Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Бар "Strange" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Бар "Strange" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Бар "Strange" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Бар "Strange" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Бар "Strange" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Бар "Strange" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Бар "Strange" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Бар "Strange" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Бар "Strange" - Page 2 3186694B Бар "Strange" - Page 2 3429734T Бар "Strange" - Page 2 2378429t Бар "Strange" - Page 2 Wienrpg Бар "Strange" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Бар "Strange" - Page 2 3469647F Бар "Strange" - Page 2 3540976g Бар "Strange" - Page 2 Adewc7 Бар "Strange" - Page 2 3541731b Бар "Strange" - Page 2 3568923w Бар "Strange" - Page 2 3793886b

 

 Бар "Strange"

Go down 
+7
Стивън Милър
Симон Питърсан
Петя Дейвис
Деймън Салваторе
Ерик Сааде
Лиса Евънс
Джен Линд
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyСъб Юли 09, 2011 3:38 am

Изпих още една чаша от същото, което бармана ми наля.
- Нещо по-силно. - казах и след минута чашата беше пред мен. Отпих и се огледах още веднъж наоколо. Видях Петя, кога ли беше влязла. Тя също ме погледна, усмихнах й се и продължих да пия, знаех, че пак ще направя някоя глупост..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyСъб Юли 09, 2011 3:42 am

Взех чашата си и отидох при Деймън.
- Здрасти - казах му и изпих алкохола в чашата си...беше доста силно..зави ми се свят, но се оправих.
- Още от същото - казах на бармана...след секунди чашата беше пред мен. Така изпих околко 3-4 чашки...бях вече наистина пяна, но не само аз.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyСъб Юли 09, 2011 3:46 am

- Здрасти. - отговорих и допих останалото в чашата си.
- Още от същото! - извиках на бармана. Изпих алкохола в чашата.
- Направо дай една бутилка! - казах и след като ми подаде бутилката отпих направо от нея. Не знаех какво пия, но беше доста силно.
- Е, какво те води на сам? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyСъб Юли 09, 2011 3:51 am

- Просто излязох на чист въздух. - казах и си сипах от бутилката на Деймън.
- Отивам до тоалетна. - казах и станах, малко залитнах, но не успях да падна.
След като излязох Деймън вече беше изпил цялата бутилка. Платихме сметката и тръгнахме на някъде.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 9:44 am

Отидох в същия бар, в който бях миналата нощ. Седнах на един стол.
- Нещо силно. - казах на бармана. Миг след като той ми подаде чашата беше празна.
- Стига, и на това му казваш силно? - казах и бармана ми наля от най-силния алкохол, който имаше. Изпих няколко чаши, но не ми повлиа особено. Към мен се приближи едно момиче, седна до стола до мен и ме заговори.
- Махай се! - използвах внушение в думите си. В това време въобще не ми беше до свалки. След още няколко чаши от същото главата ми се замая. Пак започнах а правя глупости, изпратих СМС на Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 1:01 am

Влязох в бара и след като намерих с поглед Деймън отидох до него. В ръцете си държеше чаша с алкохол, дръпнах я от ръцете му и я оставих на бара.
- Какви ги вършиш, Деймън? Разбрахме се нещо. Всеки гледа живота си от сега нататък или греша? - казах или по скоро викнах защото музиката беше силна и едва ли щеше да ме чуе ако не бях викнала.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 1:09 am

- Джен, знам, че сгреших, но поне ми дай шанс да оправя нещата. - казах и се загледах в другия край на бара. Допих останалия алкохол в чашата и поръчах още. Смятах след тази чаша да не пия повече.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 1:14 am

- Стига с този алкохол! Няма какво да оправяш достатъчно направи. Ако беше с друга добре, но.. Петя?! Защо точно с нея? Толкова момичета има - взех чашата която бармана донесе и изпих съдържанието и.
- Ти да не си посмял да му донесеш още - използвах внушението си върху бармана и той отиде да обслужи едни момичета.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 2:32 am

- Какво значение има дали ще е с Петя или някоя друга.. - казах и се огледах наоколо.
- Знаеш ли, по-добре да говорим утре.. обади ми се, едва ли ще помня какво сме говорили. - казах и се опитах да стана от стола.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 2:43 am

Не можех да го оставя тук в това състояние едва ли щеше да се прибере невредим.
- Къде живееш? - попитах но не получих отговор. Хванах го и го поведох към къщи. Малко преди да изляза от бара бармана ме спря.
- Сметката! - викна.
- Нищо не дължим - използвах внушение и той се махна. След това излязохме от бара.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 7:33 am

Влязох в често посещавания от мен бар. Седнах на един стол и поръчах една водка. Бармана ми намигна..
- Офф.. - извъртях очи. След минута чашата "цъфна" пред мен. Изпих я на екс и поръчах още. Така още няколко пъти. Носех на алкохол и няколко чаши не бяха нищо за мен. За да се напия ми трябваха поне 4-5 бутилки. Огледах хората в бара.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 7:40 am

Влязох в някакъв си бар. Видях една мацка и реших да седна до нея.
- Ей, маце как си? - казах и вдигнах едната си вежда. Струваше ми се сладка..и може би лошо момиче...аз много обичах такива.
- Нещо силно! - казах на бармана и след секунда чаша беше пред мене.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 7:47 am

- Не съм ти "маце"! - казах без дори и да поглеждам нахалника и изпих още една чаша на екс.
- Още! - извиках на бармана, който след малко ми подаде чаша с водка. Продължих да си пия, сякаш никой не ме беше "прекъсвал".
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 8:54 am

- За мен си маце. - казах и запалих цигара.
- Искаш ли? - най-нахално попитах.
- Е, как името ти? - казах след като тя извади една цигара от кутията и ми я върна. Тя ми харесваше, а явно не беше особено добро момиче.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 9:01 am

- Симон - извъртях очи.
- Чакай, защо ти казвам това, какво те интересува! - казах и го погледнах за миг, наистина беше красив. Погледнах някъде другаде. Поръчах още една водка. Изпих я на екс.
- Я дай нещо по-силно! - казах на бармана.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 9:16 am

Влязох, и казах на бармана "Дай 1 цяла бутилка с уиски.".Той каза,че не може и аз му казах "Дай я!" естествено му влияех.И той ми я даде,седнах на една маса със нови хора във града и казах , "Здравейте,Аз съм Кер,как сте?" те ме погледнаха странно.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 12:39 pm

Прочетох мислите ѝ и разбрах, че ме мисли за красив. Усмихнах се доволно.
- Ей, маце..много си сладка днеска. - казах и дръпнах от цигарата си. Тя ме изгледа някак странно.
- Та ти от тук ли си. - казах и се приближих към нея.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 12:47 pm

- Да, от тук съм. О, но защо съм длъжна да отговарям на въпросите ти, като се има в предвид, че не знам дори и името ти. - отдалечих се малко от него, тъй като той се приближи, имах чувството, че след малко ще падна от стола. Изпих алкохола в чашата си и вече ми се зави свят, но въпреки това продължих да пия. Надявах се, че тази вечер няма да направя някоя глупост, макар, че често правех това, когато бях пияна.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 12:53 pm

- Нека името ми за сега да остане в тайна. - казах и ѝ намигнах. Прочетох мислите ѝ. Казах на ухото на бармана да и даде още 2 бутилки от алкохола, който пие. Той ѝ го даде. Вече мисля, че беше пияна.
- Охо май си доста пияна, а маце. - казах и се усмихнах доволно. Тръгнахме към къщата ми.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 2:23 am

След като походихме по леда се оправихме към някой от баровете.Знаех висчко барове в града и мен ме знаеха в тях.Минахме по едни тъмни улички и скоро стигнахме бар "Strange" .Пред вратата на бара стоеше висок мусколест мъж облечен в черно и с черни очила.Спряхме пред него и аз се усмихнах.
- Здрасти Джим.Това е Аврил.Запомни това име! - казах му.Той кимна и се усмихна.Отвори ни вратата и ние влезнахме в бара.Лъхна ме миризмата на алкохол,цигарен дим и още нещо...Отправихме се към бара.Щом ни видя бармана разля малка част водка по плота.Изкисках се.
- Дай ни нещо силно.И по възможност дай бутилката - лепнах си една чаровна усмивка и бармна плъзна две чаши и две бутилки.Взех бутилките,а Аврил взе чашире.Оправихме се към дъното на бара където седнахме на една празна маса.Виждаше се всичко и това ми хареса.Не знам защо бармана беше дал чаши.Аз обичах да пия от бутилка.Загледах се в малката сцена в едната част на бара.
- Може да пробваме пилоните после.Стига да искаш - предложих на блундинката като отпих от едната бутилка която ни беше дал бармана.

П.п:Сори,че не писах вчера ама ме домързя...
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 4:36 am

Стигнахме до един бар.Пред вратата седеше един мъж.Лиса го поздрави и явно се казваше Джим.Влязохме в бара и отидохме при бармана.Той разля една чаша с алкохол.Лиса му каза да ни даде нещо силна бармана плъзна по плота две чаши и една бутилка.Седнахме и започнахме да пием.Лиса предложи после да отидем на пилоните.Налях си още една чаша и я изпих на един дъх и измрънках:
- Стига да не паднем след като сме се напили! - започнах да се хиля.Взех бутилката и започнах да пия.Едно момче мина покрай нас,започна да ни зяпа и както вървеше падна.Започнах да се смея като някакъв изрод.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 11:55 pm

Започнах да се смея като луда когато момчето мина и почна да ни зяпа,а после падна.То така става!
- Вампирите не се напиват лесно.Е поне аз не се напивам лесно.И знам,че си вампир от аурата ти - смигнах и.Надигнах бутилката и отпих голяма глътка.Станах от мястото си и се запътих към пилоните.Имаше няколко танцуващи жени и мъже които ги гледаха и се радваха."Идиоти"-помислих си.Качих се на сцената и почнах да се "кълча" .Мъжете се зарадваха още повече.Явно им допадаше новото поколение.Човек може да каже,че съм родена стиптизиорка,но...аз съм родена танцьорка.Обвивах пило с ръце и се плъзнах по него с дяволита усмивка на лице.Правех най-различни движения допадащи на мъжете,но все още нямах намеренеи да се сабличам въпреки,че жените до мен вече бяха почнали и дрехите им бяха разхвърляни по сцената.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 3:33 am

Тръгнах след Лиса.Отидох до един от пилоните и започнах да танцувам.Не бях пяна просто бях полудяла.Съблякох си блузата и останах само по сутиен.Всички мъже в бара започнаха да свиркат и да викат.Започнах да се хиля много силно.Викнах на Лиса:
- Искаш ли да отидем на почивка?Ще бъде страхотно.Ще ходим на плажа може пък и да се паднем в един хотел! - започнах да приказвам и не можеха да ми запушат устата вече.Чаках отговора от Лиса.

П.П. Сорри,че вчера не писах бях забравила да вляза.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 3:56 am

Идеята и за почивката ми допадна.Можеше да отидем на остров "Тropical Paradise" или нещо подобно беше.
- Супер идея!Може да отидем на остров "Тropical Paradise" . - казах и като танцувах в скута на един мъж който посегна към задника ми,а аз му изръмжах.Може да му танцувам в скута,но поне да си плати по дяволите.Аврил си свали блузата и реших да последвма примера и.Качих се отнов она сцената и след няколко движения блузата ми я нямаше.Мъжете продължиха да подсвирват гледайки телата ни и съвсем забравили другите момичета.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 4:02 am

- Супер кога ще ходим!Трябва да си оправя багажа. . започнах да крещя,защото от силната музика нищо не се чуваше.След малко и Лиса остана без блуза.Мъжете някой пяни започнаха да свиркат все по силно и да искат още и още.Аз леко се сплаших и казах на Лиса:
- Какво ще кажеш сега да тръгваме,че като ги гледам тия пияници.....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Strange" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Strange"   Бар "Strange" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Strange"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: