Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Бар "Strange" - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Бар "Strange" - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Бар "Strange" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Бар "Strange" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Бар "Strange" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Бар "Strange" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Бар "Strange" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Бар "Strange" - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Бар "Strange" - Page 3 3186694B Бар "Strange" - Page 3 3429734T Бар "Strange" - Page 3 2378429t Бар "Strange" - Page 3 Wienrpg Бар "Strange" - Page 3 Ea58ec93058a4818 Бар "Strange" - Page 3 3469647F Бар "Strange" - Page 3 3540976g Бар "Strange" - Page 3 Adewc7 Бар "Strange" - Page 3 3541731b Бар "Strange" - Page 3 3568923w Бар "Strange" - Page 3 3793886b

 

 Бар "Strange"

Go down 
+7
Стивън Милър
Симон Питърсан
Петя Дейвис
Деймън Салваторе
Ерик Сааде
Лиса Евънс
Джен Линд
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyПон Авг 01, 2011 7:48 am

Аврил предложи да си тръгваме.Огледах мъжете.
- Да.Хайде...тези дъртаци ще трябва да се задоволят само с това. - казах и.Двете облякохме блузите си,а мъжете изрекоха звучно "Еее" .
- Чао,чао татенца! - помахам им и двете слезнахме от сцената.Върнах се на нашата маса и изпих остатъка в едната бутилка.Трябваше да си съберем багажа.
- Искаш ли..като си тръгнем да мине през вас..през нас и на летището? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyПон Авг 01, 2011 10:54 am

Слязохме от дансинга и си облякохме блузите.Тя изпи една глътка от шишето и предложи да минем през,през тях и на летището аз разбира се отговорих:
- Разбира се!Няма да се бавя много,но ще трябва да взема доста пари.И дано да има билети на летището!Ще вземем най-скорошният полет. - излязохме от бара и отидохме към нас.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 1:56 am

Влязох в един бар, който често посещавах. Седнах на бара и се огледах. Имаше много хора в бара и това не ме учудваше, повечето хора идваха тук.
- Нещо силно. - казах на бармана, след няколко минути чаша с някакъв алкохол се озова пред мен. Изпих съдържанието на екс и поръчах още от същото.
Върнете се в началото Go down
Мелинда Гордън
Ordinary people
Ordinary people
Мелинда Гордън


Брой мнения : 11
Join date : 20.08.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:06 am

Дойдох в бар. не познавах града, но ще разбера кои барове са добри и кои - не. Седнах на стол на бара и поръчах някакъв алкохол. След малко бармана го донесе. Опитах го. Беше силно - точно по вкуса ми.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:24 am

Дойдох в друг бар. Изглеждаше ми по- добър от предишния. Седнах на един от столовете и си поръчах нещо за пиене. Бармана ми подаде чашата и аз я изпих на екс. поръчах още една.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:31 am

Изпих алкохола в чашата си и се огледах наоколо. Погледа ми попадна върху..Петя? Не знаех, че е дошла в този бар. Първо не мислех да отида при нея, след това с чесъна и начина по, който "изчезна". После станах от мястото си и тръгнах към нея. Тя дори и не ме забеляза.. Седнах до нея.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:37 am

Крис дойде при мен. Аз просто си пиех алкохола.
- Защо остави момичето, което с теб. Между другото и благодаря, че ме освободи. - казах на Крис. Защо я остави при положение, че е дошъл с нея.
- Хайде отивай при нея. Аз мога и сама да се оправя. - казах и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:41 am

- Не съм с нея. - казах и си поръчах още от същото, което пиех преди малко.
- Защо направи онова с чесъна? - казах след няколко минути, като преди това изпих алкохола в чашата си, поръчах още.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:47 am

- Исках да опитам дали наистина действа. - казах му. Май не трябваше и да опитвам.
- не мога да използвам дарбите си. Това нормално ли е? - обърнах се към Крис. Според мен ще се върнат..рано или късно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:57 am

Тя попита за дарбите си, рано или късно трябваше да й кажа.
- В твоя случай.. да. - въздъхнах и отпих от чашата с алкохол.
- Ти не си.. вампир. От заклинанието е, Мелинда ме предупреди, че може да не си същата както преди.. - продължих.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 3:01 am

- Значи вече не съм вампир? - попитах го. Всъщност какво ми пука. Дори и човек да съм пак ще ми е добре. Изпих останалия алкохол. Поръчах си още.
- Доста грубо е да оставиш момичето, с което прекъснах разговора ви. - казах и го избутах от стола.
- Отивай при нея! - казах с висок тон.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 3:13 am

- Не забравяй, че сега съм по-силен от теб. - казах и отново седнах на стола, на който седях преди малко. Допих си алкохола в чашата и поръчах още от същото. Беше малко силно, но нямаше да се напия.. Погледнах към Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 3:16 am

погледах нацупено. Все пак нищо не може да ми направи. погледах към момичето, което беше с Крис...хм..симпатична.
- Симпатично момиче си хванал, а? - казах и пийнах малко от алкохола в чашата си. След малко си поръчах още една чаша.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 6:26 am

Погледнах към момичето, което Петя гледаше преди малко. Мелинда? Дори и не бях я забелязал.. Засмях се.
- Не съм дошъл с нея, дори и не знаех, че е тук. - казах и отпих от чашата си, поглеждайки към Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyСря Авг 24, 2011 12:29 am

- Както и да е. - казах му. Платих сметката и станах от стола.
- Аз тръгвам. - казах му. Все пак утре е рождения ми ден. Трябва да се оправя. Тръгнах към изхода. Крис ме настигна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:18 am

След като Виктория си тръгна от къщата отидох в любимия си бар. Седнах на един от малкото свободни столове на бара.
- Уиски. - подвикнах на бармана. Огледах се наоколо, имаше много хора в бара, което не ме учуди..тук винаги имаше много хора. Вече започнах да се изнервям.
- Къде ми е уискито?! - викнах на бармана, който стоеше точно пред мен. Добре, че се осъзна и ми даде чаша с уиски. Отпих няколко пъти от чашата и тя вече беше празна, поръчах още. Погледнах настрани и се изненадах кого видях..Джен седеше до мен. Изобщо не бях забелязал кога е седнала на стола до моя. Преместих поглед от нея и отпих от уискито.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:23 am

Отидох в един бар и седнах на едно свободно място. Едва след като изпих няколко чаши от едно силно питие, което дори не знаех как се казва разбрах че седя до Деймън. Та разбира се, това беше любимият му бар. И все пак.. Всичко свърши толкова.. Толкова.. Внезапно и то от една моя глупост. Кой би го очаквал. Е, нямаше да е зле поне да си останем приятели. Почти година прекарахме заедно.
- Много ли.. Се сърдиш? - казах първата глупост която ми дойде в главата.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:48 am

Джен ме попита дали се сърдя..не,не..как ще се сърдя, да видиш гаджето ти да се натиска с друг пред очите ти.. е, вече бивше е изключително приятно.
- Да, сърдя се. - казах безразлично и допих уискито в чашата си, след което поръчах още.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am

Не ми стана приятно от отговора му но какво очаквах?
- Добре де, извинявай какво да правя че бях пияна? Нека поне останем приятели. Просто.. Не искам всичко да свършва така. - казах виновно. Все пак, наистина бе ужасно случилото се. Ако аз видех Деймън да се целува с друга пред очите ми едва ли щях да постъпя по друг начин. Но, за Бога аз бях пияна! А и какво е правел мъж в женските тоалетни? Освен да съм отишла по погрешка в мъжките.. Но, не, едва ли съм такава откачалка. Е, поне не съм станала още. Надявам се.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Бар "Strange" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Strange"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: