Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парка с моста - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парка с моста - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парка с моста - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парка с моста - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парка с моста - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парка с моста - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парка с моста - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парка с моста - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парка с моста - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парка с моста - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парка с моста - Page 3 3186694B Парка с моста - Page 3 3429734T Парка с моста - Page 3 2378429t Парка с моста - Page 3 Wienrpg Парка с моста - Page 3 Ea58ec93058a4818 Парка с моста - Page 3 3469647F Парка с моста - Page 3 3540976g Парка с моста - Page 3 Adewc7 Парка с моста - Page 3 3541731b Парка с моста - Page 3 3568923w Парка с моста - Page 3 3793886b

 

 Парка с моста

Go down 
+7
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Виктория Франсес
Алекса Паркър
Браян О'Конър
Стефан Салваторе
Джен Линд
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 5:01 am

-М да..-изрекох.Не знаех сега какво ще стане.Видях,че и той е вампир,но..дали искаше да е в компания на себе подобни.От погледа ми изгубих Мая и Майк.
-Мая!-извиках и двамата излязоха от един храст.
-Заклевам се,че не искам да знам какво са прави!-изрекох по-скоро на себе си.Гледах на всякъде другаде,но не и към Браян.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 5:23 am

- От колко време си вампир? - казах, след дълго мълчание, а едва ли й се говореше за това.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 5:31 am

-Аз съм роден вампир.От преди деветнадесет години.Тоест...не съм живяла някакви безумни хилядолетия.-отговорих му още гледайки кучетата и Зак.
-А ти?
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 5:41 am

- Аз не съм роден вампир, станах вампир когато бях на 16, тоест от преди 7 години. - казах и се огледах за кучетата, отново ги нямаше, както и детето на Алекса.
- Майк! - извиках и след малко кучетата стояха пред нас, а детето ги следваше.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 6:04 am

-О колко сладко..-изкисках се.Той беше по-възрастен.е голяма работа.На кой му пука..,а и аз само общувах с него.
-Хъм..информативно..имаш ли приятелка?-зачудих се.Той също ме беше попитал.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 6:17 am

- Не, нямам - отговорих, на лицето ми се появи лека усмивка, която бързо изчезна.
- Искаш ли някой път да излезем някъде.. - казах и се загледах на друго място.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 6:25 am

Усмихнах се и го погледнах.
-С удоволствие!Само кажи кога,къде и в колко часа и съм там.-той се обърна и ме погледна,а аз му намигнах.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 6:38 am

- Ти кажи - усмихнах се. Това момиче наистина ми харесваше, може би щеше да се получи между нас.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 6:40 am

Въздъхнах.
-Може би тази вечер.Ще наема детегледачка да гледа Заки и ще отидем в някой бар.Знам,че не романтично и изискано,но..този живот на изисканост ми писна..ако вече си се отказал..-погледнах го.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 6:50 am

- Става - казах с усмивка.
- Къде живееш? - попитах вперил поглед в нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 7:04 am

Усмихнах се.
-На една пряка от тук.В една голяма къща с двор.Ще я разпознаеш..единствена е толквоа голяма..-засмях се.На улицата всички къщи бяха големи,но нащата си беше най-добре.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 7:17 am

- Добре, в колко да те взема? - казах гледайки красивите й очи.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 7:44 am

-Към..девет или осем.Ти прецени!-усмихнах му се.
-Зак,Мая!-извиках и след минута детето ми и кучетата бяха при нас.Беше седем часът кога беше станало толкова.
-Седем часът е.Ние ще се прибираме.Когато ти е удобно ела.-целунах го по бузата и сложих каишката на Мая и хванах Зак за ръка.
-Беше ми приятно Браян.-запътихме се към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 8:06 am

Постоях още малко, когато стана 9 часа си тръгнах от парка. Първо минах през вкъщи да оставя Майк и тръгнах към къщата на Алекса.
Върнете се в началото Go down
Виктория Франсес
Vampire
Vampire
Виктория Франсес


Брой мнения : 13
Join date : 10.07.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyПон Юли 11, 2011 2:40 am

Беше ми скучно и реших да дойда тук. Не намерих никой!!!
-Явно вички са се събрали и се забвляват.(Казах аз с леко тъжен тон и тръгнах да излизам от парка)
-Нищо! Ще проверя някъде другаде!
Върнете се в началото Go down
Виктория Франсес
Vampire
Vampire
Виктория Франсес


Брой мнения : 13
Join date : 10.07.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyПон Юли 11, 2011 2:40 am

Беше ми скучно и реших да дойда тук. Не намерих никой!!!
-Явно вички са се събрали и се забвляват.(Казах аз с леко тъжен тон и тръгнах да излизам от парка)
-Нищо! Ще проверя някъде другаде!
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyПон Юли 18, 2011 5:29 am

С Крис дойдохме тук. Беше приятно, тихо...Седнахме на една пейка...през цялото време той ме гледаше. Целуна ме и ме прегърна..явно се радваше, че ще става баща...и аз се радвах, че ще ставам майка! Какво по хубаво от това. Smile
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyПон Юли 18, 2011 5:36 am

Дойдох във парка видях Петя седнала на една пейка със Крис,отидох при тях и я попитах "Добре ли се чустваш?Все пак ми е странно,малки вампирчета,но ще са сладки" казах й засмях се и седнах до тях,след това я попитах "Покани ли Джен да дойде ? "
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyПон Юли 18, 2011 5:42 am

- Да добре съм, благодаря. - казах и се усмихнах на Кари. - Всъщност ти писах съобщение, че на Джен телефона няма батерия и за това няма и звъня. Тя е в лабиринт с Деймън и се опитват да намерят изхода. Стана ми малко лошо за това пийнах малко вода, но се оправих бързо.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyПон Юли 18, 2011 5:50 am

Аз ги погледнах и им казах "Искате ли да отидем във някой ресторант да отпразнуваме това,или поне да хапнем,бебетата трябва да бъдат здрави,във ресторант "Food" има много вкусна храна,ще е полезна за бебенцата,какво мислите?" и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:39 am

След като минахме през аптеката да вземем лекарството дойдохме в парка с моста.
- Кога трябва да ги пиеш? - казах, но не получих отговор.
- Какво има? - казах гледайки я.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 12:46 am

- Не знам...нещо ме боли корема. - казах и хванах корема си. - Искам да отидем до болницата. - казах на Крис и тръгнахме отново на там. Крис беше притеснен..мислеше, че е рано да раждам, но аз бях сигурна, че след 2-3 часа вече ще е тати. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 7:37 am

Отидох в някакъв отдалечен парк където нямаше хора. Седнах на моста и започнах да гледам изгрева.. Бях разстроена и това си личеше. Случиха се толкова много неща.. Непрекъснато се случваха много неща но това с бившата на Деймън ме съсипа напълно. Може би.. Той трябваше да се върне при нея. И без това ние постоянно се карахме. Пред мен минаха някакви подозрителни типове. Единият даде нещо на другия. Стори ми се че единия даде дрога а другия пари. Невъзможно.. Нима тук в този парк ставаха такива неща? Но разбира се, това беше идеалното място. Необикновенно, отдалечено и безлюдно. Огледах се наоколо но не видях нищо. Типовете от преди малко бяха изчезнали. Определено бяха професионалисти. Изчезнаха толкова бързо. Или може би бяха вампири? Но на вампирите до колкото знаех, не им трябваше дрога. Е, може би на мен ми се беше сторило и без това след всичко случило се може би започвах да полудявам.. Да полудявам? Боже наистина не бях добре щом си мислех за това и бях напълно спокойна. По едно време ми се завъртя главата. Сигурно беше от глад или от умора.. Не бях спала изобщо цяла нощ и не бях яла нищо.. Странно но откакто изгубих дарбите си за известно време, не изпитвах вече толкова силно желание за кръв.. Духаше хледен ветрец. Но на мен не ми беше студено или поне бях толкова зле че дори студ не чувствах..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 9:25 am

Бях се прибрала за да се преоблека.Сега си бях обула дънки и черна блуза отгоре със суичър.Вървах на някъде без конкретна посока загледана в земята.В какво се бях превърнала?В непълнолетна шибаня пияна курва?Да...определено.Колкото и странно да звучи ми се искаше да се променя,но нямаше да го направя.В този свят ако не си гаден то какво си?Нищо.Никой не те помни.Цяло чудо ще е ако съквартирантите ми дори ми помнят името защото аз с нищо не се бях доказала пред тях.Ще е цяло чудо мъжът когото обичах - и май е било само хлътване - да помни името ми.Стигнах някакъв парк.Изглеждаше приятно място...като цяло.Нямаше почти никой.Двама,трима човека се разхождаха наоколо.Едно куче се приближи към мен.
- Хей приятел... - погалих кученцето по главичката,а то почна да маха доволна с опашка.Стопанинъут му го повика и то си тръгна.Сложих ръце в джобовете на панталоните и продължих да ходя с наведена глава загледана в земята и подритвайки едно камъче.Забелязах,че в парка има мост.Погледнах го от мястото където се намирах.Определено не ставаше за самоубийства,но все пак реших да отида да видя "за какво става въпрос" .На моста заварих странна гледка - Джен.Изглеждаше отнесена.Живеех с нея,но до колкото разбрах от Сиси се е изнесла.Сигорно дори не ме помни защото се бяхме виждали веднъж,двапъти.Дали щеше да е уместно да я заговоря.Все пак я познавах...така да се каже.
- Ам..ъ..Джен... - изрекох тихо и плахо сякаш ако кажа името и ще скочи на крака и ще ме набие.Не знаех какво ми ставаше.Някакво чувство "човъркаше" в мен и се чувствах не на място.Искаше ми се да умра....да се метна от някъде...Изкарвах си страните чувства като убивах хора,но защо да убивам невинни?Те нищо не са ми направили.Въздъхнах и пропъдих тези мисли.Приближих се още повече към нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 11:27 am

Не забелязах кога, до мен се приближи Лиса. Каза името ми сякаш всеки момент щях да скоча и ще я набия. Засмях се. Дори и аз не бях чак толкова зла.
- Хей къде се изгуби? Не съм те виждала да се мяркаш наоколо от.. Цяла вечност. - изправих се на крака. Докоснах косата си, която беше изсъхнала. Кой знае как изглеждах в момента. Разрошена, с влажни дрехи.
- Не, не съм избягала от лудницата - казах след като видях че ме гледа подозрително. Всъщност, въпреки че не бях спала цяла нощ не ми се спеше изобщо. Е, да вярно чувствах се отпаднала но все пак.. Лиса също изглежда имаше проблеми.. Не беше особено щастлива или поне на мен така ми се струваше.
- Какво ти е, нещо с тъпака, извинявай, Ерик ли стана? - казах след няколко минута. Бях си свикнала да го наричам "тъпака" и сега просто ми се изплъзна от устата но за щастие бързо се осъзнах. Сетих се, че трябва да мина през къщи за да се преоблека, почина, взема душ и още куп неща но не исках. Исках да стана тук, това място някак си ме успокояваше а и ми даваше възможноста да остана сама с мислите си. Щях да остана тук още малко. А и да си поговоря с Лиса, все пак не я бях виждала от доста време..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Парка с моста - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парка с моста   Парка с моста - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парка с моста
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Парка с лабиринта
» Парка с невероятната гледка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: