Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Мелинда  Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Мелинда  EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Мелинда  EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Мелинда  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Мелинда  EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Мелинда  EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Мелинда  EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Мелинда  EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Мелинда  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Мелинда  EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Мелинда  3186694B Къщата на Мелинда  3429734T Къщата на Мелинда  2378429t Къщата на Мелинда  Wienrpg Къщата на Мелинда  Ea58ec93058a4818 Къщата на Мелинда  3469647F Къщата на Мелинда  3540976g Къщата на Мелинда  Adewc7 Къщата на Мелинда  3541731b Къщата на Мелинда  3568923w Къщата на Мелинда  3793886b

 

 Къщата на Мелинда

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мелинда Гордън
Ordinary people
Ordinary people
Мелинда Гордън


Брой мнения : 11
Join date : 20.08.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyВто Авг 30, 2011 10:01 pm

Хотелът, който е наследила от баща си:
Къщата на Мелинда  Foreign_1076_pic_32947_big

Рецепция
Джакузито за гостите на хотела
Спа центърът

Стаи под наем:
Спалния
Баня
Кухнята на апартамента
Хола


Ако някой иска да отседне в хотел..е добре дошъл.

Етажът на Мел:
Спалня
Банята
Джакузи
Кухнята
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:22 am

Дойдохме в някакъв хотел, отидохме на рецепцията. Взехме стая и се качихме в нея. Стивън искаше да съм облечена с къса рокля, телепортирах от вкъщи някакви дрехи, не беше точно това което исках..
- Това става ли? - намръщих се.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:27 am

- Става, разбира се. - казах доволно. Взех нещо за ядене от хладилника и се настаних на дивана. Доста удобен, но гледката повече ми харесва. Симон пусна музика и ме погледна.
- Чакам те, давай! - казах и.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:34 am

Отидох в банята и облякох "дрехите", върнах се при Стивън и пуснах музика. Започнах да правя някакви движения, докато Стивън се радваше. Дойде и частта със събличането. свалих горнището, останах само по сутиен и поличка, които трябваше да сваля.
- Ама нужно ли е да го свалям? - погледнах към Стивън.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:42 am

- Ти как мислиш? - казах и погледнах към поличката. След малко и нея я нямаше...явно това и стига..
- Като гледам има още дрехи по теб.. - казах поглеждайки към нея.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:50 am

- Ужасен си.. - измрънках и разкопчах сутиена, свалих го и го хвърлих на пода. Каква беше тази мания на Стивън да ме тормози.. постоянно го правеше. Имах да му изпълнявам още две желания, това беше най-лошото..
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:14 am

- А бельото няма ли да свалиш? Не ти ли е неудобно? - казах и след като я погледнах. Май тя не искаше това, но да не беше падала на баса. Аз само стоях и се любувах на гледката.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:19 am

Извъртях очи, докато Стивън ме гледаше. Свалих бельото, за щастие песента свърши. Бързо започнах да се обличам, това беше най-ужасното нещо, което някога бях правила. Облякох се и се облегнах на една от стените.
- Какви са другите желания? - казах. Със сигурност щеше отново да поиска нещо такова..
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:52 am

- Защо бързаш толкова..? - попитах я..е да навън не е толкова топло, но вътре в хотела не е студено. Станах от дивана и пуснах нова песен..
- Тази е по - хубава нали? - казах и я погледнах.
- Хайде няма ли още да танцуваш..спокойно можеш да се отпуснеш. - добавих.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyЧет Сеп 01, 2011 11:04 pm

Стивън пусна друга песен, искаше да танцувам..отново.
- Не, не смятам да танцувам повече. - скръстих ръце. Нямаше да му танцувам пак, е..имах да му изпълнявам още две желания, но да измисли нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПет Сеп 02, 2011 1:42 am

- Добре тогава преминаваме на второто желание. Искам да дойдеш с мен на партито в новата дискотека. За откриването знаеш.. - казах. И без това нямах с кой друг да отида. Симон беше идеалната за това. Хем щяхме да си прекараме добре хем щях и да я подразня малко.
- Е, какво ще кажеш? - погледнах я предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПет Сеп 02, 2011 2:31 am

Той искаше да отида с него на партито за откриването на новата дискотека.. защо не, по-добре е от онова с танца.
- Добре.. - казах и погледнах часовника си. Нямаше много време до партито, а аз бях облечена..що за облекло е това. Телепортирах една рокля от вкъщи в хотела. Взех я и отидох в банята, облякох я и се върнах при Стивън.
- Тръгваме ли? - казах.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПет Сеп 02, 2011 3:08 am

- Да. - казах на Симон. Роклята доста добре и стои. Е не знаех, че си пада по такива, но...Съвсем забравих, че не съм се преоблякъл..е няма нищо и така е добре..
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПон Сеп 05, 2011 2:02 am

Върнахме се в хотела. Седнах на дивана и кръстосах крака поглеждайки към Стивън. Добре, че не бях пила много алкохол. Всъщност новата дискотека ми харесваше, освен многото хора, които имаше там и трудно можеш да си намериш място. Е, може би само на откриването щеше да има толкова много хора, но се съмнявах.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПон Сеп 05, 2011 2:13 am

- Какво ще кажеш да отидем утре на басейн? - предложих. Тук басейна е страхотен..бях чул че водата е минерална.Не че обича басейните, но искам да прекарам повече време с нея. Дано да иска да дойде. Пусна телевизията и погледнах към Симон очакващ отговора ѝ.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПон Сеп 05, 2011 2:22 am

Той предложи да отидем на басейн.
- Добре.. - отговорих. Загледах се в телевизора, не че филма беше интересен, но..
- Хайде, казвай другото желание. - казах изведнъж и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПон Сеп 05, 2011 2:46 am

Помислих малко..веднага една идея завладя ума ми.
- Така последното ми желание ще бъде..хм да сме гаджета. - каза съвсем сигурно. Едва ли щеше да се съгласи, но нямах нищо за губене и тя искаше да и кажа желанието си.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  EmptyПон Сеп 05, 2011 3:13 am

Последното му желание беше да сме гаджета, що за желание е това.
- Какво? - казах. Трябваше да го изпълня, предполагам. Като се замисля това беше по-добре от колкото танца и..събличането. Реших да се съглася, иначе пак щеше да поиска нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мелинда  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мелинда    Къщата на Мелинда  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мелинда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Оливия
» Къщата на Ерик
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на хората-
Идете на: