Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Барът до морето Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Барът до морето EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Барът до морето EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Барът до морето EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Барът до морето EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Барът до морето EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Барът до морето EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Барът до морето EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Барът до морето EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Барът до морето EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Барът до морето 3186694B Барът до морето 3429734T Барът до морето 2378429t Барът до морето Wienrpg Барът до морето Ea58ec93058a4818 Барът до морето 3469647F Барът до морето 3540976g Барът до морето Adewc7 Барът до морето 3541731b Барът до морето 3568923w Барът до морето 3793886b

 

 Барът до морето

Go down 
+2
Симон Питърсан
Джен Линд
6 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Барът до морето   Барът до морето EmptyВто Юли 26, 2011 8:45 am

Барът до морето Sandbar
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 1:48 am

Влязохме в бара. Седнах на един стол, Джен седна до мен. Усещах, че наоколо има и други вампири.
- Една..водка - казах на бармана и след минута чаша с поръчания алкохол се озова пред мен. Не смятах да се напивам, когато бях пияна правех само глупости. Отпих от водката.
- Е..с кое от двете момчета на плажа си? - казах по някое време и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 1:54 am

- Със този който беше седнал на пясъка - казах и погледнах към бармана.
- Уиски - казах кратко но сигурно и след минута барманът ми донесе чашата и уискито. Изпих я на екс и си поръчах още.
- И все пак не мога да повярвам че момиче като теб е дошло само тук. Нямаш ли гадже? - не беше моя работа но..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 2:05 am

- Всъщност нямам - отпих от водката. Всъщност понякога ми харесваше повече да съм без гадже, поне така мога да правя каквото си поискам, а не някой постоянно да ми казва какво да правя или не. Винаги ме е дразнело точно това в мъжете.
- От къде си? - казах по някое време и я погледнах. После огледах хората в бара, имаше хубави момчета.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 2:15 am

- В момента живея в град тук на близо на име Стрейндж - казах и забелязах че Симон оглежда момчетата в бара. Допих си уискито, станах от мястото си и задърпах Симон към едни момчета които ни гледаха от доста време.
- Нали нямате нищо против да седнем при вас? - казах и дори не изчаках отговор а направо седнах. След малко и Симон последва примера ми. Едно от момчетата ни почерпи по една бира. Започнахме да си говорим за различни неща. Изглежда момчетата освен че бяха хубави бяха и свестни.
- Симон в момента е свободна тоест няма приятел - казах в един момент. Щом чу това едно от момчетата седна до нея. Бях забелязала че я гледа от доста време.
- А ти свободна ли си? - каза едно друго момче и се приближи към мен.
- Не - казах и го бутнах назад. Бях дошла при тези тук заради Симон не заради мен.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 2:36 am

- Джен! - изсъсках. Определено не бях дошла тук, за да си търся гадже, но тези момчета бяха не само хубави, а и свестни, в днешно време трудно се намираха такива. Обърнах се към момчето, което седна до мен.
- Как каза, че е името ти? - усмихнах се почти незабележимо и погледнах към Джен, която май се забавляваше по свой си начин.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 2:47 am

След като Джен изчезна някъде реших да пийна нещо. Отидох в бара наблизо. Тръгнах към един от столовете и кого да видя..Джен, на една маса с някакво момиче и още няколко момчета.
- Джен.. - казах и тя ме погледна. Не бях особено очарован от това което видях, по лицето ми личеше това.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 2:51 am

В един момент влезе Деймън. Чувствах се все едно ме е хванал да правя нещо нередно а това не беше така. В началото не казах нищо. Реших да си замълча. Може би щеше да е по-добре.. Защото пак щях да объркам нещата.
- Кой е този? - каза онова момче което ме беше питало дали съм свободна. Не отговорих, просто си замълчах и отпих от бирата.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 3:05 am

- Е, виждам, че си прекарваш добре. - казах и тръгнах към изхода. Излязох от бара и тръгнах на някъде ядосан. Това, което видях не ми хареса, а по думите и изражението ми май пролича, а Джен дори и не каза нищо.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyЧет Юли 28, 2011 3:09 am

- Аз ще тръгвам.. - казах в един момент на момчетата след като Джен излезе от бара. Станах от стола си и излязох от бара. Тръгнах към хотела, в който бях отседнала. Момчето, което беше с Джен май се ядоса заради това, което видя. Надявах се да се сдобрят.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyСъб Юли 30, 2011 2:46 am

Влязох в бара и седнах на един стол. До мен седеше някакво момче, погледнах го, а той ми се усмихна. Усещах, че не е вампир..а бях гладна.
- Нещо силно. - казах на бармана и след миг чаша с алкохол беше пред мен. Отпих от чашата, наистина питието беше силно, но какво пък. Щях да изпия само няколко чаши. Изпих първото питие на екс и поръчах още. Бармана ме изгледа странно, сякаш алкохола беше само за мъже.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyСъб Юли 30, 2011 6:08 am

Влязохме в бара, всички ме бяха зяпнали..все още бях по бански, престорих се, че не ги забелязвам. Седнах на един стол, а Майк на стола до мен. Не смятах да пия повече от три-четири чаши, трудно се напивах, но ако изпия толкова след това няма да мога да спра да пия, а когато съм пияна вършех само глупости.
- Една водка.. - казах на бармана, а той ми се усмихна. По принцип пиех по-силен алкохол. След малко чаша, пълна с водка догоре беше пред мен. Майк също си поръча водка и я изпи на екс. Учудих се, по принцип той не пиеше много.
- Добре ли си? - казах след малко и го погледнах, отпих от водката си.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyНед Юли 31, 2011 12:52 am

- Да, добре съм. - казах и. Поръчах си още една чаша водка. Този път я пих по малко. Изпих и тази чаша. След това си поръчах една кола и се загледах в морето. Не исках да пия повече алкохол. Кат изпи много алкохол. Вече се чудех дали не се е и напила.
- Кат стига толкова, ще се напиеш! - казах и загрижено.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyНед Юли 31, 2011 1:25 am

- Не се тревожи, трудно се напивам. - казах съвсем спокойно и го погледнах, изглеждаше загрижен. Допих поредната чаша алкохол и започна да ми се вие свят. Май наистина прекалих с алкохола, а си обещах, че няма да се напивам. Бутнах празната чаша настрани и се загледах на някъде, не смятах да пия повече.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyНед Юли 31, 2011 1:31 am

Погледнах Кат. Май мислеше да не пие повече...и по - добре. Може би ще е по - добре ако се върнем в хотела. Тя може би нямаше да иска, но..
- Искаш ли да се върнем в хотела? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyНед Юли 31, 2011 1:47 am

- Да, добре - казах и опитах да стана от стола. Виеше ми се свят и се надявах да не падна някъде по пътя до хотела, но нали Майк беше с мен.. Оставих някакви пари на бара и тръгнахме към изхода. Тъкмо излизахме от бара и пред него стояха момчетата от плажа. Като ме видяха се стреснаха и побягнаха на някъде.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето EmptyПон Авг 01, 2011 3:56 am

Отидохме в бара. Аз си поръчах някакъв алкохол. Крис също. Той изпи доста чашки, аа май беше водка или уиски. Учудих се, че не се напи. Е той продължи де. След около 40 мин. стоене и пиене в бара си тръгнахме. Крис вече беше пиян.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът до морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът до морето   Барът до морето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Барът до морето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Морето със скалите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: