Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Студио за татуировки Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Студио за татуировки EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Студио за татуировки EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Студио за татуировки EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Студио за татуировки EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Студио за татуировки EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Студио за татуировки EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Студио за татуировки EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Студио за татуировки EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Студио за татуировки EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Студио за татуировки 3186694B Студио за татуировки 3429734T Студио за татуировки 2378429t Студио за татуировки Wienrpg Студио за татуировки Ea58ec93058a4818 Студио за татуировки 3469647F Студио за татуировки 3540976g Студио за татуировки Adewc7 Студио за татуировки 3541731b Студио за татуировки 3568923w Студио за татуировки 3793886b

 

 Студио за татуировки

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Студио за татуировки Empty
ПисанеЗаглавие: Студио за татуировки   Студио за татуировки EmptyЧет Авг 18, 2011 2:27 am

Студио за татуировки Studio-za-tatuirovki-tattoo-max-faces-tatuirovki-piyrsing-gr-plovdiv
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Студио за татуировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студио за татуировки   Студио за татуировки EmptyЧет Авг 18, 2011 5:16 am

След като си тръгнахме от полицейското управление Джен ме задърпа към студиото за татуировки. През целия път до там и двамата не спирахме да се смеем, щом и от затвора ни изгониха..не беше на добре, но пък се забавлявахме. Влязохме в студиото за татуировки. Мъжа, който правеше татуировките татуираше някакво момиче и се наложи да изчакаме малко. След като свърши направи първо моята, с надпис "Джен", а след това на самата Джен с моето име. Моята татуировка беше на рамото, а тази на Джен на китката.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Студио за татуировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студио за татуировки   Студио за татуировки EmptyЧет Авг 18, 2011 5:20 am

След като излязохме от студиото се обърнах към Деймън.
- Ако ме ядосаш - спрях защото не можах да одържа смеха си за случилото се преди малко..
- Ако ме ядосаш най вероятно ще си одера кожата така че много внимавайте г-н Салваторе - опитах да съм сериозна но просто не можех да спра да се смея. Хората сигурно ни мислеха за "Избягалите от лудницата" първо зоологическата градина, после затвора..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Студио за татуировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студио за татуировки   Студио за татуировки EmptyЧет Авг 18, 2011 5:37 am

- Господин Салваторе? Добре госпожице Линд, обаче трябва да знаете, че мразя да ме наричат така..господин, звучи толкова..официално. - сдържах се да не избухна в смях, но просто не можех. Мъжа, който правеше татуировките ни изгледа странно, както и хората, които точно в този момент влязоха в студиото за татуировки. Сигурно ни взеха за някакви откачалки, не че не бяхме такива, винаги правехме странни неща заедно.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Студио за татуировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студио за татуировки   Студио за татуировки EmptyЧет Авг 18, 2011 6:05 am

- Таа господин Салваторе мисля че съм доста гладна. Да тръгваме - казах и го хванах за ръката. Не ми се искаше да убивам никого.
- E, господин Салваторе останахте ли доволен от услугите ни в.. Хъм.. Затвора? - казах по някое време смеейки се. Просто не можех да спра. Да, вярно винаги съм правела луди неща но откакто Деймън се появи в живота ми просто.. Правя не луди ами направо откачени работи. Често се карахме но какво да се прави.. Такъв е животът. Тази седмица беше много топло направо.. Не исках обаче да използвам дарбата си защото да променяш времето постоянно не беше особено хубаво. Погледнах отново току що направената татуировка с надпис "Деймън". Никога не бих направила такова нещо за никой мъж.. Е, почти за никой защото когато бях човек и се влюбих за първи път, бях способна дори да се самоубия за него. Сега обаче нещата бяха съвсем различни. Знаех, че винаги ще си спомням за Деймън когато видя татуировката и това определено ми допадаше.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Студио за татуировки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Студио за татуировки   Студио за татуировки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Студио за татуировки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Сградите-
Идете на: