Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Иън  Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Иън  EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Иън  EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Иън  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Иън  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Иън  EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Иън  EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Иън  EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Иън  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Иън  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Иън  3186694B Къщата на Иън  3429734T Къщата на Иън  2378429t Къщата на Иън  Wienrpg Къщата на Иън  Ea58ec93058a4818 Къщата на Иън  3469647F Къщата на Иън  3540976g Къщата на Иън  Adewc7 Къщата на Иън  3541731b Къщата на Иън  3568923w Къщата на Иън  3793886b

 

 Къщата на Иън

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyСъб Авг 20, 2011 6:16 am

Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyСъб Авг 20, 2011 6:18 am

Стигнахме до къщата ми. Отключих вратата и влязох вътре, Емили остана отвън.
- Какво има, няма ли да влезеш? - казах след малко и повдигнах едната си вежда, зачаках Емили да влезе.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyНед Авг 21, 2011 12:07 am

- Не съм сигурна...Късно е може да искаш да останеш сам. - казах му. Не исках да го притеснявам. Вечер е. А и аз трябва да се прибирам. Преди да се прибера ще мина пред сестра ми и Крис.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyНед Авг 21, 2011 11:25 am

Тя се оправда с това, че е късно и може да искам да остана сам. От кога съм някой сериен убиец, че да не иска да влезе в къщата ми. Така де, нямаше да я убивам.
- Лягам си доста по-късно. - усмихнах се глупаво.
- Влез. - подканих я след малко.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyНед Авг 21, 2011 11:28 am

- Благодаря за поканата. - казах и влязох. Доста хубаво беше обзаведено. Огледах стаята още веднъж. Наистина ми харесва.
- Е какво предлагаш да правим? - попитах. Да доста глупав въпрос, но няма да мълча...
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyНед Авг 21, 2011 11:34 am

Тя попита какво ще правим. Не отговорих веднага на въпроса. Отидохме в хола, тя седна на дивана, а аз близо до нея.
- Ами..може да гледаме някой филм или пък... - казах и се приближих още малко към нея, целунах я.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyНед Авг 21, 2011 11:35 pm

Той ме целуна. Аз него също.
- Какво правиш, та ние се познаваме едва от час! - казах и станах от дивана. Най - мразя да се запозная с някой..да ме заведе в тях..и да ме целуне въпреки, че се познавахме от няколко часа. Тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 12:22 am

Тя отвърна на целувката ми и стана от дивана, тръгна да излиза от къщата. Станах от дивана.
- Съжалявам.. не знам какво ми стана. - казах и я погледнах, тръгнах към нея. Е, беше просто една целувка, но според нея се познаваме от твърде скоро..
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 1:32 am

- Не няма нищо..просто.. - не довърших изречението. Отидох и го целунах. Според мен не е като другите.
- Наистина трябва да тръгвам. Не искам да те притеснявам. Може да искаш да си починеш. - казах и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 1:45 am

- Глупости. Не ме притесняваш. - усмихнах се. Отидох в кухнята и взех една бутилка уиски и две чаши. Когато се върнах в хола Емили седеше на дивана. Седнах до нея и сипах уиски в двете чаши. Едната подадох на Емили, а от другата отпих. Оставих бутилката на масата.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 1:59 am

Иън донесе две чаши и уиски. Сипа в чашите малко от уискито и ми подаде едната чаша. Изпих половината на екс. След малко и цялата чаша. Сипах си още малко.
- Няма да се напиваме нали? - казах смеейки се.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 2:05 am

Засмях се.
- Трудно ще ми е да се напия от една бутилка. - Е, бях пил и в дискотеката, но само няколко чаши. Изпих съдържанието на чашата си на екс. Сипах си още уиски и отпих от него, поглеждайки към Емили, която правеше същото.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 2:12 am

- Сигурен си, че не те притеснявам нали? - попитах. Май ставам досадна с тези въпроси. Не казах нищо повече. Усещах как се напивам, но въпреки това продължавах..
- Аз ням ада пия повече. Мисля, че се напих. - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 2:35 am

Тя каза, че няма да пие повече. Реших да последвам примера й, въпреки, че не бях пиян. Просто не ми се пиеше, което беше странно. Допих алкохола в чашата си и я оставих на масата.
- И сега какво? - казах след няколко минути и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 2:36 am

След като Иън остави чашата си на масата аз заспах. Бях много уморена след катастрофата, а и в болницата ме тъпкаха с лекарства, което не беше особено приятно. Добре, че внуших на доктора да ме пусне иначе още да скучая там..
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 2:50 am

След няколко минути Емили заспа на дивана. Вдигнах я на ръце и я занесох до спалнята ми. Оставих я на леглото и се върнах в хола. Изпих още малко уиски и легнах на дивана. Не след дълго заспах. Събудих се на сутринта..
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 2:54 am

Събудих се. Иън вече беше станал.
- Добро утро. - казах след като станах. Почти не помнех какво стана вчера. Само, че бяхме в дискотеката и след като дойдохме тук.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 3:03 am

- Добро. - казах прозявайки се. Тя ме пита къде е банята, качихме се на горния етаж и й я показах. Тя влезе в банята, а аз слязох в хола. След около 30 минути се качих в стаята си. Исках да се преоблека, отворих вратата. Емили беше там и се обличаше, беше само по бельо. Глупава усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 3:06 am

Взех хавлията и я обвих около себе си. Леко се изчервих. Взех дрехите си и отидох в банята. Облякох се и си измих зъбите. Оправих косата си и излязох от банята. Иън влезе и се изкъпа. Аз го изчаках в хола.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 3:15 am

Изкъпах се и отидох в стаята си. Извадих едни дънки и тениска и ги облякох. Слязох в хола и без да казвам нищо отидох към кухнята. Направих кафе и го сипах в две чаши. Отидох в хола и подадох едната чаша на Емили, обаче без да искам разлях кафето върху блузата й. Кафето беше горещо и тя свали блузата си без да се усети. Стараех се да не я зяпам много.
- Съжалявам.. - казах набързо.
- Качи се в стаята ми и облечи някоя тениска.. - казах след малко.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 3:17 am

Не се усетих, че се съблякох пред него. Облякох него тениска и слязох долу.
- Имаш басейн нали? - попитах го. Той ме изведе и ми го показа.
- Трябва някой ден да дойде да поплуваме. - казах му.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyПон Авг 22, 2011 4:37 am

Отидохме до басейна.
- Да.. - казах и я погледнах. Тя каза, че трябва да тръгва. Реших да не я спирам, вчера го направих няколко пъти. Тя си тръгна, влязох в къщата и отидох в хола, седнах на дивана.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyСря Авг 24, 2011 2:11 am

Стигнах до къщата на Иън..звъннах на звънеца и той отвори.
- Здравей ето тениската ти. - казах му и се усмихнах. Доста мило от негова страна да ми даде негова тениска..след поражението с кафето.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyСря Авг 24, 2011 2:29 am

Емили дойде, за да ми върне тениската. Взех я и се усмихнах.
- Влизай. - казах и направих няколко крачки на зад, тя влезе в къщата. Отидохме в хола и седнахме на дивана, погледнах към Емили, почти незабележима усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  EmptyСря Авг 24, 2011 2:49 am

- Искаш ли после да излезем? - предложих. Той се съгласи. Отиде и се преоблече. Аз през това време разглеждах хола му. Дивана беше удобен, всичко беше подредено страхотно. След малко той слезе...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Иън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Иън    Къщата на Иън  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Иън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Алекс
» Къщата на Алекса
» Къщата на Катрин
» Къщата на Бела
» Къщата на Рики

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: