Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 3186694B Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 3429734T Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 2378429t Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Wienrpg Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Ea58ec93058a4818 Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 3469647F Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 3540976g Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Adewc7 Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 3541731b Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 3568923w Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 3793886b

 

 Къщата на Деймън и Лиса

Go down 
+14
Аврил Лавинг
Каролайн Форбс
Бони Бенет
Петя Дейвис
Джейкъб Салваторе
Елена Неърс
Деймън Салваторе
Стефан Салваторе
Ема Линд
Елизабет
Никол Нюмуун
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
18 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 7:57 am

Хванах Джейкъб и го избутах на вън, последвах го и затворих вратата.
- Нарочно го правиш, нали? - казах и го бутнах на зад.


Последната промяна е направена от Деймън Салваторе на Пет Юли 01, 2011 7:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 7:58 am

- Какво? Просто приятелска прегрътка. Не знаех че си толкова ревнив - усмихнах се. Пристъпих напред и също бутнах Деймън доста силно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:00 am

- Май си спрял да ходиш на фитнес - усмихнах се. Пристъпих на пред и го избутах толкова силно, че падна на земята. Гледката беше забавна, усмихнах се злобно.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:02 am

Станах и му ударих толкова силен юмрук че потече кръв от носа му.
- Забравяш че тренирам бокс от малък и имам черен колан по карате нали? - усмихнах се доволно и го ударих в корема.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:20 am

- Стига, знаем кой е по-силния тук. - казах и му ударих един юмрук, в носа, потече му кръв.
- Квит ме..като се замисля не съвсем - усмихнах се подло и го ударих в слабините. Още един юмрук в лицето щеше да компенсира всичко..потече му кръв и от устата. Усмихнах се доволно.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:22 am

Ударих го в лицето и му счупих носа. След това го ударих в окото което щеше да посинее. Бутнах го и той падна на земята. Качих се върху него и започнах да го удрям в лицето.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:24 am

Хванах ръката му и я извих. Бутнах го на земята и започнах да го удрям в лицето.
- Ролите се сменят братко - усмихнах се и продължих да го удрям.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:25 am

Пак сменихме позата и аз бях от горе. Продължих да го удрям в лицето.
- Защо се предполага че се бием този път? - казах и станах като започнах да го удрям в корема така че той да се свие.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:29 am

- Защото те мразя - казах и отново аз бях върху него. Започнах да го удрям в корема, той умираше от болка, страхотна гледка. Оставих го да се гърчи на земята и влязох вътре.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:32 am

Деймън влезе отново в къщата.. Пребит?
- Какво е станало? - казах и изтичах в кухнята да взема лед. След като той седна на дивана поставих леда върху насиненото му око като едновременно се опитвах да спра кръвта която течеше от носа му със една кърпичка.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:35 am

- Дълга история - отговорих. Носа ме болеше, но факта, че Джейкъб се гърчи в двора ме развеселяваше.
- О, да..бивчето ти гадже също е доста зле. - исках да видя дали ще се втурне да го "спасява".
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПет Юли 01, 2011 8:38 am

- Бил си се с брат си? - казах учудено.
- Да, разбирам те и аз за малко да удавя сестра си но не го направих, не питай защо - усмихнах се.
- Всъщност Джейкъб е симпатично момче - исках да видя какво ще направи.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 7:29 am

Нямаше да оставя тъпия си брат да победи. Започнах да чукам на външната врата докато Джен не ми отвори. Опитах да вляза но не можех защото не бях поканен.
- По дяволите! Джен покани ме веднага! - викнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 7:38 am

- Още ли искаш? - казах и станах от дивана, тръгнах към насинения си "брат".
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 7:41 am

- Деймън сядай бързо на дивана! - заповядах. Обърнах се към Джейкъб.
- Ти се махай, веднага! - викнах и затворих вратата. Стигаше толкова бои за днес.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 7:49 am

Върнах се на дивана. Изведнъж се сетих, че притежавах дарбите на Джен и сестра й, може би сестра й има изцеление, имаше вероятност да съм копирал тази дарба. След малко носа и окото ми се оправиха.
- Е, все пак ще послужи за нещо това, че отнех дарбите на сестра ти.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 7:57 am

- Да не й ги беше връщал щеше да е супер - измърморих, седнах на дивана и си пуснах телевизия. След няколко минути прещракване установих че няма нищо интересно.
- Няма нищо интересно - казах и изгасих телевизора.
- Джейкъб понякога е страшно нахален, точно като теб. И всъщност нямаше нужда да се биете пред къщата ми. - казах. Бях ядосана заради всичко което ставаше. Внезапно звънна телефона, вдигнах. Беше от болницата. Искаха да ми кажат че баща ми е бил много болен и щял да умре.
- Изобщо не ме интересува. Да не е бил глупав. Не съм виновна че само пиеше! - викнах и хвърлих телефона на земята. Счупи се но това беше най малкия ми проблем в момента.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 8:03 am

- Какво има? - казах след като тя хвърли телефона си на земята.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 8:08 am

- Баща ми бил много болен и щял да умира. Изобщо не ми пука, да не пиеше толкова. А и като станах на 13 той реши че вече съм достатъчно голяма да се справям сама с живота и ето, виж докъде ме докара. Вампир на 678 години, колко хубаво само - казах безразлично и иронично.
- И се махам от тук! Писна ми от всичко! - викнах накрая и излязох от къщата.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСъб Юли 02, 2011 8:11 am

Малко след като Джен излезе и аз тръгнах на някъде.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПон Юли 04, 2011 2:28 am

Не искам да ми се сърди. Прегърнах я и прокарах пръсти през косата и.Целунах я нещо по главата.
-Съжалявам. - изрекох тихо. Не знаех за какво се извинявам. Прегръщах я. Не исках това с вените да се повтаря отново.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyПон Юли 04, 2011 2:43 am

Той каза,че съжалява,но не знех за какво.
-Не си ти виновен.Аз..за пореден път правя нещо без да мисля.Аз трябва да се извиня,че те притесних..-усмихнах му се плахо.Сгуших се в него.
-Хъм..искаш ли да излезне мнякъде?-последната вечер бяхме пили доста и сега мислех просто да е в някой парк,а не бар,но и на барове не отказвам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСря Юли 06, 2011 9:45 am

Стигнахме до къщата на Джен, тя отвори вратата и влезе вътре, а аз зачаках на вратата. След като тя ме дръпна вътре затворих вратата след себе си или по скоро я бутнах с крак.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСря Юли 06, 2011 9:53 am

Хвърлих ключовете на масата и седнах на дивана. В този момент започна да вали.
- Ех какъв късмет - казах и се облегнах на дивана. Не ми се спеше все още. Видях че Деймън стой на вратата.
- Защо стоиш там сядай - викнах и се загледах през прозореца. След това пуснах телевизора но както винаги нямаше нищо интересно за това го изгасих. От време на време поглеждах безразличния поглед на Деймън..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 EmptyСря Юли 06, 2011 9:58 am

- Както кажеш - казах и седнах на дивана, до нея, но не прекалено близо. Загледах се през прозореца, заваля точно когато се прибрахме. От време на време поглеждах й Джен. Не знам какво ми стана, сякаш през мен мина нещо, исках да я целуна - направих го и продължих да гледам през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 16 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Деймън и Лиса
Върнете се в началото 
Страница 16 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Лиса
» Къщата на Ерик
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Иън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: