Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Алекса  Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Алекса  EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Алекса  EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Алекса  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Алекса  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Алекса  EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Алекса  EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Алекса  EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Алекса  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Алекса  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Алекса  3186694B Къщата на Алекса  3429734T Къщата на Алекса  2378429t Къщата на Алекса  Wienrpg Къщата на Алекса  Ea58ec93058a4818 Къщата на Алекса  3469647F Къщата на Алекса  3540976g Къщата на Алекса  Adewc7 Къщата на Алекса  3541731b Къщата на Алекса  3568923w Къщата на Алекса  3793886b

 

 Къщата на Алекса

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyСря Юни 29, 2011 7:53 am

Къщата на Алекса  Cp_1

Къщата на Алекса  C6152p

Къщата на Алекса  1413175329_c3f1542b0e

Къщата на Алекса  Kitchen1

Къщата на Алекса  Genuine-style-bathroom

Къщата на Алекса  Razkoshna-bania-4

Къщата на Алекса  Hyde-park-great-apartment-living-room-design

Къщата на Алекса  3510480M

Къщата на Алекса  Foreign_592_pic_28583_big

Къщата на Алекса  243_big

Къщата на Алекса  2151_big

Къщата на Алекса  ContemporaryItalianbedsbyFimes3554x457_thumb

Къщата на Алекса  More_3


Последната промяна е направена от Алекса Паркър на Сря Юни 29, 2011 8:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyСря Юни 29, 2011 8:03 am

С Заки и Мая се прибахме.Махнах каишката на Мая и тя изчезна някъде в къщата.Заки се настани в малкия хол дагледа телевизия,а аз се качих в стаята си.Свалих дрехите си и влезнах в банята.Взех си един ободряващ душ.Обвих кърпа около тялото си и почнах да суша косата си.Щом се изсуших си обих черни прашки и си сложих черен сутиен.Отворих гардероба си който си беше цяла гардеробна.Почнах да преглеждам дрехите.Къде по дяволите ми е черното потниче.Зак влезна в стаята
-Миличък виждал ли си ми онова якото черно потниче?-попитах го.Той ми посочи леглото.Излезнах от гардеробната.
-О благодаря ти!Без теб съм загубена!-целунах го по челото.Хванах телефона за да звъна на бавачката.
-Ъм здравейте.Обажда се Алекса.М да..тази вечер след един час ще излизам.Ще може ли да гледате Зак.Да,благодаря ви.-метнах слушалката на леглото и пак влезна хв гардеробната.Взех един дънки и ги обух,а после облякох и черното потниче.Застанах пред огледалото.Мислех си как да държа косата си..накрая реших да я оставя кусната.Обух си кецовете-понякога мразех да преличам на възрастен затова се обличах така-и слезнах в хола с Заки.Двамата се настанихме пред телевизора докато Браян дойде.На вратата се звъна.Отидох и отворих.Беше Маргарет-бавачката.
-Много ви благодаря.-казах и аз и я поканих да влезне.
-О скъпа моля те.Говор ими на Ти от доста време работя за теб.Изглеждаш неверятно.-усмихнах се и отново се настаних на дивана,а Маргарет изчезна в кухнята.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyСря Юни 29, 2011 8:09 am

Стигнах до къщата на Алекса, надявам се това да беше тя. Позвънях на врата и изчаках да ми отвори.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyСря Юни 29, 2011 8:10 am

На вратата се позвъня.
-Аз ще отворя,Маргарет!-извиках и станах от дивана.Мая залая.Хванах я за каишката ия дръпнах назад.Отворих вратата.На прага стоеше Браян.
-Здравей.Заповядай!-дръпнах Мая.Изчаках го да влезне и затоврих вратата.
-Здравей Браян.-каза Заки и помаха,а после пак се загледа в филма който гледахме.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyСря Юни 29, 2011 8:15 am

- Здравей мъник - казах на Зак и се обърнах към Алекса.
- Тръгваме ли? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyСря Юни 29, 2011 8:17 am

-Да.-усмихнах се.Пуснах Мая и тя отиде при Зак.
-Маргарет ние тръгваме!-извиках.
-Добре миличка.Да си прекарате хубаво.-провикна се от кухнята тя.С Браят излезнахме от къщата.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyЧет Юни 30, 2011 4:28 am

Влязохме в къщата на Алекса и седнахме на дивана в хола.
- Бавачката още ли е тук? - казах след напрегнато мълчание.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyЧет Юни 30, 2011 4:31 am

-Ммм да.Спи в една от стаите за гости.-казах и се приближих към него.Избутха го на дивана за да го докарам почти легнало положение и почнах да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyЧет Юни 30, 2011 4:43 am

Отвръщах на целувките й, но бях малко напрегнат, ами ако синът й се събуди и дойде тук. Опитах да не мисля за това, свалих потника й и го метнах някъде.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyЧет Юни 30, 2011 5:12 am

-Не..не тук!-казах когато отй свлаи питника ми.Изправих се и взех потника от земята.Хванах го за ръката и го затеглих на горния етаж към спалнята ми.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyЧет Юни 30, 2011 6:07 am

След като се качихме в спалнята й започнах да я целувам, бутнах я върху леглото и не спирах с целувките. От устните й минах на врата, след това отново започнах да целувам устните й.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  EmptyЧет Юни 30, 2011 6:13 am

Той целуваше устните ми.После вратът ми.После отново устните ми.Озовах се върхо него и свалих панталоните му
-Аз комантвам!-изкисках се.Плъзнах се надоло по тялото му .Извадих малкия му приятел и почна хда го третирам като близалка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Алекса  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Алекса    Къщата на Алекса  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Алекса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Иън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Алекс
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: