Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Дискотеката Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Дискотеката EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Дискотеката EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Дискотеката EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Дискотеката EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Дискотеката EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Дискотеката EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Дискотеката EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Дискотеката EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Дискотеката EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Дискотеката 3186694B Дискотеката 3429734T Дискотеката 2378429t Дискотеката Wienrpg Дискотеката Ea58ec93058a4818 Дискотеката 3469647F Дискотеката 3540976g Дискотеката Adewc7 Дискотеката 3541731b Дискотеката 3568923w Дискотеката 3793886b

 

 Дискотеката

Go down 
+2
Деймън Салваторе
Джен Линд
6 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотеката   Дискотеката EmptyВто Юли 26, 2011 8:58 am

Дискотеката SuperStock_1848-183640
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyЧет Юли 28, 2011 5:50 am

Влязохме в дискотеката. Поръчах си едно уиски, Джен също. След малко тя каза, че отива до тоалетната. Отпих от чашата си и я зачаках. Мина доста време, но тя не се появи. Изчаках още малко и накрая нахлух в тоалетните..
- Джен! - извиках силно няколко пъти, но нея я нямаше. Притесних се..къде ли беше отишла.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyЧет Юли 28, 2011 6:47 am

Вкъщи ми стана скучно и се телепортирах пред дискотеката на острова. Влязох вътре. Имаше доста хора.
- Една водка и по-голяма ако може. - казах на бармана. След секунда чаша беше пред мен почти препълнена.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyЧет Юли 28, 2011 6:51 am

Излязох от тоалетните, може би Джен беше излязла, а просто не съм я забелязал. Огледах всички в дискотеката, но Джен я нямаше, погледа ми попадна върху Петя. Не знаех, че е на острова. При други обстоятелства не бих я заговорил, но..отидох до нея.
- Джен я няма, случайно да знаеш къде е? - казах направо, а тя ме изгледа странно.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyЧет Юли 28, 2011 6:54 am

- Не. - казах без дори да го погледна. Знаех, че след случилото се между нас не иска да ме и погледне, но не ме интересува. Изпих водката си и поръчах още. Дадоха ми направо цяла бутилка.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 7:38 am

Влязох в дискотека наблизо. Имаше много хора, огледах се за свободен стол. Намерих такъв и седнах на него. До мен седеше някакво момиче, погледнах я и впуснах чара си в действие, докато тя ме гледаше странно.
- Нещо силно. - викнах на бармана и първата чаша, която ми даде изпих на екс, а след това поръчах още.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 7:42 am

Влязох в дискотека. Видях Петя.
- Къде ли не те търсих. - казах и и седнах до нея.
- Една чаша. - казах на бармана. Донесе ми чашата и си сипах от алкохола, който Петя пиеше.
След малко Деймън дойде. Седна до Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 7:45 am

Деймън дойде отново...
- Какво искаш пак? Намери ли Джен? - попитах го. Той ме изгледа странно, сякаш не знае за какво говоря. С Крис се спогледахме. Типът приличащ на Деймън стоеше и ме гледаше.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 7:50 am

- Джен ли? - погледнах ги и отпих от алкохола в чашата си, докато двамата ме гледаха странно.
- Май ме бъркате с някой.. - казах без дори и да ги поглеждам. Напоследък от както съм в Стрейндж често има такива реакции, а сега и тук.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 7:53 am

- Явно сме сбъркали тоя тип с Деймън. - казах на Крис. Май той ме чу, но какво щеше да ми направи беше пълно с хора. Изпихме бутилката с водка. Поръчах още една бутилка, а след това ги платих. Не исках с Крис да се напиваме.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 8:02 am

- Тоя тип.. - изръмжах и допих алкохола в чашата си. Чакай тя..Деймън ли ме нарече? Е, явно си имам и двойник.. Ако още някой ме помисли за него ще се престоря, че съм този Деймън, може пък и да е забавно. - помислих си и поръчах още алкохол.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 8:13 am

Прочетох мислите му. Разбрах, че мисли че съм...ъъ секси. Е не ме интересува. Изпих водката в чашата си. Странния тип ме огледа от глава до пети след като слязох от стола. Крис сякаш ревнуваше. Отидох до него и го целунах. Хванах го за ръката взех шишето с водката и излязохме от дискотеката.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 8:31 am

Влязох в бара и се огледах за свободно място. Намерих такова и седнах на стола. Поръчах уиски и се огледах наоколо. Погледа ми попадна на един тип, който беше точно като мен. Погледнах учудено. Двойник? След малко чаша с уиски беше пред мен. Изпих съдържанието, чудейки се дали той също е вампир. Тръгнах към него.
- Един въпрос..защо изглеждаш като мен? - усещах, че не е вампир, нито човек.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Юли 29, 2011 8:36 am

"Oo ето го и прочутия Деймън" си помислих и го огледах. Да, различавахме се единствено по дрехите.
- Здравей и на теб - усмихнах се подло.
- Да те почерпя биричка? - реших да го подразня малко така де да го измъча. Допих алкохола в чашата си и си поръчах водка.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyВто Авг 02, 2011 5:15 am

- Да, мечтал съм да пия бира с двойника си. - усмихнах се иронично. Седнах на един стол, единствения свободен беше до него.
- Уиски. - казах на бармана, който ни изгледа странно. Изпих уискито на екс и тръгнах към изхода. Излязох от дискотеката и се запътих нанякъде..покрай всичко това съвсем забравих за Джен, къде ли беше отишла.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyСря Авг 03, 2011 1:16 am

Влезнах в бара,а токчетата ми отекваха по пода.Бях с розова ризка макар и да мразех розаво и къси сини панталонки разкриващи краката ми.Запътих се към бара и седнах на едно от столчетата.Бармана сипваше някакво питие в една чаша и разля малко отврън като ме видя.Изкикотих се и го дарих седн чарован усмивка.
- Дай ми нещо силно. - смигнах му.Той кимна и след по-малко от минута пред мен имаше някаква чаша с някакъв алкохол.Огледах я съмнително,а после отпих голяма глътка.Ммм слаба му работа.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyСря Авг 03, 2011 2:53 am

- Уиски. - казах на бармана, докато той обслужваше мацката до мен. Огледах я, беше облечена с розова риза и къси, сиви панталонки, всъщност не гледах дрехите, а под тях. Тя усети, че я гледам и ме погледна, впуснах неустоимия си чар в действие. След няколко минути чаша с уиски, пълна до горе беше пред мен. Отпих от нея и се огледах наоколо. В дискотеката беше пълно с хора и беше шумно, а и тази силна музика, която бяха пуснали.. Изпих си уискито на екс и поръчах още, така още няколко пъти, а никак не бях пиян, напротив.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyСря Авг 03, 2011 4:02 am

Мъжът до мен почна да ме зяпа и аз го погледнах с повдигната вежда.Беше секси можеше да му се признае.Бях изпила питието си и си бях поръчала уиски което погълнах на екс.Така още и още.Мъжът продължи да ме гледа както и аз него.
- Аз съм Лиса. - представих се без да се обръщам към него.Твърде много време ме беше зяпал..можех да му кажа поне името си...ндавям се.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Авг 05, 2011 3:53 am

- Иън. - казах без да я поглеждам отново. Допих остатъка от алкохол в чашата си и се огледах за бармана, той обслужваше някакви момичета в края на бара.
- Уиски. - казах след като се върна на бара, след секунди чаша с уиски беше пред мен. Носех на алкохол и съвсем не бях пиян, отпих от чашата и погледнах към момичето представило се като Лиса.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПет Авг 05, 2011 5:01 am

Усмихнах се щом се представи.Той си поръча уиски,а аз тъкмо приключвах моето питиет.Плъзнах чашата към бармана.
- Какво да е ? - пита той.
- Бутилка с нещи силно. - изрекох.Той като хипнотизиран кимна и ми подаде някаква бутилка.Отворих я и погълах половината на екс.Държах на алкохол,а и това,че съм вампир ме правише още по-устойчица.Огледах Иън ог лава до пети.Можеше да имам алкохол в кръвта си,но бях свикнала и така да различавам аурите на хората.Несъмнено беше вещер.Ухилих се като идиотка и отпих от питието си отново загледана в мъжът.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyНед Авг 14, 2011 10:46 am

Допих алкохола в чашата си. Не бях никак пиян, поръчах още едно уиски и отпих от него. След още няколко големи глътки чашата остана празна. Поръчах още, разбира се. Обърнах се към Лиса.
- От къде си? - казах след като преди това я огледах цялата.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПон Авг 15, 2011 5:12 am

Отпих от алкохола си.Иън ме попита от къде съм.Хубав въпрос.

- Лондон. - изрекох.Огледах мъжът от главата до петите.Секси..сладък...вещер.Приближих се към него.Допрях най-нахално тялото си в неговото и го целунах.

- Може да приключим по-бързо ако искаш...разбираш ме... - надигнха бутилката си и отпих от алкохола.Човек ще каже,че съм пияна,но не бях.Просто си бях такава,а и исках да се забавлявам мамка му!Може да беше вещер,но аз бях вампир.Имах доста сили и бях силна...не исках да се бия с него..исках нещо съвсем различни и той го знаеше,но ако се стигне до бой...е тогава...тъпа работа.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката EmptyПон Авг 15, 2011 5:21 am

Допих алкохола в чашата си. Приближих се към Лиса и я целунах. Оставих някакви пари на бара и станах от стола си. Излязохме от бара и тръгнахме към хотела в, който бях отседнал, предполагам тя също, наблизо нямаше други хотели.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: