Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Летището.. Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Летището.. EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Летището.. EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Летището.. EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Летището.. EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Летището.. EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Летището.. EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Летището.. EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Летището.. EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Летището.. EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Летището.. 3186694B Летището.. 3429734T Летището.. 2378429t Летището.. Wienrpg Летището.. Ea58ec93058a4818 Летището.. 3469647F Летището.. 3540976g Летището.. Adewc7 Летището.. 3541731b Летището.. 3568923w Летището.. 3793886b

 

 Летището..

Go down 
+9
Емили Смит
Стивън Милър
Майк Мейсън
Джейкъб Салваторе
Симон Питърсан
Александра Сейм
Кристиан Дейвис
Деймън Салваторе
Джен Линд
13 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Летището..   Летището.. EmptyВто Юли 26, 2011 8:32 am

Летището.. Mumbai_airport
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Юли 27, 2011 1:27 am

Учудих се, че стигнахме в най-подходящия момент, за малко да изпуснем полета. На летището беше пълно с хора, някои от тях бяха загубили багажа си..имаше голяма суматоха. Погледнах куфарите на Джен, които едвам се затваряха.
- Защо ли си мисля, че тук си натъпкала целия си гардероб..- засмях се. Аз бях взел само един куфар с дрехи, не ми трябваха повече, а и от там можех да си купя дрехи. След няколко минути се качихме в самолета, мина малко време докато той излетя. В самолета беше пълно с хора, но усещах присъствието и на други вампири освен аз и Джен. Огледах хората в самолета, никой не изглеждаше подозрителен, който и да беше вампира определено умееше да се смесва с останалите.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Юли 27, 2011 1:48 am

В самолета също беше претъпкано както на летището. Имаше много и най различни хора.
- Мислиш ли че взех много дрехи? - обърнах се към Деймън в един момент. Зад нас беше седнала една баба и май полетът не й се отразяваше много добре тъй като имах чувството че всеки момент ще повърне върху нас. Усещах присъствието на още вампири тук, огледах наоколо но нямаше никой мой познат. Островът на който щяхме да отидем се казваше "Тropical Paradise", наистина хубаво име. Времето беше доста слънчево и беше доста странно че за първи път откакто бях вампир не ми пречеше слънцето. Като малка ме беше страх от високото за това се грижех да не поглеждам през прозореца. Е, беше глупаво и странно да съм вампир който го е страх от високото. В един момент извадих слушалките си и започнах да слушам музика. Полетът мина бавно и изтощително, повечето хора проспаха целия път. След като най накрая пристигнахме и слязохме от самолета се чувствах страхотно. Чистия въздух щеше да ни повлиае добре. Изведнъж едно момче на около 19 години се блъсна в мен.
- Извинявай - каза той.
- Не, няма нищо. Та да знаеш дали има хотел на близо? - попитах и огледах наоколо. Момчето ни каза че не много далеч от тук има хотел в който отсядат туристите които идват в острова. Усмихнах се и с Деймън тръгнахме натам. Не беше особено лесно да мъкна тези куфари из улиците но какво пък.. След като пристигнахме пред хотела останах приятно изненадана. Хотелът беше голям и луксозен. Изглежда в момента имаше много хора в него и щях да се учудя ако имаше свободна стая..
Не знам защо но хората от острова ми изглеждаха доста дружелюбни, сигурно бяха свикнали с туристите. Преди да си тръгнем задължително щях да си взема някой сувенир за спомен..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Юли 27, 2011 3:20 am

С Петя стигнахме до летището, самолета излиташе след малко, затова направо се качихме в него. Имаше много хора в самолета, от доста отдавна не бях се качвал в самолет, а преди години изпитвах страх от това. Усещах, че измежду хората има и други вампири, но нямаше никой познат или поне аз не забелязах такъв и все пак не можех да познавам всички вампири в града, колкото и малък да беше той.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Юли 27, 2011 3:23 am

Тичешком стигнах до летището и бързо влязох в самолета. Седнах на мястото си вече по-спокойна, че няма да закъснея за полета. Огледах се наоколо и кого да видя..пред мен седяха Крис и противната му жена, мисля, че се казваше Петя.
- Здравей Крис. - усмихнах се подло, те се обърнаха към мен с ядосани изражения, а именно това целях.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Юли 27, 2011 3:34 am

Стигнах навреме за полета, но се наложи да бързам много, а с тези куфари никак не беше лесно да стигна до летището навреме. Качих се в самолета и седнах на мястото си. Винаги когато пътувах със самолет купувах и билет за мястото до себе си. Не можех да изтърпя ако до мен седнеше някоя досадна бабка или по-лошо..мило момиченце, търсещо приятели.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Юли 27, 2011 3:47 am

Исках да се отпусна някъде далеч от всичко и от всички. Е, взех билет за някакъв остров. Самолетът щеше да пристигне след 3 часа. Сложих в куфара си някакви дрехи и тръгнах към летището. Зачаках да дойде самолетът. Имаше доста хора май не бях единственият който искаше да се отпусне и да почине поне малко..
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Юли 27, 2011 4:12 am

С Кати стигнахме до летището. Докато стигнем вече имаше съвсем малко време до излитането. С Кати се качихме в самолета. Беше доста претъпкано и със голям зор намерихме свободни места. Определено имах нужда от почивка и от разнообразие. Бях сигурен че ще ми се отрази добре тази почивка.. След като стигнахме до острова се отправихме към хотела
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyЧет Юли 28, 2011 2:17 am

Купих билет за самолета. Дойдох на така нареченото летище. Качих се в самолета. След 30 мин. той тръгна. Гледката беше хубава. Всичко се виждаше. Вече почти виждах и острова....след малко вече кацнахме на острова.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyЧет Юли 28, 2011 4:11 am

Купих си билет за следващия полет. Качих се на самолета и след малко той излетя. Беше хубаво и приятно да се пътува със самолет. За 30 мин. вече стигнах до острова. Взех куфарите си и слязох от самолета. Започнах да разглеждам.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyПет Юли 29, 2011 7:28 am

Купих билет за някакъв остров. Самолетът излиташе след около 30 минути, които минаха в скучаене и оглеждане на момичетата на летището. Качих се в самолета и след няколко минути той излетя. Щом кацнахме на острова тръгнах директно към хотела наблизо..
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyПон Авг 01, 2011 11:17 am

Най-сетне бяхме на летището.Затичах се към касите и попитах за два билета за Остров "Тropical Paradise".Бяха останали точно два.Веднага поисках и двата и ги взехме.
- Самолета тръгва след десет минути нека се качваме - Викнах на Лиса и двете забързахме към самолета.Започнахме да тичаме и най сетне влязохме в самолета,седнахме на местата си.Започнахме да си приказваме тихичко.
- Хей Лиса дали има малко алкохол тук?Започнах да се хиля. - след малко мина стюардесата и аз я попитах за някакъв алкохол тя каза,че има само водка.Аз и казах да даде и тя ме пита колко двете с Лиса викнахме в един глас цялата бутилка.Погледнахме се и започнахме да се хилим.Стюардесата тръна и след малко се върна с водката и две големи чаши.Взех бутилката и налях на мен и на Лиса.Наливах още и още и накрая се напихме.Започнах да се прозявам и изведнъж страшно много ми се доспа,но не исках да оставям Лиса да е сама.Загледах се през прозореца беше толкова красиво - всичко под нас и над нас светеше.Звездите бяха толкова красиви.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyПет Авг 05, 2011 5:03 am

Дойдох на летището. Самолета излизаше чак след 40 мин. Отидох до близкото магазинче и си купих студен чай. Влязох в самолета и седнах да мястото си. Оставих багажа до мен за по - сигурно и се загледах в излитащите и кацащите самолети. Бях забравила телефона в хотела. Върнах се на бързо. След 30 мин се върнах в самолета. Той излетя.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСъб Авг 13, 2011 3:22 am

Не ми хареса острова и реших да се върна взех най-скорошният самолет и тръгнах към дома!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyНед Авг 14, 2011 10:15 am

Взех дрехите си от хотела, тези на Джен също, макар, че не се беше появила повече от седмица. Започвах да се притеснявам, какво ли се беше случило.. Взех самолетен билет за Стрейндж. Самолета излизаше след 30 минути, качих се в него. Чувствах глад, но не можех просто така да захапя някой за врата пред всички. Някой пиеха върбинка, което докарваше малки усложнения. След 30 минути в чакане самолета най-накрая излетя. Дори и не усетих кога кацнахме в Стрейндж. Взех багажа и излязох от самолета, тръгнах към вкъщи. Джен може би се беше прибрала, знаех, че от нея може да се очаква абсолютно всичко.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyПон Авг 15, 2011 6:57 am

Купих самолетен билет за най-скорошният полет, той беше след 20 минути. Бързо се качих в самолета и седнах на едно свободно място, за щастие до мен не седеше никого, макар, че нямаше да откажа ако някоя мацка се настани до мен. Двадесетте минути до излитането минаха бързо, а дори и не усетих кога кацнахме в Стрейндж. Излязох от самолета и тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyПет Авг 19, 2011 1:37 am

Колкото и добре да си прекарвах на острова все някога трябваше да се върна в Стрейндж. Отидох до хотела и взех багажа си, тръгнах към летището. Взех самолетен билет за най скорошния полет, който беше след 20 минути. Бързо се качих в самолета и седнах на мястото си. Дори и не усетих кога пристигнахме в Стрейндж, слязох самолета, взех куфарите и тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyПет Авг 19, 2011 10:26 am

Телепортирах се на летището. Взех билет за следващия полет, който беше след около 20 - 25 мин. Отидох но близкото магазинче и си купих нещо за ядене. Отидох в самолета и сложих багажа си до мен, за по сигурно. Сложих колана си и се загледах през прозореца. След като самолета излетя свалих колана. Отидох до тоалетна. Измих ръцете си и отново се върнах на мястото си. По едно време стюардесата дойде при нас, но изглеждаше разтревожена. Прочетох мислите и и разбрах, че има проблем със самолета и може да се разбие всеки момент. Преди да стана от мястото си лявото крило на самолета се счупи и падна. Едвам успях да седна и да сложа колана си. Самолета започна бавно да се снижава. След известно време се разби...добре, че бяхме близ одо града. Помня само, че ударих главата си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Авг 24, 2011 2:42 am

С Майк тръгнахме към летището и взехме билети за най-скорошния полет, който беше след 30 минути. Качихме се в самолета, след като минаха тези 30 минути самолета излетя. Дори и не усетих кога кацнахме в Стрейндж, времето се мина бързо. Взехме куфарите и слязохме от самолета. Тръгнах към къщата си, а Майк към неговата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Летището..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Летището..
» Летището..
» Летището..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: