Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парк "Рath" - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парк "Рath" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парк "Рath" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парк "Рath" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парк "Рath" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парк "Рath" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парк "Рath" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парк "Рath" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парк "Рath" - Page 3 3186694B Парк "Рath" - Page 3 3429734T Парк "Рath" - Page 3 2378429t Парк "Рath" - Page 3 Wienrpg Парк "Рath" - Page 3 Ea58ec93058a4818 Парк "Рath" - Page 3 3469647F Парк "Рath" - Page 3 3540976g Парк "Рath" - Page 3 Adewc7 Парк "Рath" - Page 3 3541731b Парк "Рath" - Page 3 3568923w Парк "Рath" - Page 3 3793886b

 

 Парк "Рath"

Go down 
+8
Деймън Салваторе
Иън Фелтън
Петя Дейвис
Кристиан Дейвис
Елизабет
Ариана Шелски
Деметра Уилиам
Джен Линд
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 5:45 am

И аз се усмихнах.
- Хайде да се прибираме. - казах на Крис и тръгнахме. Аз бутах количката, кой носеше чантата с нещата на бебетата. Чантата беше бяла на розови и сини черти. Точно като за близнаци. И количката беше на два цвята. На Дженичка беше розова, а на Деймънчо синя.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:02 am

След като минах през вкъщи да оставя багажа си отидох в един парк. Огледах наоколо, нямаше почти никого..скука, май трябваше да остана на острова още малко. Към мен се приближи едно момиче.. нарече ме Деймън, охо..май и двойникът ми е от тук. - помислих си, лека усмивка се появи на лицето ми.
- Да, добре.. - казах след като тя ме изгледа странно, дори и не знаех за какво става въпрос, но какво пък..колкото по-късно разбере, че не съм Деймън, толкова по-добре.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:08 am

И все още се чувствах някак си.. Дори аз не можех да си обясня как. Приближих се до Деймън и го целунах. Все пак цяла седмица.. Липсваше ми. Учудих се от това че е с други дрехи, кога ли беше успял да се преоблече? А и изглеждаше някак си.. Как да го кажа странно. Е, определено не изглеждаше както преди около 10 минути в къщата..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:14 am

Отидох в някакъв парк. Огледах се наоколо, погледа ми попадна върху Джен и..глупавия ми, магьосник двойник, не знаех, че е от тук. Джен го ..целуна? Учудих се..имам в предвид, ако тя го мислеше за мен.. Седнах на една пейка близо до тях, кога ли двойникът ми щеше да забележи, че съм там..Уау.."двойникът ми" не вярвах, че някога ще го кажа..
- Значи вече и се представяш за мен? - казах по някое време.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:20 am

Останах с отворена уста.
- Божичко, полудявам ли?! Да, определено полудявам. Вече виждам Деймъновци навсякъде. Не, това не е нормално. Никак даже - казах си и едновременно гледах случващото се пред мен като пълен идиот.
- Чакайте, чакайте. Вие.. Кой.. Кога.. - започнах да заеквам.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:25 am

- Не го слушай, аз съм Деймън. - казах докато момичето, което ме целуна гледаше ту мен, ту Деймън, сдържах се да не избухна в смях. Горката, не знаеше кой е истинският Деймън. Просто исках да го подразня, какво лошо имаше в това.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:30 am

Изсмях се, как можеше да твърди, че той е..аз?
- Е "Деймън"..мога да докажа по десетки различни начини, че не си този за който се представяш. Да видим..как се казва тя? - казах след малко, а той замълча. Усмихнах се доволно, докато Джен съвсем се беше объркала..
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:34 am

Замислих се.. Онова момиче, което ме помисли за Деймън в дискотеката на острова ме беше питала за някаква Джен.. дали беше това момиче, е..нищо не пречи да опитам.
- Джен.. - казах след малко и се усмихнах доволно, докато двойникът ми се намръщи, беше толкова забавно.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:44 am

Вече съвсем се обърках. Ами ако нито един от тях не беше Деймън? Или ако ми се подиграваха.
- Това е откачено! - викнах.
- Подигравате ли ми се или какво..?! - отново викнах. След това се приближих първо до Деймъна когото целунах и му ударих доста силен шамар, отидох и до другия Деймън и също го ударих.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 8:40 am

- Ами да ти кажа на беше нужно. - казах след като тя ме удари. Нещо се случваше с нея, тя беше вампир, можеше да усети кой е вампира тук, докато онзи срещу мен беше само някакъв си магьосник. Дръпнах Джен към себе си.
- Можеш да усетиш, че той дори и не е вампир! - казах така че, двойника ми да не чуе.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 9:08 am

Да, като се замисля чувствах нещо но не можех да определя какво точно. Сигурно беше заради отвличането, нали днес се бях прибрала.. Единственното нещо което знаех и чувствах отлично, бе, че никой от тях двамата не беше просто човек. Отдръпнах се от него и седнах на една от пейките, далеч от тях. Въздъхнах и се загледах в едно дърво.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyВто Авг 16, 2011 1:07 am

След като Джен се отдалечи седнах на една пейка, по-далеч от онзи..ъм, дори и не му знаех името..така де, двойника ми. Огледах се наоколо, нямаше почти никого. Станах от пейката и тръгнах към тази, на която седеше Джен, седнах до нея.
- Все още искам да знам къде беше цяла седмица. - казах след няколко минути.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyВто Авг 16, 2011 2:34 am

- Може ли просто да не говорим за това? - казах колкото можех по-спокойно, напълно забравяйки за случката преди малко. Пак стана топло но.. Нали преди малко бях променила времето на облачно?! Опитах отново да го направя облачно но не се получи.
- Какво.. - казах изненадано. Това беше невъзможно. За първи път от 6 века не можех да използвам дарбите си..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Авг 17, 2011 2:44 am

Не обърнах внимание на случилото се с Джен. Огледах се наоколо, магьосника си беше тръгнал, явно му беше писнало да се представя за мен..надям се.
- Хайде да се прибираме. - казах след малко и станах от пейката. Махнахме се от парка, тъкмо пресичахме улицата..загледах се някъде и един автобус ме блъсна..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Авг 17, 2011 2:58 am

Когато пресичахме улицата изневиделица се появи някакъв автобус и блъсна Деймън. Отначало се
паникьосах, не знаех какво да направя. След няколко минути обаче се съвзех и бързо извадих телефона от джоба си. Точно когато щях да кажа къде точно бяхме за да дойде линейката, падна батерията ми.
- По дяволите! - викнах и захвърлих телефона. Счупи се но изобщо не ми пукаше. В този момент мина едно такси. Спрях го и шофьора ми помогна да качим Деймън в таксито.
- Към болницата - едва успях да кажа но май не беше нужно тъй като шофьорът сам се досети.
- Моля те недей да умираш точно сега.. - казах тихо. Цялата треперех..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Авг 31, 2011 1:57 am

С Кар дойдохме в парк "Рath". Разходихме се, а после седнахме на една от пейките. Огледах парка, нямаше много хора, по пейките седяха предимно възрастни хора и майка с деца. Странно, усещах, че има и други вампири наоколо освен мен и Каролайн. Огледах още веднъж внимателно хората в парка, но не видях никой познат и не усещах кой е вампира, беше странно.
- Усещаш ли това? - обърнах се към Каролайн.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Авг 31, 2011 2:06 am

-Да,усещам го. - обърнах се назад,и усетих лек полъх.
-Кат,хайде да обиколим,да видим може да срещнем някой.
Усещах наистина странно чувство.Нещо сякаш се движише зад нас,но винаги когато се обръщах нямаше никой.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyСря Авг 31, 2011 2:21 am

Станах от пейката без да казвам нищо, Каролайн също. Започнахме да обикаляме из парка. Минахме покрай една пейка, на която седеше едно момче, усещането се усили. Явно беше вампир, не го познавах. С Каролайн се спогледнахме и продължихме да вървим.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:30 am

След като си тръгнахме от дискотеката дойдохме в парка, където ядохме захарен памук. Тя явно беше пийнала малко повече, и се държеше по отпуснато отколкото ако бе трезва, което ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:33 am

Дойдохме в този парк. Беше приятно. Поне доколкото помня, защото бях пийнала малко в повече. Явно на Кевин му харесваше или поне се надявам. По едно време паднах и Кевин ми помогна да се изправя, при което предложи да ме откара вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am

Пренесох я на ръце до моя Ягуар и я настаних удобно на седалката. През целия път не каза нищо, предполагам че я е било срам от това което стана. Когато стигнахме тя ме покани да вляза и ми предложи питие, но аз отказах, за да не я притеснявам. Дадох й номера си в случай че има нужда от нещо и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "Рath" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Рath"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Парк " Trees"
» Парк "Rest"
» Парк "Spring"
» Парк "Аutomne"
» Парк "London"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: