Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Виенското колело Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Виенското колело EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Виенското колело EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Виенското колело EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Виенското колело EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Виенското колело EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Виенското колело EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Виенското колело EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Виенското колело EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Виенското колело EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Виенското колело 3186694B Виенското колело 3429734T Виенското колело 2378429t Виенското колело Wienrpg Виенското колело Ea58ec93058a4818 Виенското колело 3469647F Виенското колело 3540976g Виенското колело Adewc7 Виенското колело 3541731b Виенското колело 3568923w Виенското колело 3793886b

 

 Виенското колело

Go down 
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Виенското колело Empty
ПисанеЗаглавие: Виенското колело   Виенското колело EmptyЧет Авг 25, 2011 12:07 am

Виенското колело D5eaa2cb25

Виенското колело Photo_verybig_688282
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Виенското колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенското колело   Виенското колело EmptyПон Авг 29, 2011 6:11 am

С Петя пристигнахме при Виенското колело. Щом го видях останах буквално с отворена уста. Беше много, много, много ама страшно много голямо. Веднага извадих фотоапарата от чантата си и започнах да снимам. Боже за първи път през целия си живот бях виждала подобно нещо колкото и странно да звучи. Около колелото имаше още много хора, повечето бяха туристи явно жителите на Лондон бяха свикнали с гледката и не им правеше чак толкова голямо впечатление че да идват и да оглеждат 5 часа. Ако колелото беше толкова хубаво то какво остава за другите забележителности които бяха наистина много? За миг погледнах към Петя която също гледаше с отворена уста само че за разлика от мен тя не снимаше постоянно с фотоапарата а просто стоеше и гледаше.
- Ако се кача на това колело със сигурност ще получа инфаркт - казах по едно време. За момент изпитах същото желание за кръв което бях изпитала когато се превръщах във вампир но това беше само за няколко секунди. После желанието изчезна безследно. Сигурно това беше част от трансформацията ми в демон. Обърнах се с гръб към хората и опитах да изкарам зъбите си на бял свят но не стана. Опитах пак и пак и пак но нищо. Явно сега вече бях човек и постепено щях да започна да се превръщам в демон. Обърнах се отново към виенското колело и сякаш нищо не беше станало продължих да правя снимки. В този момент отново заваля и се измокрих цялата. Да, обичах лошото време за това няма спор но не обичах постоянно да се измокрям! Никак даже.
- Аз отивам да се преоблека - казах раздразнено и тръгнах към хотела.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
 
Виенското колело
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Останалият Свят :: Англия, Лондон-
Идете на: