Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 3186694B Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 3429734T Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 2378429t Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Wienrpg Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Ea58ec93058a4818 Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 3469647F Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 3540976g Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Adewc7 Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 3541731b Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 3568923w Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 3793886b

 

 Къщата на Деймън и Лиса

Go down 
+14
Аврил Лавинг
Каролайн Форбс
Бони Бенет
Петя Дейвис
Джейкъб Салваторе
Елена Неърс
Деймън Салваторе
Стефан Салваторе
Ема Линд
Елизабет
Никол Нюмуун
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:17 am

Облякох се и отидох в стаята му.
- Това беше грешка, не биваше да става. Просто ще забравим за това и край. Макар че признавам, добър си - казах и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:22 am

- Значи нямаше вид на отмъщение, жалко. - казах и я погледнах. Хм..май наистина започваше да ми харесва, но сърцето ми беше обсебено от друго момиче, както и ума ми. Ах..Лиса, жалко, че тя не ме понася.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:27 am

- Ами защо ли не се сетих. - казах.
- Ти си ужасен! - казах и се засмях. Хм беше много смешен като се биеше сам. Погледнах го в очите и казах:
- Отиди да вземеш чаша вода и си я сипи върху главата - казах и той го направи а аз започнах да се смея.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:30 am

Отворих голямата метална врата на двора.Набързо го преоксих влачейки куфарите си.Огледха имението.Беше хубаво.
-Е добре дошла Лиса!-казах си и въздъхнах.Имах ключове за входната врата.Отключих я и влезнах вътре.Като огледха разбрах,че няма да съм сама,а и усетих още няколко аури в тази къща още с влизането си.Русата ми коса падаще свободно по тялото,а дрехите ми бяха обичайките-дънки и тениска.Оставих куфарите си на земята и влезнах в хола за да огледам.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:32 am

- Хаха, много смешно! - казах с ирония.
- Хей, не аз те накарах да си направиш синини или да си удариш главата в стената! - казах и я погледнах злобно.
- И не съм ужасен, а съм точно като теб! Признай, че характерите ни са почти еднакви и няма да те оставя ти да направиш последния удар. - казах и взех едно шише с вода, излях го върху нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:36 am

- Ааа супер! - казах и го ударих в корема така че той се сви.
- И характера ми не е като твоя нали? - казах и го погледнах в очите.
- Не е - казах той и се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:44 am

- Ти на ред ли си? - казах разгневено.
- Ако ще си играем така..-казах и се приготвих да й ударя шамар, но от хола се чу шум, с Джен отидохме да видим какво става..и що да видя-Лиса.
- Ей, какво правиш тук? - казах пренебрежително.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:52 am

Ерик?
-Естествено..-казах и въздъхнах.
-Защо пък питаш мен,а ти какво правиш тук?-изсъсках му.Видях момичето до него и настроението ми веднага се промени.
-Здравей аз съм Лиса.-казах и и и помахах когато пуснах куфарите си.Погледа ми отново се премести върхо Ерик и беше пълен с ярост,но зад тази ярос имаше любов.Да..Ерик момчето което харесвах от толкова време.Бях лудо влюбена в него.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 9:56 am

- Изпратиха ме тук. - казах и погледнах Лиса, да Лиса, момичето, което харесвам. Не знам дали ще издържа да живея заедно с нея.
- Не си прави труда да се приятелиш с нея - казах и се обърнах към Джен
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:01 am

-Идиот!-измрънках под носа си.Ерик,Ерик всеки би го харесал с тази външност.
-Вампирски идиот такъв!-казах по-силно за да ме чуе.
-И мен ме изпратиха тук такаче..ще ме търпиш..нямаш избор скъпи!-усмихнах му се злобно.Една от истинските ми усмивки,но не беше сладка,а злобна.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:04 am

- Да..ами ти "умнице"..- казах и погледнах злобно. Заяждах се дори и с момичето, което харесвам, но нямах избор, тя правеше същото.
- И ти ще ме търпиш, колкото и трудно да е-погледнах пренебрежително. Защо ли всички ме мислеха за идеот..
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:12 am

Засмях се.
-Аз мога да те търпя,но да ми се мотае нещо толкова грозно..незнам как ще го приема.Аз поне съм секси и красива.-намигнах му.Ах той грозен-НИКОГА!Той беше най-красивото момче което познавах.
-Не си играй с мен!Знаеш дарбата ми..може да ме изкарва психически извън контрол,но е доста силна и бих рискувал всичко само и само да те запратя към стената.Не,че немога да се бия,но виж..ще взема да счупя някой нокат.-засмях се отново.
-Това беше твоя реплика.-злобния ми тон не му харесваше,но така си беше през целия ми живот.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:17 am

- Само ще ти кажа, че разбирам, когато някой ме лъже. - намигнах й.
- Да, не отричам, че си секси, ама имаш едно самочувствие.. - казах и я погледнах злобно.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:20 am

-Млъквай!-казах му и го изгледах кръвнишки.Ах Ерик,Ерик..всичките ни спомени са такива.

***
-Лиса?Следиш ли ме?-пита ме Ерик.
-Намерила съм и аз кой да следя!-казха му.
-Внимавай!-извика той и ме закри с тялото си.Пое удара на един върколак.
-Какво по дяволите?-изръстих,но Ерик вече беше докаръл върколака до бесъзнание.Точно тогава се влюбих в него.
-Благодаря.-изрекох,а той не ме погледна.
-Не ми благодари,а се научи да се биеш!-гадно беше да го чуя от него.

***
-Винаги сме се мразели..и май ще си остане така.Е..-повдгинах рамене.
-Супер а?-мазна усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:25 am

- Хах, аз не те мразя, ти ме мразиш. Просто ацки много ме дразниш с тези гадни номера, както и Джен - казах и им хвърлих по един злобен поглед. Много харесвах Лиса, но нямаше никакъв шанс да сме заедно, според нея аз съм разглезен певец.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:27 am

-Е значи е хубаво щом те дразня.-усмиханх му се.
-Е сега ваше височество..величество или каквото си там ще ме разведеш ли наоколо без да ме изяждаш?Или да ми проглушиш ушите с някоя от ужасните си песни?-Ерик беше певец един от най-добрите.Пееше страхотно даже..направо прекрасно.Обичах да слушам песните му,но той ме мразеше макар и преди малко да беше казал,че не ме мрази.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:28 am

- Ако не сте забелязали и аз съм тук. И Ерик знам че се готвеше да ми удариш шамар, ето ти - казах и му ударих един а после се засмях.
- Здрасти Джен - казах на Лиса и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:32 am

- Ужасни, а? - казах и се разсмях.
- Ти сериозно ли? - отново избухнах във фалшив смях.
- Джен, по-късно ще се разправям с теб. - изгледах я с кървавия поглед.
- Щом така искаш, хайде..-казах и грабнах куфарите й, тръгнахме към стайте.
- Ваше височество вампира в коя стая иска да 'отседне' - казах и я изгледах странно, дори и аз не знам как.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:35 am

Погледнах го сякаш видях дух.Той се държеше мило..или поне се опитваше или..се правише на мил гадняр.
-Ъм..става ли да угодя на този тъпак тук и да се върна да се зпознаем свестно?-попитах момичето което се представи като Джен.
-Хубаво име междодругото,а какъв вид си?-попитах я.Неможех да мисля за друго освен Ерик и неможех да разпозная нищо наоколо.Ауратана Ерик издаваше,че е влюбен.Засмях се.
-И коя е щасливката Ерик?-попитах.
-Коя е толкова..ъм..заблудена,че да тръгне с теб?
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:40 am

- Ъ..ти..как.., все едно - казах, защото това ми дойде като гръм от ясно небе.
- Има много такива "заблудени" - намигнах й.
- Ъъ..това май е единствената свободна стая - казах и отворих вратата на стаята, сложих куфарите й до леглото. Съвсем "случайно" настаних Лиса в съседната от моята стая.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:43 am

-Ъм да..-казах и огледха стаята.Отново погледнха Ерик и неговата аура.
-И коя е заблудената идиотка?-попитах го и поставих ръка пред устата си сякаш ще спра думите и смеха си.
-Не искаш да използвма внушение нали?Не,че ми пука!-дали ми пука..бясна съм.Той е мой..добре де ще бъде..някога.Надявам се.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:44 am

Значи Лиса и Ерик се харесват... Интересно... Странно но бях научила скоро че мога да гадая всичко свързано с хората около мен.
- Пффф. Какво ли му намира на този глупак? Изобщо се чудя защо спах с него - си казах.
- Е, бих могла да ги събера но... Ще ги оставя малко така за да се посмея - си казах отново. Взех си пуканки и си пуснах телевизия...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:45 am

- Нали не ти пука за мен, защо се ровиш из личния ми живот? - казах и погледнах тъжно настрани. Беше ми гадно, когато тя изрече поредната обида по мой адрес, ето защо не обичам да прекарвам много време с нея.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:49 am

Той се натжи.Рядко го виждах тъжен и почти винаги беше зареди мен.
-Хей стига де..така сме били винаги не се натъжавай...-добре де..не винаги бяхме така.Преди бяхме близки,но..след като почнах да използвам твърде много духа и станах психо почнахме да се караме.
-Не исках да те убия.-казах преди да се усетя.Поставих ръка пред устата си.
-Не исках да кажа това!-добавих след това.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 EmptyПет Май 27, 2011 10:53 am

- Да, сигурно - опитах да прикрия чувствата си с фалшив смях. Телефона ми звънна, мамка му, точно сега ли! Вдигнах, беше агента ми..поредния глупав концерт.
- Ъх..Работа..трябва да тръгвам, ще дойдеш ли с мен? - казах и се загледах в прозореца, не исках да срещам погледа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Деймън и Лиса   Къщата на Деймън и Лиса - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Деймън и Лиса
Върнете се в началото 
Страница 2 от 30Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Лиса
» Къщата на Ерик
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Иън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: