Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 3186694B Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 3429734T Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 2378429t Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Wienrpg Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Ea58ec93058a4818 Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 3469647F Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 3540976g Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Adewc7 Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 3541731b Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 3568923w Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 3793886b

 

 Къщата на Деймън и Лиса

Go down 
+14
Аврил Лавинг
Каролайн Форбс
Бони Бенет
Петя Дейвис
Джейкъб Салваторе
Елена Неърс
Деймън Салваторе
Стефан Салваторе
Ема Линд
Елизабет
Никол Нюмуун
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
18 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 6:10 am

- Добре, щом така искаш - казах колкото можех по-спокойно. Знаех си че беше грешка да започна да харесвам отново някой.
- Може би си прав. Всичко това което стана между нас беше една огромна грешка. Нека да го забравим - казах и излязох от къщата. Тръгнах на някъде без посока.. Мамка му, не се бях чувствала така от 6 века насам!
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Виктория Нелсън
Werewolve
Werewolve
Виктория Нелсън


Брой мнения : 16
Join date : 03.07.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:20 pm

Току що бях излязла от болницата и веднага се запътих към къщата на Деймън. Почуках на вратата и след няколко минути той ми отвори.
- Бременна съм - казах и влязох в къщата. Седнах на дивана и го зачаках да дойде. Отлично знаех че детето не е от Деймън но щеше да бъде забавно да мисли че е от него. Хем щеше да се върне при мен, хем детето щеше да има баща защото честно казано не знаех от кой е точно. Само последната седмица бях отишла поне с трима.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:35 pm

Почука се на вратата, беше Виктория. Каза, че е бременна и влезе в къщата, седна на дивана в хола. Преди около месец се бяхме напили и.. ъх, едва ли беше от мен, вампир съм за Бога! Е, Петя и Крис имат деца, което си беше друг въпрос.. Едва ли Виктория казваше истината, сигурно пак беше някоя от подлите й лъжи, но можеше и да казва истината. Седнах до нея.
- Аха..и мен какво ме интересува? - казах.
Върнете се в началото Go down
Виктория Нелсън
Werewolve
Werewolve
Виктория Нелсън


Брой мнения : 16
Join date : 03.07.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:39 pm

- Не се ли сещаш? Деймън! Детето е от теб! - повиших тон аз. Кой знае.. Можеше наистина да е от него но това беше почти невъзможно.
- Трябва да си поемеш отговорностите и да забравиш за онази - казах и самодоволна усмивка се появи на лицето ми. Оставих си чантата до мен и се разположих. Едва ли Деймъм беше чак толкова безотговорен че да не се погрижи за "детето" си. Поне този Деймън когото познавах не беше такъв. Дано не се е променил, защото това малко изчадие и без това ми пречеше.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:53 pm

Тя ми каза, че трябва да поема отговорностите си, това ми прозвуча някак смешно. Никога през живота си не съм искал деца, още по-малко да се грижа за дете, което дори и не е мое. Отначало повярвах за малко, че може да е бременна от мен, но ми звучеше нереално. Аз баща? Това и да го видя нямаше да повярвам..определено не си се представях с бебешка количка.
- Отговорности? Стига Вик, знаеш, че не е от мен. - казах съвсем спокойно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Нелсън
Werewolve
Werewolve
Виктория Нелсън


Брой мнения : 16
Join date : 03.07.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:57 pm

- От теб е, Дей. Помниш ли когато преди по-малко от месец го направихме? Е, не съм спала с друг от тогава - излъгах. Наистина беше много безотговорен. Как можеше да го приема толкова спокойно?
- Та.. Кога ще кажем добрите новини на.. - поколебах се за миг. Опитвах се да си спомня името.
- А, да, Джен? - погледнах го. Много, страшно много, направо обожавах да го дразня. Това си ми беше в кръвта.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:09 am

Отново започна да ме заблуждава, че детето е от мен, обаче аз не й вярвах. Чудех се дали изобщо е бременна, а ако беше определено не аз бях бащата..или поне така се надявах.
- Не смятам, че това засяга Джен.. мен също. - казах. Знаех, че лъже, мислите й я издаваха. Тази дарба често ми помагаше в такива моменти, особено когато Виктория опитваше да ме излъже. Не знам какво бих направил ако казваше истината..баща, та аз не ставам за баща.
Върнете се в началото Go down
Виктория Нелсън
Werewolve
Werewolve
Виктория Нелсън


Брой мнения : 16
Join date : 03.07.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am

- Добре, както искаш. Но да знаеш че след като родя детето няма да имаш право да го виждаш. Сигурна съм че ще искаш да го видиш.. Все някога - казах ядосано и станах от дивана. По дяволите, и това не проработи! Този човек само за 2 години се беше изцяло променил. Може би трябваше да се откажа от това да го преследвам.. И без това очевидно не ме харесваше вече.. Но не! Нямаше да спра. Излязох от къщата и тръгнах на някъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 30 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Деймън и Лиса
Върнете се в началото 
Страница 30 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Къщата на Лиса
» Къщата на Ерик
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Иън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: