Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Биг Бен - Часовниковата кула Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Биг Бен - Часовниковата кула EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Биг Бен - Часовниковата кула 3186694B Биг Бен - Часовниковата кула 3429734T Биг Бен - Часовниковата кула 2378429t Биг Бен - Часовниковата кула Wienrpg Биг Бен - Часовниковата кула Ea58ec93058a4818 Биг Бен - Часовниковата кула 3469647F Биг Бен - Часовниковата кула 3540976g Биг Бен - Часовниковата кула Adewc7 Биг Бен - Часовниковата кула 3541731b Биг Бен - Часовниковата кула 3568923w Биг Бен - Часовниковата кула 3793886b

 

 Биг Бен - Часовниковата кула

Go down 
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Биг Бен - Часовниковата кула Empty
ПисанеЗаглавие: Биг Бен - Часовниковата кула   Биг Бен - Часовниковата кула EmptyЧет Авг 25, 2011 12:10 am

Биг Бен - Часовниковата кула Big-ben

Биг Бен - Часовниковата кула Bigben
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Биг Бен - Часовниковата кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биг Бен - Часовниковата кула   Биг Бен - Часовниковата кула EmptyСря Авг 31, 2011 1:41 am

След като си изпих кафето реших да обиколя Лондонските забележителности които не бяха никак малко. Като за начало реших да отида да видя Биг Бен. При други обстоятелства бих си хванала такси но исках да се поразходя малко. Докато вървях по улиците си взех един сладолед. Докато го ядях усетих че се променям, че вече съм съвсем различна. А най странното бе че знаех отлично какви са новите ми дарби и разбира се че вече съм демон. Това означаваше че мога да се върна още сега но не.. Въпреки че беше минал цял месец от идването ми тук не бях успяла да обиколя из Лондон. И нямаше да си тръгна от тук докато не го направя. Бях твърдо решена. След около половин час вървене стигнах до часовниковата кула известна като "Биг Бен". Наистина беше много красива и сравнително стара. Погледнах часовника си, беше 12:00 на обяд. Под кулата имаше един площад седнах на една пейка там и разбира се направих доста снимки. Много обичах да снимам красиви неща. След като.. Хъм.. Разгледах всичко наоколо и всички тръгнах отново на някъде да се разхождам като първо минах през дворец Уестминстър. Разбира се не влязох вътре защото не ме пуснаха но и да ме бяха пуснали едва ли щях да успея да изляза от там. Сигурно щях да се загубя из стотиците стаи намиращи се вътре. Довечера щях да мина и през Лондон Бридж, бях чувала че нощем там е приказно. Отправих се към един парк който според картата която държах беше на около 10 минути от замъка.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
 
Биг Бен - Часовниковата кула
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Айфеловата кула

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Останалият Свят :: Англия, Лондон-
Идете на: