Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Рики Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Рики EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Рики EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Рики EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Рики EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Рики EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Рики EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Рики EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Рики EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Рики EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Рики 3186694B Къщата на Рики 3429734T Къщата на Рики 2378429t Къщата на Рики Wienrpg Къщата на Рики Ea58ec93058a4818 Къщата на Рики 3469647F Къщата на Рики 3540976g Къщата на Рики Adewc7 Къщата на Рики 3541731b Къщата на Рики 3568923w Къщата на Рики 3793886b

 

 Къщата на Рики

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 1:22 am

Къща: Къщата на Рики Tulsa_Luxury_Homes_photo
Хол: Къщата на Рики Luxury-living-room
Спалнята на Рики: Къщата на Рики Design-Luxury-bedroom3
Спалнята на родителите на Рики: Къщата на Рики Bedroom%20hotel%20crop%20web25
Банята на Рики: Къщата на Рики Luxury-bathroom-tiles-2
Банята на родителите на Рики: Къщата на Рики 071108-0312-abasementap2
Басейна: Къщата на Рики Modern-swimming-pool
Кухня: Къщата на Рики Kitchen11


Последната промяна е направена от Рики на Пет Юни 17, 2011 3:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:15 am

След случилото се в къщата на Бела ние отидохме в къщата на Рики,но се надявха да не я опостушим
-Рики имаш ли нещо зя ядене..умирам от глас..-заявих и аз.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:19 am

- Да - тръгнах към кухнята.
- Вземи си каквото искаш. Аз не искам да подпаля и своята кухня. Бела можеш ли да ме охладиш малко? Добре че нашите са на работа и за сега къщата е наша - при други обстоятелства бих седнала на дивана но щях да го подпаля за това си останах права.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:26 am

Кимнах в съгласие и започнах да я охлаждам.
-Така добре ли е? - попитах, защото не исках за замръзне.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:31 am

- Да благодаря. Качи се в стаята ми и си избери дрехи аз ще си взема още един студен душ - качих се в банята и започнах да се къпя. Макар и водата да беше ледена не ми беше студено. След като излязох от ваната се погледнах в огледалото. Лицето ми беше цялото червено и самата аз бях червена като домат. Сякаш се бях къпала с вряла а не ледена вода. Това ме притесняваше доста. Влязох в стаята си и видях че Бела си избира дрехи.
- Бела да имаш някаква представа защо съм толкова червена? Къпах се с ледена вода.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:36 am

- Не мисля - казах плахо и се приближих към нея. Пипнах ръката й, не беше толкова гореща, като одеве.
- Мисля, че вече всичко е наред.. почти - казах и погледнах червените й бузи.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:42 am

Казах на Бела да пробва да ме охлади още малко. Докато го правеше ставах още по-червена. Кожата ми вече беше ледено студена но аз бях червена. Пробвах да се стопля. Колкото по-топла ставах толкова по-нормална ставаше кожата ми. Накрая външно станах както преди но бях страшно топла.
- Какво става с мен? Нима трябва да избирам дали кожата ми да е нормална но да съм страшно топла или да съм червена като домат но да съм вътрешно нормална? - обърках малко думите си но самата аз не знаех какво ми става. Беше сигурно обаче че след това пълнолуние нещо в мен се е променило.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:47 am

- Ще се оправиш. - казах и започнах още да я охладявам. Тя отново стана червена, но не беше никак гореща.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 3:51 am

- Да със сигурност - казах невярващо. Отворих гардероба си и си извадих дрехи. Облякох се и тръгнах към басейна. Влязох вътре. Бела беше тръгнала след мен. Останах потресена като видях опашката си вместо оранжева червена.
- Опашката ми е червена? - викнах учудено.
- Бела влез и ти да видим твоята какъв цвят е.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 4:06 am

- Добре.. - казах недоверчиво. Влязох в басейна, опаката ми беше червена.
- Какво по дяволите... - казах вперила поглед в червената си опашка. На какво ли се дължеше това.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 4:14 am

- Не се оплаквай поне не си червена като домат - казах.
- Клео! - започнах да викам Клео. Ако и тя имаше червена опашка значи пълнолунието ни е направило нещо.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 7:29 am

Затичах се към рики захапала една хилия.
-Мхм..-измрънках докато дъвчех и държах филийката си.Ококорих очи.
-Оо..нов нюанс..и аз искам..как стана?-повдигнах вежда..
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 7:57 am

- Колко смешно - казах и я издърпах във водата. И двете с Бела останахме потресени като видяхме... Черната опашка на Клео!
- Клео ти кога си си боядисала опашката черна?
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 7:59 am

-Защо питаш мен?Питай нея!-посочих черната си опашка която учуди и мен.
-Отива ми а..-направих няколко движения.
-Какъв контраст..ама това е дискриминация!Аз в черно вие в червено..
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 8:02 am

- Не се ли замисляте, че това може да не е просто "смяна" на контраста? Ами ако е нещо опасно? - казах и погледнах към опашката си. Те ме зяпнаха странно и бързах да добавя нещо.
- Но не ми ли отива? - казах кокетно и се завъртях няколко пъти в басейна.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 8:05 am

- Ако е това което се опасявам... - погледнах към другия край на басейна. Опитах се просто малко да стопля водата и не вложих много сила а вместо това запалих другия край на басейна.
- Ето видяхте ли. Нещо става с нас. Със опашките ни, със силите ни. Вложих съвсем малко сила и исках само да стопля малко водата а вместо това направо я запалих.
Върнете се в началото Go down
Бела
Mermaid
Mermaid
Бела


Брой мнения : 34
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 8:09 am

- И аз ще опитам.. - казах и вдигнах ръката си над водата. Пробвах да издигна съвсем малко вода във въздуха, а цялата вода от басейна се извисяваше до тавана. Пробвах съвсем леко да я върна в басейна, без да се разплиска, но не успях.
- Нещо не е наред..- казах и се огледах наоколо.
Върнете се в началото Go down
Клео
Mermaid
Mermaid
Клео


Брой мнения : 16
Join date : 17.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 8:13 am

-Нека и аз да пробвам-вдигнах ръката си.От водата се показаха три змии които обгърнаха мен и момичетата.
-Добре де..аз исках балонче,а не "домашен любимец" имам си един-Ким стига ми..-пуснах ръката си и водата се разписка.
Върнете се в началото Go down
Рики
Mermaid
Mermaid
Рики


Брой мнения : 43
Join date : 16.06.2011

Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики EmptyПет Юни 17, 2011 8:16 am

- Супер. Снощи за малко да ви изпържа, Клео за малко да ни удуши с тези змии а Бела изпразни за секунда басейна ми. Мисля че трябва да отидем на Мако. - погледнах ги сериозно. Притесняваше ме всичко което ставаше но най много опашката на Клео. Защо тя беше черна?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Рики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Рики   Къщата на Рики Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Рики
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Иън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Алекса
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: