Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Пресни клюкичкиии! Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Пресни клюкичкиии! EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Пресни клюкичкиии! EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Пресни клюкичкиии! EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Пресни клюкичкиии! EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Пресни клюкичкиии! EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Пресни клюкичкиии! EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Пресни клюкичкиии! EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Пресни клюкичкиии! EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Пресни клюкичкиии! EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Пресни клюкичкиии! 3186694B Пресни клюкичкиии! 3429734T Пресни клюкичкиии! 2378429t Пресни клюкичкиии! Wienrpg Пресни клюкичкиии! Ea58ec93058a4818 Пресни клюкичкиии! 3469647F Пресни клюкичкиии! 3540976g Пресни клюкичкиии! Adewc7 Пресни клюкичкиии! 3541731b Пресни клюкичкиии! 3568923w Пресни клюкичкиии! 3793886b

 

 Пресни клюкичкиии!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Брой мнения : 2
Join date : 30.07.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 12:48 am

Боже,Боже,Боже! За 6 дена станаха 1000000 неща! Като за начало, няма да повярвате но Деймън го блъсна нещо.. Ах какво беше забравих.. А, да автобус! И Джен даде бъбрека си на него за да оживее! Още ми е трудно да повярвам че човек като нея.. Опа. Вампир тоест като нея направи такова нещо! А Деймън дори не знае. Ами другото? Когато излизаха от болницата тя блъсна един дядка. Е, не баш дядка ама все пак.. Годинките си ги имаше. И отведоха ги при комисаря и т.н Ама тия наистина са луди хора! Така опляскаха нещата че ги изгониха и от затвора! Тц,тц,тц безсрамници! Чукаха се в затвора. И на всичкото отгоре се подиграха и на комисаря. Така за да не си губя повече времето с тях, понеже ще ми отнеме години за да разкажа всичко което стана около тях за тези 6 дена, ще спомена че в живота на Деймън се появи бившата му, Виктория. Като гледам.. Май горкия няма да издържи много. Накрая да се самоубие и да приключваме. Ми да. Те ще го подлудят вече човека. Едната тича след него искайки да се съберат пак а другата бяга от него. Щом издържа на всичко това значи е голям пич! Айде спирам вече да говоря за тях щото ще си отнеса боя ми се струва.
Та продулжавам със.. *Преглежда списъка* А, да Петя и Крис. Тая Петя ще го погуби момчето. Как може такова нещо?! Набута си чесън в устата само и само защото е чела че ако вампир го направи ще потъне в земята. И тя направи точно това за да види дали работи! Можете ли да повярвате? Не, и аз не мога. Иии потъна в земята. Да, точно така. Вижте колко глупави хора упс вампири исках да кажа, има. С цялото уважение ама Пете ти добре ли си? Да оставиш мъжа и децата си на произвола на съдбата само и само за да видиш дали това което си чела е истина.. Е, добре че нашия Крисчу пак намери решението на проблема. Не сам де ама.. Значи чуйте какво стана: След като Петя си набута чесън в устата и потъна в земята, се появи една жена - Мелинда. Тя е нещо като човек-вещица която вижда духове и разговаря с умрели. Не, не ме питайте как го прави след като е просто човек, и аз не знам. С неината помощ Крис успя да върне Петя на бял свят само че не като вампир, а като човек. Да, правилно ме чухте. Човек. Е, ще видим какво ще стане с нея може Джен пак да я превърне..
А, като стана дума за нея отново.. Тя се изнесе от старата си къща и вече живее в тази която получи от баща си малко преди той да умре. Но да не си помислите че живее сама в тази огромна къща в която могат да се хванат поне 20 човека? О не, не. Тя покани и Симон да живее при нея. Ах, ах Симон защо изобщо прие? Не е никак безопасно да си около Джен, повярвай ми.
Лисо ти ми се оплака че не казвам нищо за теб.. Ами какво да кажа? Че изневеряваш на горкия Ерик, който между другото е изчезнал от лицето на земята, с който ти падне? Или пък че само ходиш да пиеш! Ти си непълнолетна! Би трябвало да си седиш вкъщи и да пиеш сок вместо руски водки. Да, напълно съм сериозна. И не се оплаквай че живееш сама, можеш да се върнеш в старата си къща където сега живее Деймън който, ако не се лъжа ти е БФФ. А, също и Бони се нанесе там, понеже нямала пари да си плати наема.. Ми как ще си го платиш като никоя свободна работа не ти харесва? Сервитьорка в бар или дискотека - нещеш. Танцьорка - нещеш. Барманка - нещеш. Ми ако щеш! Ние тука няма да чакаме тебе да си харесаш работа. Решавай най после!
А помните ли "Злия вещер Иън"? О, той вече стана "Влюбеният вещер Иън". Мхм не се шегувам. Той се ВЛЮБИ! Сигурно се чудите коя е "щастливката". Ами.. С риск да загубя скромния си живот.. Емили! Да, Емили сестрата на Петя! Емили Смит! Да, точно така. Браво, Емили продължавай в същия дух! Научи този "Зъл вещер" какво означава да се влюбиш.

Охооо колко много се разприказвах! Айде до следващия път (ако съм още жива до тогава де)

By:

Пресни клюкичкиии! F8f4b35aaf04736099d61cd2771dc5f2
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:07 am

Тц,тц Джен и Деймън не ги е срам...е не, че Крис нямаше да направи същото с мен како бяхме в затвора..но това е друг въпрос..
Та браво на Емили ^^
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:08 am

Какво нередно има? И без това никой не ни видя а и комисаря си беше глупак -
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:10 am

хД хах!ОМГ!Иън си беше мой....ама айде..давам го колкото и да не искам *пада от смях*

А относно Ерик...как да съм с безследно ичезнал човечец?Мани,мани..,мерси,че ме забеляза...мини да пиймен по една РУСКА ВОДКА ....,но ако държиш на сокче...
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:12 am

Лисо и аз съм навита за водка...ама да знаеш че не помня почни никой само Крис и Мел..защото първи ги видях и децата де, и Емили..ще съм гадна с тебе ^^
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:15 am

Еее и аз искам водка. Обещавам никого няма да убивам geek
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:19 am

хД Петя...успокои ме..мерси...водка ще има за всички...за Клюкарчето обаче отскачам до бебешкия магазин да купя бибоерон и мляко на прах.... Twisted Evil


Междодругото за Ерик скъпа ми Клюкарко първо като видях името не знаех за кой става дума! хД отне ми време да разбера...,че Лиса имаше такова гадже.


И не съм Лисо,а ЛИСА! или ЛИС!
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:22 am

Пиша в бар..Лис айде да си станем БФФ ^^
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:23 am

^^ Айде...,че тъкмо да не те изям..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:24 am

Айде пък Джейкъбчо е навит за изневяра..тъкмо и Крис ще има повод xD
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! EmptyВто Авг 23, 2011 1:38 am

Аз влюбен? О, моля ви се..само й направих кафенце..е, излях й го в деколтето, ама..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пресни клюкичкиии! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пресни клюкичкиии!   Пресни клюкичкиии! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пресни клюкичкиии!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Gossip Girl-
Идете на: