Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парка с моста - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парка с моста - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парка с моста - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парка с моста - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парка с моста - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парка с моста - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парка с моста - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парка с моста - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парка с моста - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парка с моста - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парка с моста - Page 2 3186694B Парка с моста - Page 2 3429734T Парка с моста - Page 2 2378429t Парка с моста - Page 2 Wienrpg Парка с моста - Page 2 Ea58ec93058a4818 Парка с моста - Page 2 3469647F Парка с моста - Page 2 3540976g Парка с моста - Page 2 Adewc7 Парка с моста - Page 2 3541731b Парка с моста - Page 2 3568923w Парка с моста - Page 2 3793886b

 

 Парка с моста

Go down 
+7
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Виктория Франсес
Алекса Паркър
Браян О'Конър
Стефан Салваторе
Джен Линд
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Стефан Салваторе
Vampire
Vampire
Стефан Салваторе


Брой мнения : 11
Join date : 31.05.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 9:53 am

Отидох при Деймън.
- Здравей братко - казах и седнах до него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 10:27 am

- Здравей, Стеф...чо. - Обичах да го изнервям. Още повече, когато ми прекъсваше хубавите мигове. - Как е? Имаш ли си приятелка, вече. - Попитах го и секунди след това се разсмях. Не ме интересуваше дали си имаше момиче, защото дори и да имаше, щях да му го отмъкна.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Vampire
Vampire
Стефан Салваторе


Брой мнения : 11
Join date : 31.05.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 10:37 am

- Не отказах се вече от момичетата. Ти изобщо не си се променил, същия гадняр си - казах.
- Нещо си се замечтал, а? Да не би ти да имаш "приятелка"?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:00 am

- Да. Помниш ли Катрин? - Стефан само кимна. - Същият характер, същата визия. - Погледнах го някак мило. После го хванах за гушата. - Но знай, че пипнеш ли я... - Паузата бе достатъчно красноречива, но: - Ще те убия. На никого няма да липсваш.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Vampire
Vampire
Стефан Салваторе


Брой мнения : 11
Join date : 31.05.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:04 am

- Катрин? Впечатлен съм. - казах.
- Ти нямаш смелоста да ме убиеш! - му викнах.
- И спокойно ще я намеря и ще се запозная с нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:15 am

- Да и тя иска да се запознае с теб. Колкото до смелостта. За тези 145 години би трябвало да си разбрал, че съм готов на всичко само и само да постигна целта си. - Погледнах го. - Занемарил си се. Още ли отказваш да пиеш човешка кръв?
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Vampire
Vampire
Стефан Салваторе


Брой мнения : 11
Join date : 31.05.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:23 am

- И този път каква е целта? Нали каза че е с теб? Е, понякога пия и човешка. - погледнах небето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:24 am

- Да с нея съм. Целта която искам да постигна - не е твоя работа. И кога е това понякога? Веднъж на 50 години? Личи си, че си се занемарил.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Vampire
Vampire
Стефан Салваторе


Брой мнения : 11
Join date : 31.05.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:27 am

- Поне не съм чудовище като теб. Какво изобщо ти намира това момиче? Сигурно ще свърши като Катрин. Помисли си. Момичетата били с теб какво бъдеще имаха? Никакво!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:34 am

- Ето за това момичетата предпочитат мен. - Бутнах го с пръст. - Ти си мил, нежен и грозен. А аз съм секси, груб и добър в леглото. Пък и доколкото знам Катрин беше и с двама ни.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Vampire
Vampire
Стефан Салваторе


Брой мнения : 11
Join date : 31.05.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:39 am

- Все още ли харесваш Катрин? Та ти все още ме мразиш защото ти се искаше да превърне само теб. Но тя хареса и мен дори повече от теб - му викнах отново.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 11:45 am

- Харесвам Джен. Знаеш ли защо ти съсипвам живота? Така се забавлявам. Та малките братя са за това. Трябва да се запознаеш с Джен. Тя, Катрин и аз имаме толкова сходни характери. И не се залъгвай, че Катрин те е харесала повече от колкото мен. Още ли не си осъзнавал, че всяко момиче, което е било с мен, после ти е съсипало живота? - Станах от тревата.
Върнете се в началото Go down
Стефан Салваторе
Vampire
Vampire
Стефан Салваторе


Брой мнения : 11
Join date : 31.05.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 8:19 pm

- Ще се запозная и още как. Ти съсипваш моя живот а аз твоя. Изобщо не ме е страх от теб - приближих се още до него.
- И на тази Джен, много скоро ще й се случи нещо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyЧет Юни 02, 2011 2:54 am

Идеален шанс.
- Знаеш ли какво братко? Дори и да опитваш никога няма да съсипеш живота ми. - Приближих се още повече до него и му ударих един юмрук в лицето.
- За разлика от теб Стефан, аз си пазя своето. - Не дочаках да ми отвърне, а се телепортирах.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 3:21 am

Кучето имаше нужда от разходка, пък и аз исках да изляза някъде. Отведох го в парка. Седнах на една пейка, държейки каишката му. Оглеждах хората, които минаваха. Имаше майки с деца и възрастни - скука.


Последната промяна е направена от Браян О'Конър на Сря Юни 29, 2011 3:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 3:23 am

Заки искаше да се разходим,а и без това трябваше да разходим и кучето..Изведох ги в един парк.Доста хора спираха да ме питат дали Заки ми е брат.Та ние дори не си приличахе!Аз бях чернокоса,а той русокос.Беше наследил всичко от баща си.Седнах на една пейкна докато моето злато си играеше с другите деца,а кучето седеше мирно до мен и наблюдаваше всяка крачка на синът ми.


Последната промяна е направена от Алекса Паркър на Сря Юни 29, 2011 3:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 3:50 am

На друга пейка седеше момиче с куче, кучето ми-Майк започна да скимти, когато забеляза другото куче. Преди да се усетя се измъкна от каишката и се затича към момичето с кучето. Аз тръгнах след него, той се спря при кучето и успях да го хвана.
- Съжалявам - казах на момичето с лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 3:54 am

Към нас се приближи хъски което застана пред моята Мая.
-Няма нищо!-изрекох и се усмихнах на мъжът който се извини за кучето.Явно беше негово.
-Здравей сладурче.-казах на кучето което се приближи пред мен и ме подуши след което го погалих.Заки се приближи към нас.
-Мамо,мамо..-той се спря и огледа кучет ос отворена уста.Погледнах го строго сякаш да му кажа "Затвори си устата.Не е прилично така.Ще вземеш да лапнеш някоя муха".
-Оле,че е голямо!-изрече той,а аз се изкисках тихо.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 4:03 am

- Мамо ли? - казах учудено.
- Може ли да седна? - казах и не изчаках отговора, а нахално се настаних до момичето.
- Как е името ти? - попитах момичето, а след това детето се приближи към мен.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 4:04 am

Леко се засмях.
-Ами да.Мамо.-подадох му ръка.
-Аз съм Алекса или на кратко-Али,Лекси,Алекс..-извъртях леко очи.Заки си играеше с кучетата.
-А това е синът ми Зак и кучето ни Мая.
-А ти и кучето как се казвате?
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 4:12 am

- Аз съм Браян, а той Майк. - казах и посочих кучето. Това момиче ми харесваше, но имаше дете и..може ми не е свободна.
- Имаш ли си приятел? - попитах като пълен идиот, но нямаше друг начин да разбера, освен ако не попитам.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 4:16 am

-Всъщност не.Но кой ли иска една деветнайсет годишна с дете.-засмях се.Погледнах Заки който се смееше и си игираеше с Мая и Майк.Откопчах каишката на Мая.
-Наблюдавай го и като те викна да си тук!-казах и,а тя излая и застана до Заки.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 4:39 am

Мая се затича на някъде, а Майк искаше да я последва. Какво пък-помислих си и го пуснах. Двамата започнаха да се гонят, а детето пляскаше с ръчички и се смееше.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 4:41 am

Заки се приближи към нас следвам от Мая и Майки.
-Браян.Виж какви зъбки имам.-застана пред мен и отвори уста.Моментално сложих ръца на устата му.Това дете ще ме вкара в беля.
-Първо той не е на твоята възраст за да му казваш Браян и второ такива неща не се правят.-пуснах Заки.Той се намуси и се отдалечи.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 4:58 am

- Вампирче значи - усмихнах се, така, че тя да види зъбите ми.
- Значи и ти си вампир..странно, обикновено усещам когато около мен има вампири. - казах и потърсих с поглед Майк.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парка с моста - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка с моста
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Парка с лабиринта
» Парка с невероятната гледка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: