Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Дискотека "Night Live" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Дискотека "Night Live" - Page 2 3186694B Дискотека "Night Live" - Page 2 3429734T Дискотека "Night Live" - Page 2 2378429t Дискотека "Night Live" - Page 2 Wienrpg Дискотека "Night Live" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Дискотека "Night Live" - Page 2 3469647F Дискотека "Night Live" - Page 2 3540976g Дискотека "Night Live" - Page 2 Adewc7 Дискотека "Night Live" - Page 2 3541731b Дискотека "Night Live" - Page 2 3568923w Дискотека "Night Live" - Page 2 3793886b

 

 Дискотека "Night Live"

Go down 
+6
Деймън Салваторе
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
Мел Уотс
Елизабет
Джен Линд
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Night Live" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 2:09 am

До мен седна някакъв тип. Представи се, не че ме интересуваше името му.
- Има ли значение как се казваме? - казах и дори не го погледах. Точно сега не ми беше до никого. Огледах го. Симпатичен, но не и мой тип. Платих сметката и тръгнах към друг бар.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Дискотека "Night Live" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:18 am

Влязох в дикотеката. Седнах на бара и си поръчах едно мартини. Огледах всички момичета. След известно време някакво моммиче дойде и ме попита имам ли планове за вечерта. Казах й да се маха.
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Дискотека "Night Live" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:20 am

Влязох в дискотеката. Огледах се и видях, че има няколко празни столове на бара. Запътих се към един празен стол, до който седеше доста привлекателно момче. Той не откъсна поглед от мен, което ми харесваше. Поръчах си уиски и му намигнах, повдигайки чашата си.
Върнете се в началото Go down
Кевин
User
User
Кевин


Брой мнения : 17
Join date : 21.08.2014

Дискотека "Night Live" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:23 am

Имаше едно момиче до мен, не откъсна поглед от мен, което ме принуди да отида при нея. Казваше се Оливия, беше досат секси. Поръчахме си уиски и си говорихме цяла вечер.
Върнете се в началото Go down
Оливия
User
User
Оливия


Брой мнения : 18
Join date : 21.08.2014

Дискотека "Night Live" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am

След като му намигнах започнахме да си говорим. Доста забавен тип. И мистериозен. Харесвам мистериозни момчета. Не ми каза почти нищо за себе си, което ме побъркваше, но и ми харесваше. След около час приказки ми предложи да се разходим.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Night Live" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Night Live"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Дискотека "Fun all day"
» Дискотека "Dance"
»  Дискотека "Nice"
» Дискотека "Nuit"
» Дискотека "Dancing"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: