Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Летището.. Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Летището.. EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Летището.. EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Летището.. EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Летището.. EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Летището.. EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Летището.. EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Летището.. EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Летището.. EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Летището.. EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Летището.. 3186694B Летището.. 3429734T Летището.. 2378429t Летището.. Wienrpg Летището.. Ea58ec93058a4818 Летището.. 3469647F Летището.. 3540976g Летището.. Adewc7 Летището.. 3541731b Летището.. 3568923w Летището.. 3793886b

 

 Летището..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Летището..   Летището.. EmptyЧет Авг 25, 2011 12:25 am

Летището.. Britain-london-airport-volcano-ashjpg-100f4458e781670a_large
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyНед Авг 28, 2011 4:48 am

Пристигнахме на летището и си купих билет за Лондон. Никога до сега не бях ходила в Англия. Полетът беше след половин час. Седяхме мълчаливо докато една жена не съобщи че след малко трябва тези които са за Лондон да се качат в самолета. Идеше ми направо да се разплача, никога не съм обичала сбогуванията. Малко преди да се кача в самолета се обърнах и прегърнах Деймън без да казвам нищо. Кой знае кога щях да се върна а най много щеше да ми липсва той.
- Самолетът за Лондон излита след 20 минути моля всички пътници да се качат по местата си - повтори женския глас.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyНед Авг 28, 2011 5:10 am

Джен се приближи към мен и ме прегърна, а аз я целунах. Винаги съм мразел сбогуванията. Джен беше без телефон, а кой знае кога щеше да се сети да си купи нов..познавах я и определено нямаше да е скоро.
- Последно повикване за пътниците до Лондон. - каза гласа, който така ме дразнеше.. Джен се качи в самолета, мразех тези моменти. Щеше да ми липсва, не знаех колко време няма да е в града..а тя също. Съмнявах се, че трансформацията щеше да продължи повече от няколко месеца, но и това не беше никак малко.. След като самолета излетя тръгнах към вкъщи..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyПон Авг 29, 2011 1:25 am

Дойдох на летището за Англия. Взех си еднопосочен билет за Лондон. След 10 - тина минути самолета излетя. Седнах на мястото си и се загледах в облаците, не че имаше много, но..след около 11 часа някъде пристигнах в Лондон.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyВто Авг 30, 2011 10:55 pm

Отидох но хотела и си взех багажа. Без Крис или децата не ми е забавно, не че с Джен не е, но предпочитам да не я притеснявам. Взех си билет за следващия полет. На летището нямаше толкова хора..може би защото е обяд. Навън има облаци, но добре че не вали. Минах през едно магазинче за хранителни стоки, което беше близо до летището. Взех си кола и един сандвич. След като се нахраних на бързо се качих в самолета. След малко той излетя. Какво ли ще правя цели 11 часа докато се прибера..е ще се наслаждавам на гледката. След около 40 мин. след като излетяхме стюардесата донесе на всеки в самолета по нещо за пиене. Някакъв коктейл. Признавам, че беше доста хубав. След 3 часа след като излетяхме заспах. Предполагам като кацнем ще ме извикат..е няма какво друго да направят. Така и стана. Като кацнахме стюардесата ме събуди. Слязох от самолета и се запътих към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. EmptyСря Авг 31, 2011 2:45 am

Не.. Не можех да чакам до довечера за да отида да видя Лондон Бридж, прекалено много исках да се върна вкъщи и да "лудувам". Отидох в хотела, събрах си багажа, платих за стаята и си хванах едно такси.
- Where? - попита ме шофьорът на таксито.
- Аt airport - отвърнах и той започна да кара към летището. Не махах поглед от прозореца, разглеждах Лондон за последен път. Когато стигнахме до летището си взех билет за най бързия полет към града. Чаках около два часа докато самолетът не пристигна. Качих се в него и проспах целия полет. След като пристигнахме се отправих направо към къщата на Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Летището.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Летището..   Летището.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Летището..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Летището..
» Летището..
» Летището..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Останалият Свят :: Англия, Лондон-
Идете на: