Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парк "Рath" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парк "Рath" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парк "Рath" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парк "Рath" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парк "Рath" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парк "Рath" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парк "Рath" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парк "Рath" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парк "Рath" - Page 2 3186694B Парк "Рath" - Page 2 3429734T Парк "Рath" - Page 2 2378429t Парк "Рath" - Page 2 Wienrpg Парк "Рath" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Парк "Рath" - Page 2 3469647F Парк "Рath" - Page 2 3540976g Парк "Рath" - Page 2 Adewc7 Парк "Рath" - Page 2 3541731b Парк "Рath" - Page 2 3568923w Парк "Рath" - Page 2 3793886b

 

 Парк "Рath"

Go down 
+8
Деймън Салваторе
Иън Фелтън
Петя Дейвис
Кристиан Дейвис
Елизабет
Ариана Шелски
Деметра Уилиам
Джен Линд
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 11:47 am

Момичето си тръгна, вече можех да говоря. Седнах на една пейка.
- Щеше ли да пиеш от нея? - го попитах. Но защо ли като знаех отговора...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 11:50 am

- Защо не? - Казах най-нахално. - Защо да не те целувам? Защо да не идвам у вас? Кажи ми защо? - Надменното ми държание винаги дразнеше момичетата около мен. Повдигнах едната си вежда и я погледнах в очакване на отговор.
- И, чао. Елизабет. - Отново я погледнах. - Защо трябва да ти казвам от кого ще пия? Не ставаш ли малко нахална?
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 11:53 am

- Ами да нахална съм но не толкова колкото теб. И там е пълно с вампири. Нима си способен да пиеш от тях? Но защо ли питам, разбира се че си способен. - викнах като станах. Този беше по нахален от очакваното.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 11:58 am

- Ами да. Способен съм да пия от всекиго. - Обърнах се и закрачих нанякъде. Исках да видя как ще реагира. - И мерси. Мерси за целувката, която ми даде. Или по-точно, която си взех сам. - Нямаше да използвам никоя от дарбите си. Ставаше интересно. Обичах да се заяждам с момичета, защото винаги се гневяха за нещо.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 12:01 pm

- Изобщо не се съмнявам - казах вече спокойно.
- Теб трудно може човек да те понася - казах и се засмях. Чудех се ако съм спокойна той как ще го приеме.
- Катo виждам си нов - казах и го огледах


Последната промяна е направена от Джен Линд на Съб Май 28, 2011 8:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 12:04 pm

Засмях се.
- Мда. Ако съдя по нецивилизованият ти начин на говорене, добре си усвоила тукашния диалект. Може да съм нахален, но никога няма да се снижа на това ниво. - Заяждах се нарочно. Исках да ме удари. Ако ме удареше щеше да се случи нещо...
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 12:06 pm

- Моля?!? - казах.
- Ти си ужасен! - викнах. Значи искаше да го ударя... Добре, ударих го.
- Я да видим какво ще направиш...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 12:09 pm

Точно след като ме удари аз хванах лицето й с две ръце и започнах да я целувам. Много нагъл бях, но все пак, момичетата харесват лошите момчета. Продължавах да я целувам без да я оставям да си поеме дъх.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 8:08 pm

Най накрая го избутах.
- Ти нормален ли си? - викнах. После видях че има хора около нас. Хванах го и го издърпах по навътре в парка.
- Какво искаш? Не помня да съм ти позволявала да ме целуваш! - му викнах и застанах пред него като го гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 9:33 pm

- А аз не разбрах, защо трябва да те питам за да си открадна целувка?
Погледнах я в очите. Това момиче ми харесваше. - Но все пак ти хареса, нали? Няма как да не ти е харесало.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 9:38 pm

- Трябва да питаш защото... Така. - казах.
- И как знаеш че ми е харесало? Ами ако не е? - викнах отново.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 9:40 pm

- Просто знам, че ти е харесало. Признай си. - Отново я целунах, но този път много кратка целувка. - И да знаеш, че когато поискам нещо, винаги го получавам. По един или друг начин. И недей да викаш. Мразя истеричките.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 9:45 pm

- Спри да ме целуваш. - казах и седнах пак.
- Не съм длъжна да признавам нищо. И не съм предмет да ме получаваш ако това искаше да кажеш.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 9:50 pm

- Ще ти кажа само едно: Ще те получа, въпреки че не си предмет.
Седнах на пейката до нея. - И все пак ти е харесало. Винаги им харесва.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 9:53 pm

- Да да много искаш. И ти казам че не ми хареса. Изобщо не можеш да целуваш - казах. Беше мой ред да го подразня.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 9:58 pm

- Да, да. Всички го отричат, но никоя не го мисли. - Облегнах се на пейката и се загледах в небето. По едно време я погледнах и прекарах пръсти през пуснатата й коса. Тя беше мека като коприна, приятна на допир.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 10:03 pm

- Добре де теб какво те интересува. Аз се махам от тук. Скучно е. - казах и станах като тръгнах към някакъв бар.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСъб Май 28, 2011 10:06 pm

- Нали знаеш, че съм нагъл и няма да те оставя току-така да си тръгнеш?!
Тръгнах след нея към някой от баровете. - Ти водиш.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 4:59 am

С Петя и децата дойдохме в един парк, от много време не бях идвал тук. Петя буташе количката на Дженичка, а аз на Деймънчо, по едно време ги разменихме. Взех Дженичка в ръцете си.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 5:04 am

Крис взе Дженичка. Тогава съединихме количките. Все пак нямаше как да бута количката и да държи Дженичка. Седнахме на една пейка. Гушнах Деймънчо. Колко е сладък. Приличаше на Крис. А Дженичка приличаше на мене.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 5:11 am

Дженичка започна да плаче, едно от нещата, които мразех в бебетата. От количката извадих биберон и й го дадох. Тя се успокой.
- Хм..май ставам за баща. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 5:14 am

- Да...със сигурност. - казах и се усмихнах. Приспах Деймънчо и го сложих в количката. Да си майка е трудно. Сетих се за това, което вчера Крис ми предложи..брак..
- Крис, кога ще е сватбата? - попитах го и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 5:22 am

- Не знам..има много неща, които трябва да направим. - усмихнах и след няколко минути някак успях да приспя Дженичка, сложих я в количка. И двамата бяха много красиви,а Дженичка приличаше на Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 5:24 am

- Аз ти предлагам да е скоро..не ми се чака искам по - бързо да се оженим! - казах и седнах до него. Той ме прегърна, аз също. Тук е приятно за разхода на Дженичка и Деймънчо. Бяха много сладки докато спяха.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 5:43 am

Целунах Петя. Пейката беше много стара, скърцаше и се клатеше, истинско чудо е, че ни издържа и двамата. Времето беше приятно, грееше слънце, но не прекалено силно. Погледнах към Петя и й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "Рath" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Рath"   Парк "Рath" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Рath"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Парк " Trees"
» Парк "Rest"
» Парк "Spring"
» Парк "Аutomne"
» Парк "London"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: