Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Деймън и Лиса Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Деймън и Лиса EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Деймън и Лиса EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Деймън и Лиса EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Деймън и Лиса EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Деймън и Лиса EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Деймън и Лиса EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Деймън и Лиса EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Деймън и Лиса EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Деймън и Лиса EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Деймън и Лиса 3186694B Къщата на Деймън и Лиса 3429734T Къщата на Деймън и Лиса 2378429t Къщата на Деймън и Лиса Wienrpg Къщата на Деймън и Лиса Ea58ec93058a4818 Къщата на Деймън и Лиса 3469647F Къщата на Деймън и Лиса 3540976g Къщата на Деймън и Лиса Adewc7 Къщата на Деймън и Лиса 3541731b Къщата на Деймън и Лиса 3568923w Къщата на Деймън и Лиса 3793886b

 

 Къщата на Деймън и Лиса

Go down 
+14
Аврил Лавинг
Каролайн Форбс
Бони Бенет
Петя Дейвис
Джейкъб Салваторе
Елена Неърс
Деймън Салваторе
Стефан Салваторе
Ема Линд
Елизабет
Никол Нюмуун
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
18 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyЧет Май 26, 2011 7:14 am



Последната промяна е направена от Джен Линд на Сря Авг 24, 2011 4:09 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyЧет Май 26, 2011 8:35 pm

Хих! Новата къща в която ни пратиха "родителите" ни не беше зле. Само като си помисля че ги беше страх от нас и направо ми се плаче от смях!
- Милите ми сестрички не са тук - казах иронично и се усмихнах доволно. Те в какво ли са превърнати? Хм не е моя работа. Излетях в стаята си.
- Ех да си вампир е супер по някой път. - Хвърлих си багажа и излетях пак в хола. Проснах се на дивана и си пуснах телевизия.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 7:18 am

Изпратиха ме в тази къща. Отключих вратата, на дивана седеше едно доста привлекателно момиче, щом влязох тя ме погледна.
- Хей, какво правиш тук! - се разкрещя тя.
- Изпратиха ме тук. - казах небрежно и хвърлих куфарите на земята.
- Е, тук живеят ли и други хора? - казах и грубо се настаних на един от столовете. Какво ли щеше да е да живея с момиче..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 7:23 am

- Хей! Кой ти е позволил да сядаш? - му извиках пак. "Дали да не исползвам дарбата си?" си казах но после се отказах.
- А и доколкото знам, тук живея аз и... Едни уж мой сестри - казах отново и го погледнах иронично. Беше... Сладък но съм виждала много по готини момчета от него.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 7:31 am

- Хей..до колкото знам и аз живея тук..или по-точно ще живея - казах и погледнах иронично, настаних се по-удобно на стола. Мразя да ме командват, а това момиче май се опитваше да го направи.
- Та..ти си вампир нали, каква е дарбата ти? - казах и се загледах в големите й, кафяви очи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 7:34 am

- Не те интересува - казах и загледах телевизора.
- А и нещо много въпроси задаваш - казах иронично и го погледнах презрително.
- Но... Ако искаш ще ти покажа - казах и го погледнах право в очите.
- Стани от там и си удари главата в стената но... Леко - казах и той направи това което му казах. После се съвзе.
- Доволен?!?
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 7:40 am

- Охо..ще си играем на дарби ли? Добре тогава, аз убивам с поглед, да ти демонстрирам ли? - казах и погледнах злобно, сякаш наистина ще я убия. Хм..доста грубо беше това момиче, но май си характерите ни си приличаха, трудно ще се справя с нея, но аз никога не отстъпвам.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 7:43 am

- Ха ха! Жалко че не можеш! Та нали вампирите сме мъртви! - казах и започнах да се смея. Боже този беше толкова глупав че няма вече докъде.
- Ако само това можеш, не си играй напразно - казах и се искисках отново
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:01 am

- Хаха. Не само това мога. Мога спирам времето и да разбирам когато някой ме лъже. Сякаш да накараш някого да си тресне главата в стената е голямо чудо. - казах и погледнах презрително.
- Та казваш имаш само тази глупава дарба, а? - казах, за да я подразни и по същата причина си качих краката на масата.
- Остър характер си кукло, но аз не се предавам лесно. - изгледах я злобно.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:04 am

- Как ме нарече? Виж не съм някакви си ку*ка - казах ядосано. Погледнах го пак в очите и го накарах да ми се извини. Той го направи.
- Така е по добре - казах и се усмихнах доволно. След секунда се бях озовала пред него.
- Никой, чуй ме никой неможе да ми се подиграва, ясно?
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:10 am

- Ще те улесня и ще ти кажа, че аз не съм никой, аз съм Ерик, ясно? И не мислиш ли, че е тъпо сама да си се извиниш? - гледах разгневено.
- Чуй ме добре.. Никой не може да ми нарежда какво да правя, а най-малко някаква лигла, която се мисли за голямата работа.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:13 am

- Лигла значи? - казах и го накарах да започне да се бие сам. Когато му казах да спре имаше синини.
- Ей това много ми хареса. Трябваше да си взема пуканки. Само да се беше видял!!! - казах и започнах да се смея на глас.
- Я сега кажи кой е лиглюто тук...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:18 am

- Колко смешно, нали. Просто не се учудвам на какво ниво падна. Една синина нищо не е. - разсмях се.
- Та още не знам името ти. - казах и я погледнах небрежно. Трябва да измисля как да й го върна, няма да оставя това така. Хм..сетих се..дали носи на алкохол?
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:20 am

- Джен - казах презрително и студено.
- Е, ще си признаеш ли вече че нямаш шансове пред мен? - му казах и го погледнах като се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:24 am

- Я ме светни на колко години си, пък после ще реша какви са шансовете ми? - погледнах презрително. Изглеждаше по-малка от мен. Явно това момиче не знае как да се държи, дано не е наследено от родителите й, че иначе си представям какви са сестрите й.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:26 am

- 18. И... Не се хаби знам че си на 19 и знам че си един разглезен певец - казах и се усмихнах презрително. Извадих от един шкаф алкохол, имах нужда да се отпусна. Сипах си в една чаша малко все пак не трябваше да се напивам...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:35 am

- Разглезен? Да, за такъв ме мислят хората, които не ме познават. Но не отричай, че не ти харесва поне една моя песен. - казах, докато тя се наливаше с алкохол.
- Оо..ама ти пиеш, о да..вярно.. имаш 18, макар, че въобще не ти личи? - казах, за да я ядосам и успях.
- Ако ще прилагаш гадните си номерца не се хаби. - разсмях се на глас.
- И няма почерпиш новия съквартирант с чаша алкохол? - казах и взех грубо една чаша, налях си водка.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:39 am

- Ама не ми се сърди но не слушам твой песни! - казах и се засмях.
- И няма да те черпя! - казах отново и си сипах още една чаша. Много ме ядосваше този...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:44 am

- Никой не те пита, ясно? - казах и си сипах още една чаша, първата я изпих на екс. Чаша след чаша, планът ми проработи. Джен се напи и не осъзнаваше какво говори, може да се каже, че пихме едно и също количество водка, но аз нося на алкохол.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:50 am

Бях се напила и незнаех какво правя.
- Ами предполага се че никой не ме пипа... Но ако ти... - казах и си сипах още една чаша.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:55 am

- Ъъ..какво искаш да кажеш с това - казах и си сипах още водка. Май се сещах на къде бие Джен и бях учуден.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 8:56 am

Започнах да се смея.
- Браво хвана се на шегата ми! Наистина ли мислеше че ще ти се дам?!?
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 9:05 am

- Джен, ти си толкова крехка..нямаше как да не се хвана - казах и се засмях на глас. Тя се поддава толкова лесно. След още няколко чаши алкохол и аз не знаех какво правя. Започнах да целувам Джен, тя ми отвърна със същото. След минути дрехите "паднаха", добро отмъщение.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 9:07 am

Започнахме да се целуваме после си свалихме дрехите и се качихме във стаята ми. Легна върху мен. Но... Нямаше да се дам така ударих му шамар и го блъснах. После пак легнах...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса EmptyПет Май 27, 2011 9:15 am

Май отмъщението се провали. Аз отново легнах върху нея и започнах да я целувам. Хъх..сякаш ми беше приятно да се натискам с такава усойница като Джен. Тя продължаваше да ме бута и да ми удря шамари, но накрая се отказа да се съпротивлява. След 30 минутен секс отидох да се облека. Взех си и куфарите, настаних се в съседната от Джен стая.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Деймън и Лиса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Деймън и Лиса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 30Иди на страница : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Лиса
» Къщата на Ерик
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Иън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: