Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Симон Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Симон EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Симон EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Симон EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Симон EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Симон EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Симон EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Симон EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Симон EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Симон EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Симон 3186694B Къщата на Симон 3429734T Къщата на Симон 2378429t Къщата на Симон Wienrpg Къщата на Симон Ea58ec93058a4818 Къщата на Симон 3469647F Къщата на Симон 3540976g Къщата на Симон Adewc7 Къщата на Симон 3541731b Къщата на Симон 3568923w Къщата на Симон 3793886b

 

 Къщата на Симон

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 4:18 am

Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 4:31 am

Прибрах се вкъщи. Седнах на дивана в хола и включих телевизора. Прещаках няколко канала с дистанционното. Нямаше нищо интересно, изключих телевизора и оставих дистанционното на масичката в хола.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 4:39 am

Телепортирах се зад дивана на Симон и станах невидим. Пипнах я по рамото. Тя се обърна, но не видя нищо. Стана от дивана и тръгна към кухнята. Аз отворих 1 шкафче тя се обърна. Тръгна към вратата, но се телепортирах пред нея и станах видим.
- Е Симон предлагам ти една игра. Аз ще се телепортирам в къщата ти ти ще ме търсиш. Ако ме намериш ти изпълнявам едно желание. Изгодно а? - казах ѝ.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 4:45 am

- Хубаво.. - извъртях очи и той се телепортира някъде. Копирах дарбата му за невидимост и аз станах невидима. Започнах да го търся. Качих се в спалнята, там го нямаше, отидох до банята, като през цялото време бях невидима.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:00 am

Откраднах дарбата ѝ да е невидима и тя отново стана видима. Не мислех, че е толкова хитра. Докато се телепортирах из къщата тя ме намери някак...не знайно как..
- Е добра си. - казах ѝ. - Желанието е?
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:03 am

- Да ме оставиш на мира. - приближих се към него. Междувременно взех гривната си с върбинка, за да не може да въздейства на ума ми. Усмихнах му се злобно и сложих гривната на ръка си, предполагам той не знаеше какво има в нея.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:10 am

Прочетох мислите ѝ.
- Много хубава гривна имаш. Може ли да я видя? - попитах мило. Тя не ми я даде, но какво пък.
- Ако си мислиш, че ще те оставя толкова лесно, грешиш! - казаха и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:18 am

Отвърнах на целувката му. Какво ми става..-помислих си, но не можех да спра да го целувам. Дойде време в, което го блъснах на зад, а той ме изглед старано.
- Не ме гледай така! - казах и се обърнах на другата страна.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:20 am

- Слушай сега. Ако не искаш да си мене..само кажи. - казах и я погледнах. Тя също ме погледна. Не каза нищо. Беше слаба с черен потник и черни дънки. Имаше много хубава къща...е поне хола де...надявам се да ме разведе из другите стаи.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:34 am

След малко отидох до него и започнах да го целувам. Той се опита бавно да свали потника ми, бутна ме на дивана.
- Не тук. - казах тихо и с качихме в спалнята ми.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:48 am

Влязохме в стаята ѝ. Съблякох потника ѝ....а тя ризата ми. След това съблякох дънките ѝ, и тя моите. Беше истинско чудо, че ме доведе тук. Нито беше пияна нищо нищо, но кой знае може вече да ме харесва.. - помислих си.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 5:54 am

Бутна ме на леглото и започна да разкопчава сутиена ми. Свалих бельото му, като не спирах да го целувам. След малко и аз останах без бельо. Може би после щях да съжалявам за това,но..
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 12:16 pm

След няколко часово удоволствие в леглото Симон събра дрехите си по пода и тези, които бях хвърлил на леглото и отиде в банята. Мислех пак да се телепортирам при нея, но размислих. Започнах да се обличам.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 12:21 pm

Облякох дрехите си, нямаше да се учудя, ако отново се беше телепортирал в банята. След като се облякох излязох от банята. Стивън беше започнал да се облича, минах покрай него, сякаш дори не го забелязах. Слязох в хола и седнах на дивана.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 12:24 pm

Слязох долу.
- Аз тръгвам. - казах и излязох от къщата. Тръгнах на някъде. Беше топло и приятно. Духаше лек вятър. Прибрах се вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 20, 2011 12:47 pm

- Да, чао - казах преди да излезе. Включих телевизора, даваха някакъв филм. Загледах се в него, беше ужасно скучен. Превключих няколко канала, нищо интересно...абсолютно нищо! Изключих телевизора и излязох от къщата. Щях да отида някъде, където ще бъда сама..или поне така се надявах.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСъб Юли 23, 2011 4:55 am

Влязох в къщата си и бързо изтичах към спалнята. Гримирах се, направих си прическа и се облякох. Накрая изглеждах така. Роклята не беше мой тип, Петя я беше избирала, защото щях да бъда шаферка. Излязох от къщата и тръгнах към църквата в, която се женаха.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСъб Юли 23, 2011 10:55 am

Телепортирах се в къщата си и отидох в стаята си. Съблякох рокля си и взех един душ. След като излязох от банята облякох едни дънки и един потник. Слязох в хола и седнах на дивана. Беше ми толкова скучно..взех чантата си и излязох от вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон EmptyСря Юли 27, 2011 1:44 am

Прибрах се вкъщи и седнах на дивана в хола. После се сетих, че наскоро си бях взела самолетен билет, който беше беше за..след 6 часа. Реших сега да си приготвя багажа, когато последно пътувах направих това в последните 20 минути оставащи до полета. Естествено взех много малко дрехи, в бързина и то повечето такива, които не нося, после се наложи да си давам парите за грозните дрехи, които продаваха на острова. Извадих два големи куфара от килера и се качих в стаята си. Започнах да избирам дрехите, които ще взема. И двата куфара едва се затвориха, бяха много тежки. Направих това за два часа и ги отнесох в хола. Седнах на дивана за да си почина. Имаше още четири часа до полета ми, а аз умирах от скука. Исках да забравя всичко, около което се намирах поне за малко. Какво по-хубаво от почивка на някой остров като този. - помислих си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Симон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гардеробът на Симон
» Къщата на Бела
» Къщата на Иън
» Къщата на Алекс
» Къщата на Катрин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: