Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Стивън  Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Стивън  EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Стивън  EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Стивън  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Стивън  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Стивън  EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Стивън  EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Стивън  EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Стивън  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Стивън  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Стивън  3186694B Къщата на Стивън  3429734T Къщата на Стивън  2378429t Къщата на Стивън  Wienrpg Къщата на Стивън  Ea58ec93058a4818 Къщата на Стивън  3469647F Къщата на Стивън  3540976g Къщата на Стивън  Adewc7 Къщата на Стивън  3541731b Къщата на Стивън  3568923w Къщата на Стивън  3793886b

 

 Къщата на Стивън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 12:57 pm

Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:06 pm

Тайнственото момче ме заведе в къщата си, която да си призная беше хубава. Бях доста пияна, по пътя до къщата му няколко пъти щях да падна, виеше ми се свят. Тази вечер бях изпила много, а дори и бях смесила алкохола. На сутринта щях да се събудя без да помня нищо от тази вечер. Това нямаше свърши добре, а особено поради факта, че бях "убийствено" пияна в къщата на мъж, на когото не знам дори и името.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:11 pm

Пристигнахме в къщата. Предполагам на Симон ѝ хареса. - Ела ще те разведа. - казах ѝ.
Започнахме от кухнята, хола и стигнахме до спалнята. Възползвах се от това, че е пияна и я бутнах на леглото..започнах да свалям блузата ѝ..а тя моя потник..
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:18 pm

И ето, че бях права, в този момент не можех да мисля, дори и не знаех какво правя. Започнах да го целувам и събличам, той мен също. Едвам успях да сваля потника му, хвърлих го някъде и продължих да го целувам. Бавно започнах да разкопчавам ципа на дънките му.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:29 pm

След минута тя остана без горнище...бавно съблякох сутиена ѝ го пуснах до спалнята...съблякох дънките ѝ...и тя моите...аз съблякох бельото ѝ...тя моето също.
- Надявам се къщата да ти е харесала. - казах ѝ.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:36 pm

Не отговорих на въпроса му, в този момент не можех да кажа и думичка. След малко забих зъби във врата му, усещах, че това му харесва, нямах намерение да му изпивам цялата кръв, пих малко, а след това той направи същото с мен.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:42 pm

След цяла нощ удоволствие в леглото най-накрая заспахме...буквално заспахме сутринта..Към 9-9:30 се събудихме...Симон не помнеше нищо...аз не бях напълно пиян..и помнех нещо...че бяхме в бара, а после дойдохме тук..
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:46 pm

На сутринта се събудих с ужасен махмурлук, гола в леглото на онзи странен тип от бара. Бързо увих чаршафа от леглото около себе си.
- Какво правя тук и защо съм гола в леглото ти? - погледнах го учудено и леко съмнително. Как можах да си легна с този..сигурно бях пила много повече от обикновено.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:49 pm

Изсмях се. Знаех, че не помни нищо, точно заради това обичам да ходя по баровете...пиете..мацки..
- Не помниш ли нищо..Бяхме в бара, ти се напи, после дойдохме тук...
- Та името ми е Стивън. - казах и се усмихнах с вдигнаха вежда.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 1:56 pm

- Колко мило..правим секс и чак тогава казваш името си. - казах иронично.
- Къде е банята? - казах и започнах да събирам дрехите си от пода. След като той ми посочи банята влязох в нея, за да се облека. Хвърлих чаршафа на пода в банята му.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 2:00 pm

Преди да се облече се телепортирах в банята...тя ме видя и се стресна.
- Какво правиш тука? - изкрещя...
Използваш внушение.
- Ей много си сладък... - казах като вече я бях "хипнотизирал". Почувствах се супер заради постъпката си.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 2:07 pm

След като спря да ми въздейства бързо взех чаршафа и го увих около себе си. приближих се до него и му ударих един шамар. Бузата му почервеня.
- Глупак! - викнах.
- Сега ще ме оставиш ли да се облека? - казах след малко.


Последната промяна е направена от Симон Питърсан на Вто Юли 19, 2011 9:42 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 2:12 pm

Оставих я да се облече. Излязох от банята. След като излезе я попитах..
- Та маце..имам ли шанс с тебе? - попитах и повдигнах веждата си. Тя беше чара ми..обикновено всички мацки обожаваха като правя така.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 2:21 pm

- Не. - усмихнах се.
- Е, чао. - тръгнах към вратата, но тя беше заключена.
- Ще ме заключваш, а? - приближих се към него и след малко се телепортирах в къщата си.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyВто Юли 19, 2011 2:27 pm

Тя се телепортира някъде. Бях сигурен, че ще се видим пак...Преоблякох се. Облякох сиви дънки и бяла риза. Излязох и реших да отида в някое кафе да пия нещо...след това мисля да се разходя някъде сам. Тръгнах към кафетата.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyСря Юли 20, 2011 3:11 am

Стигнахме до къщата му, аз го изчаках пред къщата. Той влезе вътре и след малко се върна с телефона ми. Взех го от ръцете му.
- Е, чао. - казах злобно и тръгнах на някъде.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyСря Юли 20, 2011 3:16 am

Не си познала - помислих си и я дръпна в къщата. Тя изгледа злобно и тръгна да ме удря, но хванах ръката и я я целунах. Тя изненадващо отговори на целувката ми. Беше облечена с тъмно сини дънки и черна тениска.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyСря Юли 20, 2011 3:32 am

Незнайно защо отговорих на целувката му.
- Не,не,не - помислих си и го блъснах назад, той се приближи към мен и продължи да ме целува. Защо ли въобще дойдох в къщата му..един телефон, можех да си купя друг.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyСря Юли 20, 2011 3:39 am

Хм, едва ли щеше да жертва телефона си.
- Щом не искаш да си с мене. Няма да те карам. - казах и се усмихнах подло. Тръгнах до кухнята. Взех си нещо за ядене. Симон още беше до врата и гледаше странно.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyСря Юли 20, 2011 4:00 am

- Не..аз, просто.. - казах и го погледнах.
- ..Трябва да тръгвам. - казах и тръгнах към вкъщи. Нещо в него ми харесваше, но ..
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  EmptyСъб Юли 23, 2011 4:49 am

Прибрах се вкъщи. Облякох костюма си, който беше черен с бяла риза и черна вратовръзка. Оправих косата. Обух новите си обувки и тръгнах към сватбата на Крис и Петя. Времето беше топло. Малко ми беше горещо с костюма, но все пак не можех да се явя с дънки и тениска на сватбата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Стивън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Стивън    Къщата на Стивън  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Стивън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Бела
» Къщата на Иън
» Къщата на Алекс
» Къщата на Алекса
» Къщата на Катрин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: