, когато допря пръст до устните ми в знак да мълча. Докосването му ми подейства като ток.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:28 pm

Седнах до нея и мълчахме 10-15 мин. след което предложих да се разходим. Беше я срам от постъпката й и това си личеше. Не исках да говорим за онази вечер, на тя настоя да ми обясни причината за постъпката й..
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 11:24 pm

Предложи да се разходим. Изправих се без да казвам и дума и тръгнахме по-навътре в парка.
- Истината е.. - спрях се аз и си поех въздух - че имам приятел. Усетих разочарованието му, изписано но лицето, дори без да го гледам.
- Но ние не се виждаме и вчера се скарахме, казах да не ме търси вече - продължих аз.
Въпреки това не изглеждаше по-добре.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyПет Авг 22, 2014 12:38 pm

Почувствах се ужасно. И все пак станалото, станало.. Истината е , че въпреки всичко исках да съм с това момиче, изпитвах силна нужда от нея, незнайно защо.. Предложих й да бъде моето момиче.
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:36 am

Кевин не изглеждаше особено добре. Явно му бях повлияла.
Както се взирах с земята той заговори и ми каза, че иска да бъда неговото момиче. Бях объркана и щастлива. Усмихнах се леко и положих внимателно ръка на коляното му. Той не погледна и отвърна на усмивката ми. Приближи се леко към мен и след миг устните ни се срещнаха.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:41 am

Целунах я, не можах и миг повече да се сдържа.. целунах я с желание, толкова беше красива, толкова нежна, тя беше идеална. Надявах се да приеме предложението ми. Това беше единственото нещо за което мислех ..
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am

Той искаше да съм неговото момиче. Аз исках да е моето момче. Целувахме се на пейката около...всъщност не знам колко време, с него губя представа за всичко. Не можах да му се наситя. Не усетих кога небето се запълни с облаци. Чу се гръм някъде от града.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка с моста - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка с моста
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Парка с лабиринта
» Парка с невероятната гледка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: