Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Кафене "Express" Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Кафене "Express" EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Кафене "Express" EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Кафене "Express" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Кафене "Express" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Кафене "Express" EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Кафене "Express" EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Кафене "Express" EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Кафене "Express" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Кафене "Express" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Кафене "Express" 3186694B Кафене "Express" 3429734T Кафене "Express" 2378429t Кафене "Express" Wienrpg Кафене "Express" Ea58ec93058a4818 Кафене "Express" 3469647F Кафене "Express" 3540976g Кафене "Express" Adewc7 Кафене "Express" 3541731b Кафене "Express" 3568923w Кафене "Express" 3793886b

 

 Кафене "Express"

Go down 
+4
Деймън Салваторе
Александра Сейм
Майк Мейсън
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Май 25, 2011 8:29 pm

Кафене "Express" Panorama_Cafe
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyВто Юни 21, 2011 7:32 am

Дойдох в някакво кафене. Седнах на една от масите, поръчах си едно кафе и се загледах в минаващите хора.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyВто Юни 21, 2011 7:39 am

Видях, че той е вътре.. отидох до него.
- Идиот такъв! - развиках се ядосано и му ударих един шамар. Излязох доволна от кафенето и тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСъб Юли 09, 2011 6:14 am

Отидох в едно от кафенетата наоколо. Поръчах си едно студено кафе, след малко сервитьорката ми го донесе. Отпих от него.
- Мисля, че казах студено! - викнах. Никак не бях в добро настроение и си го изкарах на първия срещнат. След малко ми донесоха вече студеното кафе.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСъб Юли 09, 2011 6:16 am

Накрая се спрях на едно кафене. Седнах на една от масите.
- Дай каквото и да е освен кафе - казах на момичето което дойде да ме обслужи. Тя ми донесе една студена лимонада. Отпих от нея и се загледах в кафенето. Нямаше много хора в него. Забелязах на една маса Деймън, изобщо не ми се говореше с него обърнах се с гръб към масата му и отпих отново от лимонадата си.


Последната промяна е направена от Джен Линд на Съб Юли 09, 2011 6:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСъб Юли 09, 2011 6:21 am

Огледах се. На една маса седеше Джен, кога ли беше влязла. Предполагам не й се говореше с мен, обърна с гръб към масата ми. Определено съжалявах за това, което стана с Петя, но тогава просто не можех да мисля. Отпих от кафето си, погледа ми беше насочен към Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСъб Юли 09, 2011 6:29 am

Усещах че ме гледа и в този момент беше най дразнещото нещо на земята. Всяко момиче на мое място сега или щеше да се развика на Деймън или да се махне от тук но аз нямах намерение да правя нито едно от двете. Просто се преструвах че не го познавам. В този момент без да забележа на масата до мен седна едно момче и ме поздрави. Изгледах го раздразнено.
- Никой не те е канил да сядаш, махай се - казах студено.
- И коя си ти че да ми кажеш къде ще сядам? Не си собственичката на кафенето доколкото знам - каза най нахално той. Опитах се да запазя спокойствие и да не избухвам точно сега. Не казах нищо просто взех лимонадата и се преместих на друга маса. Момчето отново седна при мен.
- Веднага се махай - използвах внушението си.
- Не ми действа внушението ти - каза той. Май беше вампир и очевидно беше по силен от мен.
- Кой си ти? - станах от мястото си и викнах изнервено.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСъб Юли 09, 2011 6:39 am

Отидох до момчето, което Джен искаше да разкара, явно беше вампир, но дали беше по-силен от мен.
- Махай се от тук! - използвах внушение, но не му подейства. Малко бяха вампирите по-силни от мен, дори и Джен не беше. Клаус..дали това беше той.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСъб Юли 09, 2011 6:47 am

- Не си ли спомняш? Толкова време прекарахме заедно - каза той.
- Клаус - пристъпих назад. Не очаквах че ще ме намери някога.
- Как.. Ме намери? - попитах.
- О, не беше лесно определено знаеш как да се криеш - усмихна се нагло и доволно той.
- За сега ще те оставя на мира, но много скоро ще се върна - каза той и се телепортира някъде. Седнах на стола като не спирах да гледам пода. От Клаус можеше да се очаква абсолютно всичко и най лошото бе че той знаеше всичко за мен. За щастие бързо се съвзех. Обърнах се към Деймън който се беше опитал да накара Клаус да ме остави на мира.
- Спри да се бъркаш в живота ми! Ако иска Клаус да ме вземе със себе си или да ми направи нещо - ще го направи! Просто престани. Преследва ме най стария вампир в историята, ако се замесиш в това ще умреш. Не искам да имам нищо общо с теб разбираш ли? Нищо! Гледай си живота отивай при Петя прави каквото искаш просто ме устави! Забрави за станалото между нас, прави се че не съществувам! - се развиках.
- Не се бъркай повече в скапания ми живот! - викнах отново станах от стола и тръгнах да излизам от кафенето но останах още малко за да се уверя че Деймън няма да се меси повече в живота ми, така щеше да е най добре за всички ни.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyНед Юли 10, 2011 9:19 am

- Щом така искаш, добре. Нека забравим, че въобще се познаваме? Знам, че няма да ти бъде трудно. - казах и тръгнах да излизам от кафенето, но се сетих, че не съм си платил кафето. Оставих пари на масата, на която седях преди това и излязох от кафенето. Май Джен беше права, може би така щеше да е по-добре.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyНед Юли 10, 2011 9:23 am

Седнах на една маса отново.
- Донеси колкото се може повече кафета - казах. Не знам защо но започнах да се наливам с кафе. Поне нямаше да се напивам и щях да знам какво правя. Изпих няколко кафета.Вече чувствах че пия отрова но продължавах..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 3:22 am

Със Сю дойдохме в едно кафе. Поръчахме си нещо за пиене и отидохме на една от масите.
- На колко си? - попитах я. Исках да я опозная. Предполагам, че родителите и ще са против да се среща с по - голям от нея, но може и да не са против.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 3:30 am

- 14. - той май беше по-голям от мен.
- Ами ти? - казах след малко и го погледнах, имаше такива очи.. Бързо погледнах през прозореца, слънцето грееше много силно и на вън беше горещо, добре, че в кафенето имаше климатик. Отпих от напитката си.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 3:46 am

- На 16..По - голям съм от теб, но можеш да ми имаш доверие. - казах и с лека усмивка. Пийнах малко от сока си.
- Ти си симпатична. - казах и. Не че я свалях, просто ми беше приятно да съм с нея.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 3:56 am

Усмихнах се.
- Ти също. - казах след малко. Беше по-голям, но ми беше приятно да съм с него, въпреки, че не го познавах добре. Мама и татко нямаше да одобрят това, но не беше нужно да знаят.. Отпих малко от сока си.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 4:11 am

- Сигурна ли си, че родителите ти ще одобрят да излизаш с мен..тоест да се виждаме? - попитах я. Не бях сигурен, че ще са съгласни, но..да видим какво ще отговори.
- После искаш ли да отидем някъде другаде? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 4:29 am

Не можех да му кажа истината, не още.
- Родителите ми починаха.. - погледнах настрани. Това беше ужасно, трябваше да лъжа всички.. но не го познавах много добре, не можех просто да му кажа "родителите ми са вампири"..
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 6:23 am

- Съжалявам. Моите също. - казах тъжно.
- Но предлагам да не говорим за това. - казах и се усмихнах. Не отговори на въпроса ми дали иска да отидем някъде,но..
- Искаш ли да отидем някъде после? - попитах леко притеснено. Ако и сега не отговори няма да я питам отново.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 10, 2011 6:32 am

- Да.. - отговорих и се усмихнах. Стана ми гадно от това, че родителите му са починали, аз трябваше да лъжа за това и не беше никак приятно..не можех да си представя какво би било ако се случи нещо на мама и татко.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyЧет Авг 11, 2011 5:34 am

Платих сметката. В такива моменти много се притеснявам да не кажа нещо, което не трябва. Преди се събирах с 15, 16 годишни, но с 14..е още не сме се опознали.
- Къде искаш да отидем? - попитах я с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyЧет Авг 11, 2011 6:10 am

- Хм..някой парк? - казах след малко, с почти незабележима усмивка.
- Имам по-добра идея.. - отговори Мат. Станах от стола си..той също, излязохме от кафенето и тръгнахме ..на някъде.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 31, 2011 1:12 am

С Каролайн влязохме в кафенето и седнахме на една от масите. Преди това ми беше задала няколко въпроса.
- Ами..приятел.. нямам. - загледах се през прозореца. Грееше слънце, но не беше много топло. Сервитьорката дойде и застана пред масата, изчаквайки поръчката ни.
- Кафе. - въздъхнах и се обърнах към Каролайн.
- Ами ти..какво става с теб? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 31, 2011 1:19 am

Сервитьорът дойде,поръчах си едно слабо кафе.След това отговорих на въпроса,който ми беше задала,Кат.
-Ами как да съм,до сега бях на почивка,защото ми се отрази зле тук,днес се върнах и още никой не ме е видял.Ще се върна в къщата,където са Джен и Деймън,разбрах,че Петя вече е човек.Толкова неща са се променили тук.
Отпих от кафето си,и замълчах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 31, 2011 1:27 am

Човек ли? Човек? Но как е възможно, доста съм пропуснала тук..
- Джен вече не живее в онази къща..до колкото знам. Замина някъде, не знам къде. - казах и отпих от кафето си. Огледах кафенето, нямаше много хора, което ме изненада. Тук винаги беше претъпкано.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" EmptyСря Авг 31, 2011 1:32 am

-Заминала?Къде е заминала?Деймън с нея ли е ? Или е останал в къщата...
Шокирах се,е и едновременно се зарадвах,че няма кой да ми досажда вече...Изпих си кафето и си поръчах още едно....
-Та ако искаш да отидем другаде,да се разходим или... какво ти се прави?
След това сервитьора дойде и взех кафето,изчаках да изстине и отпих от него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "Express" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Express"   Кафене "Express" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Express"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кафене "Red"
» Кафене "Glamour"
» Кафене "Sweet"
» Кафене "Juicinet"
» Кафене на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Кафенетата-
Идете на: