Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Дискотека "Night Live" Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Дискотека "Night Live" EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Дискотека "Night Live" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Дискотека "Night Live" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Дискотека "Night Live" EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Дискотека "Night Live" EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Дискотека "Night Live" EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Дискотека "Night Live" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Дискотека "Night Live" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Дискотека "Night Live" 3186694B Дискотека "Night Live" 3429734T Дискотека "Night Live" 2378429t Дискотека "Night Live" Wienrpg Дискотека "Night Live" Ea58ec93058a4818 Дискотека "Night Live" 3469647F Дискотека "Night Live" 3540976g Дискотека "Night Live" Adewc7 Дискотека "Night Live" 3541731b Дискотека "Night Live" 3568923w Дискотека "Night Live" 3793886b

 

 Дискотека "Night Live"

Go down 
+6
Деймън Салваторе
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
Мел Уотс
Елизабет
Джен Линд
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Май 25, 2011 8:40 pm

Дискотека "Night Live" Discotheque
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСъб Май 28, 2011 9:48 am

Отидох в първата видяна дискотека да търся работа. Отидох при собственика и го попитах дали имат свободни места .Уговорката бе да съм барманка.Супер заплатата ми не беше толкова ниска ,можеше дори да не ми се налага да имам съквартирантка.Излязох от дискотеката и се озовах в много тъмна уличка
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyВто Май 31, 2011 8:13 am

Отидох на работа .Да бъдеш барманка беше...интересна работа .Имах късмет ,че дойдох когато нямаха персонал ,пък и заплащането е добро и има охрана в случай ,че някоя пияница ми посегне. Чувствах се в безопасност ,но въпреки всичко имах чувството ,че около този град стават странни неща ,просто всички толкова бързаха да ме подминат щом ме видят или пък ме гледаха сякаш съм нещо за ядене ... Имах още час работа и щях да се прибера ,странно колко депресирани хора имаше наоколо.
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyНед Юни 12, 2011 9:46 pm

Работа ,работа ,работа. Сипах питие на един господин .Беше ми забавно .сетих се за мацките по филмите .Мислех скоро да започна да правя трикове с бутилки .Излязох в почивка и отидох отвън за цигара .
Върнете се в началото Go down
Мел Уотс
Vampire
Vampire
Мел Уотс


Брой мнения : 14
Join date : 29.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyПон Юни 13, 2011 4:18 am

Дойдох в тази дискотека.Щях да си намеря някой идиот и да му изпия кръвта.Седнах на една маса и повиках сервитьорката.Младо момиче с червеникава коса.
-Здрасти..искам ами..водка..-заявих.
-Хей,хей сладурано сама ли си?-каза един тип.Личеше си,че не гледа мен,а гърдите ми.Извъртях очи.
-Знаеш ли коя съм въобще идиот такъв?-изсумтях аз.
-О да..онази моделката..Мелани Уотс..-е беше улучил,но самодоволната му усмивка толкова ме нервише ,че ми се искаше да му я изтрия от лицето.
-Нацели..-заявих.Сервитьорката или аз се надявах да е така още стоеше при нас.Момчето се настани нахално до мен.
-Та аз съм Мел..като свършиш работа ела тук да се запознаем..-усмиханх се мило.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyВто Юни 14, 2011 9:58 am

В последния момент реших да заведа Крис в някоя дискотека за да пийнем нещо и да потанцуваме. Седнах до едно... "Познато" момиче. После се сетих коя е.
- Здравей Мел. Та аз съм Джен приятно ми е. - усмихнах се доволно. Изглеждаше наивна, но дали беше така... Поръчах си уиски и погледнах Крис.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Мел Уотс
Vampire
Vampire
Мел Уотс


Брой мнения : 14
Join date : 29.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyВто Юни 14, 2011 11:37 pm

Повдигнах вежда.Коя беше тази?Не си спомнях да я познавам,но ми беше позната.
-Джен Линд предполагам?-казах аз.
-Хей питието ми кога ще дойде..-с бърз одвижение стигнах до бара и си взех една бутилка.
-Съжалявам..та такам.От къде знаеш името ми?Не,че то е голяма тайна след кариерата ми,но както и да е..-отпих от бутилката.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyЧет Юни 16, 2011 1:56 am

Телефона ми звънна, беше майка ми. Мислех да не вдигам но знаех че тя няма да спре да звънни. Накрая вдигнах:
- Какво искаш? - тя каза че иска да се срещнем в някакъв бар.
- Нужно ли е сега? Оф добре идвам. - затворих телефона и тръгнах към бара.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 12:36 am

Крис искаше да отидем на ресторант или бар...но аз избрах дискотека...поръчах си алкохол. Крис изгледа ядосано..как щях да издържа още докато съм бременна без алкохол - не знам.Е ще си подпийвам докато Крис го няма..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 1:58 am

Петя си поръча алкохол, знаеше, че не трябва да пие, но никога не ме слушаше. Прочетох мислите й, а не..нямаше да се разберем така.
- Иска ти се. - казах докато тя надигаше чашата с алкохол.
- Нещо силно. - подвикнах на бармана, след около минута пред беше имаше чаша, пълна до горе с алкохол. Отпих от нея и погледнах към Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 2:00 am

- Ти ще пиеш аз не..както ти каза няма да се разберем! - казах и взех чашата си с алкохол. Изпих половината. Странно обикновено след като изпия нещо силно ми се вие свят...сега бях добре. Или алкохола не е в ред или..нещо с мен.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 2:08 am

Явно беше прочела мислите ми..отново.
- Аз не съм бременен, а ти си, така, че ми дай това. - засмях се и взех чашата от ръцете й. Оставих я по-далеч от Петя, а тя се намръщи. Отпих от чашата си веднъж..и още веднъж.. и още няколко пъти..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 2:18 am

Намръщих се и се разсърдих. Добре моята чаша беше далече..взех неговата и я изпих на екс. Крис изгледа ядосано. Знам, че не трябва да пия алкохол, но не съм дошла тука да пия натурални сокчета.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 2:21 am

- О, напротив. - казах и се огледах на бармана.
- Натурално сокче? - засмях се..бармана изгледа странно и ми подаде сока. Оставих до пред Петя и се усмихнах доволно.
- Ето, пий. - засмях се и изпих алкохола от нейната чаша, която преди малко бях взел. Поръчах си още.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 2:26 am

- Не благодаря. - казах и се усмихнах на Крис. Май ще отида някъде другаде и ще си пия.
- Една кола. - казах на бармана. Той ми я подаде и аз я взех. Станах от стола и тръгнах към изхода. Отворих колата си и отпих малко от нея.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 2:29 am

Петя си поръча кола и стана от стола си, тръгна към изхода. Бях прочел мислите й, станах от стола си и платих сметката. Тръгнах към изхода.
- А, не няма да стане толкова лесно. - казах на Петя.
- Е, къде отиваме? - усмихнах се подло.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyСря Авг 17, 2011 2:31 am

- Въпросът е къде отивам аз! За теб не знам... - казах доволно. Ами ако исках да остана сама..Крис няма да ме остави.
- Хайде да се прибираме. - казах му. И без това беше горещо. Мразя това време.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyНед Авг 21, 2011 10:05 pm

Със Симон пристигнахме в една от любимите ми дискотеки. При други обстоятелства бих ни довела с колата, но не се знаеше колко ще пием така че.. Седнахме на една от масите и аз отидох да ни взема по 1 бира. След като се върнах дадох едната бира на Симон а от другата отпих голяма глътка.
- Би ли ми дала малко телефона си да пратя смс на Деймън защото моят се счупи? - попитах Симон и тя кимна. Малко след това ми даде телефона си. Пратих смс на Деймън и след това се върнах при Симон. Изпих си бирата и в този момент пуснаха тази песен. Станах от мястото си и дръпнах Симон към дансинга. Започнах да танцувам а не след дълго и Симон последва примера ми. Колко ли беше часът.. Дано само не закъснеехме за работа защото точно сега имах нужда от пари. Бях си харесала един мотор и на всяка цена щях да си го купя. Докато танцувах се огледах наоколо. Дискотеката беше нещо повече от препълнена и ако все пак, Деймън дойдеше щеше да ни намери трудно защото, ако беше трудно да ни намери по масите то щеше да е още по-трудно да ни намери на дансинга където беше голяма част от хората. Усмихнах се на Симон която ме погледна по някое време. Честно казано, не се съмнявах че тук ще има много хора все пак беше една от най големите дискотеки в града. И също така всички намиращи се вътре бяха предимно млади не като в дискотеката която работехме със Симон - там имаше предимно старчоци пияници. Не, нямах никакво намерение да се утрепвам всяка нощ от работа. Веднага щом намерех друга работа щях да напусна тази..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyПон Авг 22, 2011 12:00 am

Влязох в дискотеката, имаше много хора, които седяха по масите и пиеха, а също и такива, които танцуваха на дансинга. Огледах всички по масите, но не видях Джен. Знаех си, че ще трудно да ги намеря. Тръгнах към тези, които танцуваха, търсейки с поглед Джен. Погледа ми попадна върху, два момичета, от които едната ми заприлича на Джен. Бях далеч от тях и не можех да я различа. Приближих се..да, това беше Джен.
- А, ето те.. - извиках след като отидох до нея, музиката беше много силна и нямаше да ме чуе ако го бях казал с нормален тон.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyПон Авг 22, 2011 3:43 am

Щом видях Деймън го хванах за ръката и го задърпах към масата на която седяхме преди малко аз и Симон.
- Виж, знам че се чудиш защо съм започнала работа в онази дискотека. Всъщност Симон го предложи и се съгласих, все пак малко пари никога не са излишни. Не успях да ти кажа, защото когато отидохме за интервю ни приеха веднага. А и откакто се счупи телефона ми не съм купувала друг. Щях да ти кажа но нали знаеш какъв ужасен късмет имам, ти научи сам. - започнах да разказвам. Изобщо не оставих Деймън да продума, веднага продължих.
- Кълна се не знаех че униформите са такива и обещавам че когато си намеря друга работа веднага ще се махна от там. Веднага щом се приберем ще започна да търся. А за погребението.. Онази вечер когато отидох до тоалетна ми се обади леля ми, за да ми съобщи че баща ми умира. Паникьосах се, не знаех какво да направя. Веднага се телепортирах при баща си, но после разбрах че съм си забравила телефона и не можах да ти се обадя. След това баща ми умря.. И покрай погребението.. Просто не можех.. - започнах да заеквам. Отидох и си взех една бира. Отпих голяма глътка и продължих:
- Наистина, извинявай че те притесних но.. Това е баща ми. Не можех просто така да го оставя а и последните дни докато той умираше не се отделях от него и за минута. - въздъхнах дълбоко.
- Това е. - казах и отпих отново от бирата.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Виктория Нелсън
Werewolve
Werewolve
Виктория Нелсън


Брой мнения : 16
Join date : 03.07.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyПон Авг 22, 2011 5:01 am

Вече ми писваше! Бях претърсила целия град и пак не успях да намеря Деймън. Дойдох в дискотеката да пия нещо. Алкохол тоест. Тъкмо тръгнах да си взимам уиски и забелязах Деймън на една маса с още едно момиче. Приближих се до тях и седнах до Деймън.
- Търсих те навсякъде! Къде беше? - казах но не го оставих да ми отговори започнах да го целувам. Момичето ни гледаше но мен това изобщо не ме интересуваше. А и не вярвах да му е гадже, Деймън сигурно не ме беше забравил още. Отделих се от него.
- Чакай ме, ей сега идвам - казах и след малко се върнах с 2 чаши уиски. Дадох едната на Деймън а другата беше за мен.
- Дей искам да се съберем отново. Беше моя грешка че те оставих и съжалявам за това. - казах по едно време и отпих от уискито.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyПон Авг 22, 2011 5:19 am

Джен ми каза защо си тръгна така от острова, също и за работата като сервитьорка в онази дискотека. Тръгнах да казвам нещо, когато се появи бившата ми..Виктория. Седна до мен и започна да ме целува. Каза, че иска да се съберем. Та от както скъсахме минаха две години, отдавна я бях забравил. Колко ли е наивна, за да мисли, че вечно ще тичам след нея.
- Да, радвам се.. - казах.
- Обаче аз не искам. - изръмжах, гледайки я в очите.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyПон Авг 22, 2011 5:32 am

Нямах намерение да стоя и да ги гледам. И без това едва ли щяха да забележат ако си тръгна. Станах от мястото си, платих сметката си и излязох от дискотеката. Навън вълеше силен дъжд и сигурно вече беше 11 или 12 часа. Изобщо не ме интересуваше че закъснях за работа. Не можех да спра да мисля за случилото се току що.
- Каква глупачка съм. Аз седя и му обяснявам а господина върти любов. - погледнах с отвръщение татуировката. Знаех, че щях да съжалявам че я направих някой ден. За няколко минути вече се бях измокрила до кости но въпреки това вървях бавно и подритвах с крак едно камъче. Наоколо нямаше никого освен мен. Разбира се, всички бяха по дискотеките или по домовете си. Ако видех отново физиономията на Деймън.. Кой знае какво щях да направя.
- "Дей" - повторих с ирония думите на момичето.
- Идиот! - викнах. Когато някой ме ядосваше обикновено го обиждах и се успокоявах но сега беше различно. Това никак не ме успокои.. Седнах на земята. Ако някой ме видеше сигурно щеше да си помисли че съм някаква пияна откачалка която е до толкова пияна че не може да се прибере в къщи..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyВто Авг 23, 2011 1:27 am

Дойдох в дискотеката..като вече бях човек се чувствах някак..безсилна, но това ми харесваше.
- Едно уиски. - казах на бармана. преди да изляза си взех доста пари..нали вече не мога да използвам внушение. След миг чашата вече беше пред мен. Бях избрала и хубаво местенце.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" EmptyВто Авг 23, 2011 1:40 am

Докато се разхождах в 2 през нощта, да странно е но обичах да го правя. Тогава не беше нужно да нося пръстена си предпазващ от слънцето а и мразех светлината. Отбих се в една дискотека. Беше доста препълнено. Въпреки това имаше доста свободни места, но аз си избрах това до едно момиче което привлече вниманието ми. Седнах до нея и си поръчах водка.
- Джейкъб - казах по някое време на момичето което се обърна към мен. Отпих от водката и се огледах наоколо. Да, определено имаше много хора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Night Live" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Live"   Дискотека "Night Live" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Night Live"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Дискотека "Fun all day"
» Дискотека "Dance"
»  Дискотека "Nice"
» Дискотека "Nuit"
» Дискотека "Dancing"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: