Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Оливия Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Оливия EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Оливия EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Оливия EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Оливия EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Оливия EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Оливия EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Оливия 3186694B Къщата на Оливия 3429734T Къщата на Оливия 2378429t Къщата на Оливия Wienrpg Къщата на Оливия Ea58ec93058a4818 Къщата на Оливия 3469647F Къщата на Оливия 3540976g Къщата на Оливия Adewc7 Къщата на Оливия 3541731b Къщата на Оливия 3568923w Къщата на Оливия 3793886b

 

 Къщата на Оливия

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 9:12 am

Кухня
Къщата на Оливия Large
Хол
Къщата на Оливия Large
Баня
Къщата на Оливия Large
Спалня
Къщата на Оливия Large
Гостна
Къщата на Оливия Large
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 9:39 am

Кевин ме докара до вкъщи с колата си. Явно му беше неудобно да остане и се запъти към вратата. Не помня как съм стигнала до него. Дръпнах го към себе си и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 9:44 am

Стигнах до вратата след което усетих как хваща ръката ми, изненадах се, но ми хареса. Прегърнах я след което отидохме в спалнята й и тя каза че ще си облече пижамата а аз да я изчакам на леглото.
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 10:10 am

Отидох да си потърся пижамата, но не я намерих и си взех нова. Гледах да е колкото се може по-плътна и да не прозира. Обякох една дълга до средата на бедрата. Май наистина бях попрекалила с алкохола, защото два-три пъти залитнах и мисля, че си ударих главата във врата.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 10:39 am

Като видях нощницата която беше облякла Оливия изпитах силно привличане. Доста необичайно за мен. Беше доста приятно. Харесваше ми. Тогава тя се приближи бавно към мен..
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 11:37 am

Всичко се случи под влиянието на алкохола. Трезва едва ли щях да направя такова нещо. Приближих се до него на опасно близко разстояние. Той обви ръце около кръста ми и започна бавно да ги плъзга надолу. Накрая се опомних и го избутах настрани. Не бях изпитвала такъв срам от години насам.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:09 pm

Почувствах се неудобно когато тя се отдръпна и се отдалечих. Но тя не спираше да гледа в мен, не бях сигурен какво точно искаше да се случи.
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:17 pm

Забих погледа си в него. Чувствах се неловко. Помня, че отидох в кухнята, а след малко бях прилепена към стената и целуваше врата ми.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:21 pm

Не можах да й устоя. Ароматът на кожата й беше неописуем. Тя не се отдръпна, което говореше че й харесва. Целувах я и бавно започнах да свалям презрамките на нощницата й.
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:25 pm

Чувството беше неописуемо. Желаех го. Но не беше редно. Но от друга страна копнеех за това. Потърсих устните му. Целувахме се жадни един за друг. Започна да сваля презрамките на нощницата ми,а аз да разкопчавам копчетата на ризата му, която , въпреки че му стоеше ужасно секси, в момента ви пречеше.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:31 pm

Тялото й горещо желаеше моето. Личеше й че го иска. Нямаше начин да я разочаровам. След миг вече бяхме един върху друг. Не спираше да ме целува, бързо и страстно. Съблякох нощницата й....
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:34 pm

Губят ми се някои спомени. Бяхме един върху друг на леглото ми. Съблече нощницата ми и започна да целува врата ми, като бавно устните му се движеха надолу към гърдите. Избутах го и аз бях върху него. Захапах устните му, а той ме придърпа по-близо до него.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:38 pm

Всичко в нея крещеше че трябва да го направи. След миг започна да разкопчава копчетата на дънките ми и да ме целува бавно. Тръгнах да разкопчавам сутиена й но тя ме спря...Нее, какво има, какво стана ?
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:43 pm

Целувахме се страстно. Желаех го. Един напълно непознат. Започнах да разкопчавам дънките му. Но в този момент се сетих..сетих се за Джон. Приятелят ми. Не съм го виждала от месец, но все още сме заедно. Спрях да го целувам и го избутах. Слава Богу все още мислех трезво..поне отчасти.
- Виж - Господи защо не му поммня името - не мога. Наистина не мога.
Гледаше ме странно, като че бях извършила нещо нередно. Е, то си беше и така де.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:47 pm

Веднага ми минаха най-лошите неща през ума.. че съм я наранил или обидил с нещо. Но не, имаше друга причина, за която не искаше да ми споменава. Не я разпитвах. Облякох си ризата и седнах на леглото. Тя мълчеше. Запитах се дали всичко това трябваше да се случи..правилно ли постъпих като си легнах с непозната? И все пак не можем да върнем времето и да променим нещата....
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 12:58 pm

Мълчахме дълго време. Накрая го погледнах. Мълчанието беше неловко.
- Не биваше.. - промърморих накрая - Съжалявам. Кевин ме погледна и не каза нищо само си закопча ризата и си тръгна. Идваше ми да заплача силно, да удрям някого..но вместо това си взех шампанско и пресуших бутилката. На масата в хола намерих листче с номер.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 1:03 pm

Подведе ме една непозната "пияна" жена. Толкова си бях ядосан. Постъпих като пълен идиот , как можах да се вържа. Не искам да я виждам повече. Не искам да имам нищо общо с тази жена. -Глупак, защо остави телефонния си номер ...
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 1:06 pm

Бях ядосана на себе си. Легнах и не можах да заспя.На сутринта се събудих с главоболие и синина на челото. Сигурно е от вратата вчера. Взех мобилния си телефон и набрах номера. Не се съобразих, че е 6:30 сутринта.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 1:10 pm

С цялата си наглост ми звънна, как не я е срам. Затворих веднага когато разбрах че е тя. Не исках да чувам гласа й, макар че не спирах да мисля за онази нощ. Не си давах сметка че тя може ми би липсваше, но се осъзнах и си спомних как бе постъпила с мен..
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 1:16 pm

Затвори ми. Безсрамник! Как смее..ако мш беше пред очите щях да го цапардосам. В този момент ми звънна Джон. 35 минути ми разказва как си прекарва с брат му на Хавай. Каза ми, че се прибира следващата седмица и иско подобаващо посрещане. Бях достатъчно изнервена и казах, че не искам да го виждам повече. Държах се като кучка. Не ми пука. И все пак още не мога да спра да мисля за предишната нощ. Отидох в баняха и усвежих грима си. След това писах смс на Кевин, че го чакам в парка с моста, доста забележителен парк в града, и че не приемам отказ.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm

Не исках да ходя, въпреки че всичко в мен крещеше - отиди... не исках да ме нарани отново. Да, казах го... наистина ме нарани в онази нощ, колкото и глупаво да звучи, почувствах се ужасно. И все пак отидох. Седеше на една пейка, скръстила крака и гледаше телефона си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Оливия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Оливия   Къщата на Оливия Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Оливия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Иън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Мелинда
» Къщата на Катрин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на хората-
Идете на: