Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 3186694B Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 3429734T Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 2378429t Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Wienrpg Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Ea58ec93058a4818 Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 3469647F Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 3540976g Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Adewc7 Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 3541731b Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 3568923w Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 3793886b

 

 Къщата на Деймън и Лиса

Go down 
+14
Аврил Лавинг
Каролайн Форбс
Бони Бенет
Петя Дейвис
Джейкъб Салваторе
Елена Неърс
Деймън Салваторе
Стефан Салваторе
Ема Линд
Елизабет
Никол Нюмуун
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 10:55 am

-Добре.-усмихнах се.Това беше еднао т искрените ми усмивки.Хванах го за ръката.
-Не исках наистина да го кажа.-казах му и изпилзвах малко внушение за да ми повярва,но и много да не помни,че съм го казала.Харесвах го..признавам,но нямаше да му кажа.Той се държеше доста гадно с мен от години.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 10:59 am

Не очаквах тя да се съгласи. Слязохме в хола, Джен гледаше телевизия.
- Излизаме, чао малък вампир - на последното се изсмях. С Лиса излязохме и тръгнахме към дискотеката, която трябваше да пея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:01 am

- Иска ти се! - викнах след него.
- Пълен глупак - казах и започнах да прещраквам каналите като постоянно повтарях:
- Скука, скука, скука... Дали да не изляза някъде? Да! Точно. - казах си. Усетих обаче че съм гладна, имах нужда от кръв но не ми се искаше да убивам хора...
- По дяволите! - казах и излязах от къщата
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Никол Нюмуун
Vampire
Vampire
Никол Нюмуун


Брой мнения : 20
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 9:49 pm

Почуках на вратата и почаках отговор, но уви.След това влязох в имението.
-Добро утро, съседи-поздравих ги аз-Надявам се да не прекъсвам нищо!
-Коя за бога си ти?-Джен влезе ядосана и ми се разкрещя, повлияна от разговора с Ерик.Следователно се осъзна и се успокои
-Аз съм Ники, приятно ми е!-казах аз щастливо-Съседи сме-усмихнах се и подадох кошничка с панделка
-Оу, какво е това?-каза Джен и нетърпеливо я отвори.Прочете надпис с красив почерк ''Надявам се да ви хареса''.На Джен й стана приятно.-Благодаря!- каза тя и отхапа една от курабийките-Много са вкусни, между другото-аз съм Джен-момичетата се сдрависаха

Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:15 pm

Никол Нюмуун написа:
Почуках на вратата и почаках отговор, но уви.След това влязох в имението.
-Добро утро, съседи-поздравих ги аз-Надявам се да не прекъсвам нищо!
-Коя за бога си ти?-Джен влезе ядосана и ми се разкрещя, повлияна от разговора с Ерик.Следователно се осъзна и се успокои
-Аз съм Ники, приятно ми е!-казах аз щастливо-Съседи сме-усмихнах се и подадох кошничка с панделка
-Оу, какво е това?-каза Джен и нетърпеливо я отвори.Прочете надпис с красив почерк ''Надявам се да ви хареса''.На Джен й стана приятно.-Благодаря!- каза тя и отхапа една от курабийките-Много са вкусни, между другото-аз съм Джен-момичетата се сдрависаха


Аммм първо трябва да те одобрим и тогава да пишеш но няма значение. И още нещо: Неможеш да пишеш какво правят другите. В момента всички сме в дискотеката ела там ако искаш
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:43 pm

Прибрах се ядосан, тръшнах вратата след себе си. Беше толкова унизително, тя провали кариерата ми. Легнах на дивана и пуснах телевизора. Увеличих звука.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:46 pm

Тичах по пътя към къщата.Тялото ми беше устроено перфектно и ми помагаше във всякакви ситуаци.Отворих вратата и видях Ерик да седи в хола и да гледа телевизия.
-Намали!-изкрещях му и грабнах дистанцеоното от ръката му.Намалих звука.
-Успокой се!-знаех какво е да ит провалят живота..не веднъж е ставао поради мои пиянски грешки,но всичко се наеждаше и при него щеше да се нареди.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:46 pm

Прибрах се в къщата. Там беше Ерик изглеждаше ядосан.
- Предопредих те да не се закачаш с мен. Ето ти сега. - казах и се качих в стаята си
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:50 pm

- Как искаш да се успокоя, съзнаваш ли какво направи тя? - казах ядосано. Трябваше да отмъстя на Джен. Рано или късно това ще се случи.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyПет Май 27, 2011 11:53 pm

Зашлевих му шамар през лицето.
-Осъзнай се!Моята кариера на танцьорка не веднъж е била на косам с доста по-големи излагания.На всичкото отгоре и трона!Кой сега е по-зле а?На 17 съм,а съм се напивала толкова пъти,че само песата и феновете сигорно знаят.Винаги ме следят и докладват.Как ти зчуви "Младата принцеса и танцьорка Лиса Еванс се напи за пореден път и преспа с непознат?"
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 12:01 am

- Да, ясно. - Извъртях очи.
- И не беше нужно да ме удряш - казах и погледнах злобно. Ако беше Джен щях да й го върна, но не мога да ударя Лиса. Телефона ми звънна, беше агента ми.
- Да, супер! - казах иронично и затворих телефона, без дори и да го вдигам.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 12:01 am

- Глупаци, глупаци, глупаци... Заобиколена съм от глупаци! - викнах след като влязох в стаята си. Изобщо не съжелявах че го бях изложила. Дори ако ми се даде възможност щях да го направя отново. Излазох пред вратата.
- Ерик не ме интересува че те изложих, дори бих повторила! - викнах така че да ме чуе и после се затворих пак в стаята си...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 12:03 am

-Тук съм едва от няколко часа,а ти ми викаш тя май ми е сърдита.Знаете ли?Излизам.-извъртях очи и се насочих към вратата.
-С малко късмет ще се намери някое същество да ме разкъса или..бавно слънцето да ме изпепели някак.-казах по-скоро на себеси.Отовроих вратата и я треснах със всичка сила.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 12:10 am

Тръгнах след нея. Тя отиде към тъмните улички, мамка му, знае, че там е опасно!
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:31 am

С Лиса се прибрахме вкъщи. Качих се в стаята на Джен.
- Ей, Джен! Време е за отмъщение. - изкрещях и тя излезе. Ударих й шамар, доста й бях набрал и не мислех да оставя нещатата така..
- Друг път внимавай с кого се заяждаш, малък вампир! Само аз и ти-без дарби, навита? - казах и повдигнах едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:33 am

- За Бога какво правиш? - викнах аз. После го ударих в корема и го пратих чак на отсрещната стена.
- Не се занимавай с мен. Не ти е изгодно - казах отново.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:35 am

- Ей, малката нещо за много важна се мислиш - изсъсках и отидох до нея. Изритах я толкова силно, че тя падна върху леглото си.
- Предупредих те да стоиш на страна!
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:36 am

- Поне не съм разглезена като теб - казах и станах.
- Какво искаш? Да се бием? - приближих се и го бутнах. Той падна на долния етаж. Все пак, вампирите бяхме силни.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:38 am

Чух шумовете на горния етаж и отидох да видя какво става.Не стигнах далеч тъйкато Ерик падна пред мен.Ерик и Джен се биеха.
-Спрете!-извиках им,но никой от тях не ме чу.Двамта си раздавха юмруци и ритници.Малко момичета от магическите същества раздаваха юмруци и ритници,но с Джен явно сме от тях.Другите се тревожеха за въшния си вид.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:39 am

- Аз разглезен?! Хаха, погледни се, опитваш се да надвиеш много по-голям и силен вампир от теб. - казах и се качих отново при нея. Ударих й още един шамар, доста я заболя и хвана лицето си.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:42 am

- Ооо миличкият. Направо се уплаших - казах иронично. Чудех се къде ли да го ударя. Накрая го ударих толкова силно в лицето че му счупих носа.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:42 am

-Ооо..как можа?! - казах и я фраснах в челото, остана голяма рана.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:48 am

Духът в мен се надигна.Искаше ми се да им помогна особено с тези рани.Качих се по стълбите и застанах междо тях.
-Спрете!-казах им.И двамата бяха ядосани.Аурите им бяха леко потъмнели по крайщата.Отидох до Джен и докоснах тялото и.Раните и изчезнаха.Но ми отне доста сила и доста мрак се надигна в съзнанието ми.Отидох до Ерик и докоснах и неговото тяло.Дори счупеният му нос стана като нов.
-Спрете се!Няма да мога да го правя вечно!-казах им.Накрая щяха да стигнах до крайности,а аз нямаше да мога да ги спра зареди мракът в мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:49 am

Съборих го на земята и седнах върху него.
- Знаеш ли на колко години вампир съм? 256 вампирски години живея. И толкова години съм на 18. От както станах вампир всякаш времето спря. Знам, че ще живея вечно така че не се прави на... - при всяка дума му удрях и по един силен юмрук.
- Преди мнооого години когато бях човек, срещнах единственния мъж в който се влюбих през живота си. Научих че е вампир твърде късно защото тогава самата аз бях вампир. Родителите ми ме мразят и ги е страх от мен - като казвах това го удрях все по силно.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 EmptyСъб Май 28, 2011 3:52 am

-Стига Джен моля те!-казах и аз.Щях да прибегна до внушение в крайна сметка.Мойте родители също не бяха цвете за мирисане.Крал и кралица..супер!И малката принцеса Лиса винаги да прави това което те кабжат.Вдигнах им кръвното с последната статия в списанията и сега не ми говорят.Ужас!Защо трябваше да напомня за родители.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Деймън и Лиса
Върнете се в началото 
Страница 3 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: