Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Магазин за телефони Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Магазин за телефони EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Магазин за телефони EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Магазин за телефони EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Магазин за телефони EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Магазин за телефони EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Магазин за телефони EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Магазин за телефони EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Магазин за телефони EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Магазин за телефони EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Магазин за телефони 3186694B Магазин за телефони 3429734T Магазин за телефони 2378429t Магазин за телефони Wienrpg Магазин за телефони Ea58ec93058a4818 Магазин за телефони 3469647F Магазин за телефони 3540976g Магазин за телефони Adewc7 Магазин за телефони 3541731b Магазин за телефони 3568923w Магазин за телефони 3793886b

 

 Магазин за телефони

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyВто Юли 12, 2011 12:04 am

Магазин за телефони Magazini-za-telefoni-v-sofia
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyВто Юли 12, 2011 4:12 am

Влязох в магазина за телефони. Огледах ги, харесах един измежду всички, беше по-хубав от стария ми телефон. Взех го.
- Вече го платих! - използвах внушение върху продавачката и излязох от магазина. Колко е хубаво да си вампир - помислих си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:06 am

Напоследък си бях редовен клиент в този магазин. Влязох вътре, продавачката ми се усмихна и започнах да разглеждам телефоните. Харесах си един подобен на стария, но с повече екстри.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:07 am

Дойдох в магазина да си взема телефон предишния го бяха счупили маймуните. Влязох в магазина който беше празен. Започнах да разглеждам телефоните. Наистина беше трудно да избера сред всички тези телефони. Най лошото беше че никой не ми харесваше дотолкова че да го купя. В този момент блъснах някой без да искам, някъде се бях унесла пак.. Обърнах се и видях Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:12 am

- Джен.. - усмихнах се. Продължих да разглеждам телефоните, но никой не ми харесваше. Реших да взема, този на, когото се бях спрял преди малко. Продавачката ми поиска пари, да, рядко плащах.
- Нищо не дължа! - използвах внушение в думите си.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:16 am

Не знам защо но за първи път в живота си не можех да погледна човек в очите. Просто не можех да погледна Деймън в очите и да премълча случилото се за това реших да не го гледам е поне докато не забележи. След дълго обикаляне накрая се спрях на един телефон. Платих го и тръгнах да излизам от магазина..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:25 am

- Джен..чакай..- казах и тръгнах след нея, струваше ми се, че се държи странно.
- Какво има? - казах след като излязохме от магазина за телефони и я погледнах право в очите.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:28 am

Бързо погледнах на друго място.
- Нищо какво да има - казах и продължих да си вървя. Това беше непоносимо все едно ми четеше мислите и правеше обратното от това което исках. Опитвах се да избягвам погледа му. Знаех че той може да ми прочете мислите за това си мислех за най различни неща но не и за случилото се в бара..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:44 am

- Добре, какво се опитваш да скриеш от мен? - казах след малко. Някак разбирах, когато някой криеше нещо от мен, като някакъв инстинкт, не можех да си го обясня, но Джен определено се държеше странно, не че е нещо ново, но..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 8:48 am

Не, не можех да крия повече.
- В бара.. Аз и Крис.. Се целунахме но не беше нищо сериозно а и бяхме пияни - казах на бързо и дори не забелязах че бях спряла да средата на пътя за да му го кажа. В този момент една кола ме блъсна и шофьорът дори и не спря а продължи да кара колата си все едно нищо не е станало. Станах. Ръката ми беше леко ранена, нищо особено бързо заздравява..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони EmptyПет Юли 22, 2011 9:00 am

- Добре ли си? - не обърнах внимание на това, което тя ми беше казала преди малко. Било е само целувка или поне Джен така твърдеше, но аз се озовах в леглото с Петя, което си е по-лошо. След като тя кимна продължих да вървя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин за телефони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за телефони   Магазин за телефони Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за телефони
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин "D&G"
» Магазин "H&M"
» Магазин "Adidas"
» Магазин "ZARA"
»  Магазин "MEXX"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Магазините-
Идете на: