Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Дискотека "Fun all day" Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Дискотека "Fun all day" EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Дискотека "Fun all day" EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Дискотека "Fun all day" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Дискотека "Fun all day" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Дискотека "Fun all day" EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Дискотека "Fun all day" EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Дискотека "Fun all day" EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Дискотека "Fun all day" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Дискотека "Fun all day" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Дискотека "Fun all day" 3186694B Дискотека "Fun all day" 3429734T Дискотека "Fun all day" 2378429t Дискотека "Fun all day" Wienrpg Дискотека "Fun all day" Ea58ec93058a4818 Дискотека "Fun all day" 3469647F Дискотека "Fun all day" 3540976g Дискотека "Fun all day" Adewc7 Дискотека "Fun all day" 3541731b Дискотека "Fun all day" 3568923w Дискотека "Fun all day" 3793886b

 

 Дискотека "Fun all day"

Go down 
+3
Раян
Лиса Евънс
Джен Линд
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСря Авг 31, 2011 8:26 am

Дискотеката в нормалния си вид:
Дискотека "Fun all day" Backdrop

Дискотеката по време на откриването:
Дискотека "Fun all day" Discoco

П.П Дискотеката ще бъде отключена на 2 Септември.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 4:14 am

След кракта разходка се прибрах.Взех си бърз душ и почнах да мисля какво да облека за партито довечера.Накрая се спрях на едни дънки.Ченро потниче и отгоре лъскаво яке.Обух черни обувки на ток и се оправих към дискотеката.Имаше доста голяма тълпа,но някои хора които си бяха ВИП ги допускаха.Повечето известни личности влизаха направо.Огледах всичко.Да си призная ми се искаше да вляза инкогнито.Мернях някоко познати лица.
Огледах дискотеката отвън.Приличаше на другите.Надявах се отвътре да е добре какво отвън.Имаше опънат червен килим.Ъх!Ама те нещо не са добре.Това да не е премиера на филм?Минах по килима ,но естествено се спирах поянкога за да помахам на феновете и да дам някой друг автограф.Не можеше ли просот да се вмъкна като другите.Ее явно не.Влезнах в куба.Беше приятно.Музиката звучеше силно,а светлината беше що годе приятна.Отидох до бара и седнах на едно от столчетата.
- Какво да бъде? - попита бармана.Поръчах водка.Той се зае да я приготвя.Огледах диското.Имаше малко хора за сега.Повечето бяха на вън.Някои пиеха,други си говореха.Трети се смееха.Еее дано познатите лица влезнат по бързо.
- Хей ти.. - извиках на бармана.Продиктувах му имената с хората които искам да влезнат набързо.Джен,Деймън,Крис ,Петя и другите.Той ги записа и отиде да ги даде на високия мусколест тип пред вратата.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 4:27 am

Пристигнахме в дискотеката и Деймън паркира колата. Имаше доста хора отвън които чакаха на опашка за да влязат но за моя изненада след като си казахме имената ни пуснаха веднага. Учудващо.. Влязохме в дискотеката. Бяха я направили прекалено луксозно дано да не бъде винаги така. Имаше маси и червен килим а на дансинга не допускаха никого, само на масите. Това ме изненада много, та нали все пак беше дискотека и трябваше да танцуваме а не да седим по масите. В дискотеката още не беше пълно и видях на една маса Лиса.
- Хей Лис! - викнах защото музиката беше силна и се отправих натам.
- Значи и ти си тук - казах й. В този момент Деймън ме дръпна и ме поведе към една от масите до дансинга. Седнахме и веднага дойде едно симпатично момиче да ни обслужи. В Лондон сервитьорките бяха все тъжни или намусени, тук определено беше по-забавно.
- Какво ще желаете? Само да ви уведомя че предлагаме безплатна бутилка шампанско докато дойде гостът - изненада - казах момичето с все така същата усмивка.
- Ами донеси шампанското и после ще видим - казах и тя си тръгна. След около 5-6 минути дойде с бутилката и две чаши. Остави нещата на масата. Отворих бутилката и ни налях в чашите. Тази вечер май щях да се напия доста. Взех чашата си и отпих голяма глътка.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 4:36 am

Дойдох в тази дискотека бях чул че днес е откриването и ще има някаква изненада. Когато казах името си ме пуснаха веднага въпреки че навън се бяха насабрали много хора. Да си призная.. Беше прекалено луксозно вътре но за всеки случай тръгнах към една маса докато не забелязах Лиса. Изглежда беше сама.. И аз бях сам така че отидох и седнах срещу нея както когато се запознахме в кафенето. Мисля че започвах да я харесвам което беше абсурдно но..
- Нямаш нищо против да седна, нали? - усмихнах се. Дойде едно момиче и спомена че давали една бутилка безплатно шампанско докато дойдел някакъв си специален гост изненада. Не обърнах особено внимание на думите й само казах да донесе шампанското.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 4:40 am

Джен се появи от някъде и се радвах,че сая пуснали веднага.Не можах да кажа нищо тъйкато Деймън я отвлече към една от масите.На свой ред и аз се настаних на една маса в ъгъла.Седнах и пиех от водката когато чух познат глас.Помирисах го преди да го видя.
- И това ако не е единствения и неповторим Раян.Моля те запозядай... - не,че щеше да се махне ,ако му кажа,че не може да седне при мен.Едно младо момиче дойде и каза,че има някакво безплатно шампанско.Раян го поиска.Явно беше мой човек и обичаше алкохола.Не,че някой може да се напие от шампанско.Дори човек не може,а камоли вампир.
- Как си? - не,че много ме интересуваше просто исках да заъвржа разговор.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 4:44 am

С Крис пристигнахме на време...добре, че не закъсняхме за откриването. Доста добре е украсено..сигурна съм че тази дискотека ще стане най - известната в града. Е дори и да не е така аз честичко ще я посещавам.
- Слуховете на хората са верни. Наистина са хвърлени доста пари тук. - подбутнах Крис.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 4:55 am

Стигнахме до дискотеката. Имаше много хора навън, а сигурно вътре в дискотеката бяха много повече. Влязохме вътре, наистина беше претъпкано. Погледа ми попадна върху момче и момиче, в края на дискотеката. Сториха ми се познати, после си дадох сметка, че това са Петя и Крис.
Върнете се в началото Go down
Шакира
User
User
Шакира


Брой мнения : 1
Join date : 31.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 5:06 am

Съобщиха ми, че вече мога да изляза на дансинга и да започна с песните. Щом започна музиката на първата ми песен, която беше Waka Waka (This Time for Africa), излязох на дансинга. Щом го направих започнаха ръкоплясканията и обичайните неща които ставаха след като изляза на някоя сцена. Имаше учудващо много хора, сякаш знаеха че "изненадата" ще съм аз. Това ме радваше разбира се. За първи път идвах да пея в такъв малък град и то за откриване на дискотека.

П.П Следващите ми 3 песни са: Hips Don't Lie ft. Wyclef Jean, Loca ft. Dizzee Rascal, Give It Up To Me.
Върнете се в началото Go down
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 8:44 am

Лиса ме попита как съм и тъкмо когато щях да отговарям на дансинга излезе Шакира и започна да пее една от песните си. Значи за това не допускаха никой да танцува. Да си призная не харесвах особено Шакира е, само някои от песните й. Когато излезе и започна да пее всички започнаха да викат от радост и да ръкопляскат. Какво толкова, една известна певица беше в града за първи път ли им се случваше? Наистина не ги разбирах местните хора. Сипах от шампанското в две чаши и дадох едната на Лиса която също не изглеждаше особено очарована от появата на певицата. Отпих голяма глътка от чашата си и се загледах в хората които толкова развълнувано гледаха.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 8:48 am

Преди Раян да ми отговори нещо неочаквано се появи.Шакира.Всички почнаха да викат като луди.Боже!Толкова ли я харесваха.Раян не беше много очарован като мен.Сипа шампанско в две чаши и ми даде едната.Изпих я на екс.
- Трудно ме хваща... - обесних му.Той ми сипа още.Бяхме принудени да слушаме Шакира.Супер!Не,че я мразех просто не и бях чак такава фенка.Всички викаха и ракопляскаха сякаш са на безплатен смесен концерт да любимата си група или певици.
- Как мислиш.Ако нападна някой и му изпия кръвта пред всички и си покажа зъбите.Кой ще събере повече погледи? - пошегувах се с Раян,а на лицето ми имаше дяволита усмивка.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 8:53 am

На дансинга се появи изневиделица Шакира и започна да пее една песен. Е, определено щях да се напия. За песните на Шакира.. Какво да кажа освен че биват. Продължих да си сипвам шампанско докато не изпразних бутилката. Направих знак на сервитьорката да дойде.
- Най силното питие което имате. В бутилка - казах и тя след около десет минути дойде с бутилка в която имаше непозната за мен течност. Отворих я и дори не си направих труда да сипя в чаша а направо отпих от самата бутилка. Не беше особено възпитано но аз така обичах да правя когато исках да се напия. След като изпразних бутилката си поръчах още една. След това и още, и още докато не изпразних цели 5 бутилки. Е, това определено беше нов рекорд. Явно като демон можех да пия двойно повече отколкото като вампир. И както е известно на всички, когато се напивах правех само и единствено глупости. Оставих наполовина изпразнената бутилка на масата и станах от мястото си. Отидох на дансинга до Шакира въпреки че се наложи да даря всеки един от мъжете които го пазеха с ритник в корема. След няколко минути група хора последва примера ми и дойдоха и те до Шакира. След няколко минути аз и групата хора направихме кръг около Шакира и започнахме да танцуваме. Сигурно вече цял Стрейндж се беше уверил че съм тотално побъркана.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 9:04 am

- Не знам - засмях се. След малко едно момиче се качи на дансинга и започна да танцува до Шакира а не след дълго я последваха и глупа хора. И с всеки ден се уверявах все повече че в този град е пълно с луди хора.
- Познаваш ли я? - попитах Лиса и посочих момичето. Шакира изглежда беше свикнала на такива неща защото продължаваше да пее без изобщо да се колебае а дори беше и усмихната до уши. Май наистина се забавляваше, но нямаше как в този град никога не можеше да ти доскучае. Точно за това се преместих тук. В Рим беше прекалено скучно за мен. Отпих голяма глътка от чашата си като не откъсвах поглед от дансинга. След това огледах хората в дискотеката. Някои бяха станали от местата си и танцуваха, други пък се бяха качили по масите и също танцуваха а трети дори се насабираха около Шакира. Това беше направо нещо повече от купон.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 9:06 am

Джен започна да си поръчва алкохол, сигурно изпи повече от пет бутилки. В
един момент тя стана от мястото си, отиде на дансинга до Шакира и
започна да танцува. Личеше си, че е пияна. Доста от хората последваха
примера й, аз предпочетох да остана на мястото си. Поръчах бутилка с
някакъв алкохол, докато гледах как Джен танцува с другите хора, около
пеещата Шакира. Всъщност не знам защо толкова се радваха на присъствието
й, е..добре де, известна е, пее горе/долу добре, но чак пък толкова..
Дори и не усетих кога някакво момиче остави бутилка с алкохол пред мен. Отпих от нея.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 9:11 am

Джес се качи на сцената при Шакира.Почна да танцува.След малко хората я последваха.Извъртях очи.Раян попита дали я познавам.
- О да! - заявих без да се замислям.Малко ми беше странно някой да не познава Джен.Всички танцуваха.Изведнъж просто всичко това ми заприлича на епизод от Истинска Кръв.Само,че вместо Мериан в нашия случей вакханката беше Шакир.И вместо поблучни огри бяха танци.Ъх!Изправих се приближих се към Раян.
- Хайде..да не останем по назад... - изкикотих се.Стъпих на стола му - на мясотот между краката му - и се качих на масата.След няколко минути ми омръзна.Седнах в скута на Раян и го целунах.Поне да правим нещо...не исках да слушам оная патка цял ден.И пак да кажа.Не,че не харесвха песните и...не ми беше до това сега...
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyПет Сеп 02, 2011 9:19 am

По едно време реших да включа и Деймън към купона. Отидох до масата ни и го дръпнах доста силно така че за 1-2 секунди се озова точно до мен. Задърпах го към дансинга. Да, може да бях пияна но поне се забавлявах. Нали все някой трябваше да оживи купона? Първите няколко минути беше трудно да накарам Деймън да танцува.
- Хайде отпусни се - казах и след малко и той започна да танцува. По едно време едни мъже донесоха една маса на Шакира и тя се качи на нея за да се вижда и да се различава от тълпата. Тя вече пееше втората си песен. Е, не ми харесваха особено песните й но все пак бяха по-добре от нищото. Дойде една сервитьорка на дансинга и започна да раздава на танцуващите вино. Взех две чаши и подадох едната на Деймън. Моята я изпих на екс, оставих чашата в подноса и продължих с танца.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 12:29 am

Направих знак на сервитьорката да дойде и си поръчах уиски в бутилка. След като ми я донесе отпих и дадох бутилката на седящата в скута ми Лиса. Вслушах се в песента която пееше Шакира. Беше така "обичаната" от всички песен: Loca. Май така се казваше. Бях я чул 1-2 пъти но не обичах да слушам песните й.
- Не ти ли се струва че пее със запушен нос? - пошегувах се. Масите наоколо бяха станали на нищо, всеки си правеше каквото му хрумне някои дори сами отиваха до бара за да си вземат бутилки с алкохол. Е, тук определено щяха да идват хора. В един момент погледнах часовника си, беше към 1 часа. Изобщо не разбрах кога мина времето а и в такава компания.. Погледнах към Лиса.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 12:36 am

Раян поръча уиски.След като сервтьорката го донесе.Той отпи и ми го подаде.Пошегува се,че Шакира пеела с зашушен нос.Засмях се.
- Знаеш ли.Забавен си. - усмихнах му се и се настаних по-удобно в скута му.Него това явно не го притесняваше.Целунах го отново.Задълбочих целувката.След малко го целунах по вратът.Зъбите ми се оголемите.Леко се отдръпнах и сложих ръка на устата си.Мамка му!Защо..мразех да става така.Когато се възбудя или когато ми е на кеф или когато съм гладна все ставаше така.Изправих се и седнах на моя си стол с ръка пред устата.Не исках да срещам погледа на Раян.
Върнете се в началото Go down
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 12:45 am

В един момент зъбите на Лиса се оголиха. Това момиче изобщо не можеше да се контролира. Отпих отново от бутилката. И това ако не е купон. Пиеш си, слушаш на живо известна певица и на всичкото отгоре ти танцуват пред очите мацки. Какво по хубаво от това?
- Ти не беше ли танцьорка? Защо не потанцуваш и ти малко нали не искаш да останеш по-назад - казах на Лиса като не откъсвах поглед от сцената, тоест дансинга. Собственика на дискотеката стоеше в един ъгъл усмихнат до уши, май се радваше че всички се забавляват. Едно танцуващо момиче се приближи към нас и направи няколко движения, след това взе бутилката с уиски и изчезна. Ама че работа. Омайват те за да ти вземат питието.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 12:55 am

Той говореше така сякаш до преди малко от устата ми не се бяха показали два огромни зъба.Изръмжах.С бързо движение отново бях в скута му.Знаех,че ако иска може да ме пребие и дори убие.Едната ми ръка беше при малкия му приятел,а другата го *държах за лицето.Оголих зъби насреща му.
- Да бях и още съм таньорка. - изсъсках.Това му държение хич не ми допадаше.Пъстрите ми очи бяха добили червен цвят.Бях ядосана.Не,че бях от хората с голям самоконтрол.Стиснах малко по-силно издутината в панталоните му.Бързо облизах вратът му и после забих зъби в кожата му.Кръвта му се разля по тялото ми.

* http://media.tumblr.com/tumblr_ljluwrP4mc1qhp3vs.gif
Върнете се в началото Go down
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 7:17 am

Избутах я грубо въпреки че това което правеше ми харесваше и то много.
- Обичам жените с характер - засмях се.
- Ако си гладна и не можеш да си контролираш зъбите, просто отведи някой в тоалетните и си готова - посъветвах я, въпреки че не беше нужно според мен тя отлично знаеше какво да прави. Това че не можеше да се контролира бе съвсем друга тема. Поръчах си още една бутилка уиски но вместо сервитьорката ми я донесе едно момиче. Беше хубаво. Остави бутилката на масата и изчезна. Отворих я и отпих след това погледнах към Лиса но бързо отместих поглед от нея и се загледах в пространството..
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 7:29 am

Раян ме избута от себе си.Изчете ми лекция какво да правя.Знаех какво да правя,но не бях яла от сумати време.Не казах нищо,а просто замълчах.Той си поръча още една бутилка и загледа момичето което му я донесе."Всички мъже са еднакви" - помислих си.Въздъхнах.Поръчах си твърд алкохол.Едно момиче ми донесе някаква бутилка и аз изпих половината на екс.Леко ми се замая главата което беше странно.Не се беше случвало преди.Явно Раян+Шакира+Алкохол+Много хора+Липса на кръв = Кофти настроение,главоболие и още много.
"Ако си гладна и не можеш да си контролираш зъбите, просто отведи някой в тоалетните и си готова" - проехтята думите в главата му.Нещо в мен се сви.Никой не ми беше говорил по този начин.Искаше ми се да го убия,но и от една страна не ми се искаше,а пък и наистина бях гладна.Станах от мястото си и излезнах зад клуба.На вън беше тъмно и студено.Загърнах се с якето.Облегнах се на стената.Позволих си две сълзи да се стекът по бузите ми,но бързо ги изтрих.Извадих си кутията с цигари и извадих една цигара.Сложих я в устата си и я запалих.
Върнете се в началото Go down
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 7:36 am

Лиса тръгна нанякъде реших да я последвам. Накрая се озовах зад клуба малко зад нея. Тя извади кутия цигари и започна да пуши. Приближих се към нея, взех една цигара от отворената кутия и "откраднах" запалката от ръцете й. След като си запалих цигарата дадох запалката отново на Лиса.
- Не е особено здравословно да пушиш на твоите години - казах по-скоро за да я подразня. Като се вгледах по-добре в нея забелязах че май беше плакала. Странно но не ми хареса като я видях в това състояние.
- Хей това е парти би трябвало да се забавляваш въпреки че пее Шакира - засмях се надявайки се да оправя настроението й поне малко. Боже, какво ми ставаше? Та аз никога не бих реагирал така за жена.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyСъб Сеп 03, 2011 7:44 am

Раян си взе цигара без дори да съм го питала дали иска.Не знаеше ли колко са скъпи цигарите в наше време?На всичкото отгоре ми взе запалката.Ъх!Запали си цигара и после ми заяви,че не е здравословно да пуша на моите години.Изръмжах.Майка ми не се държеше по този начин.Всъщност майка ми не се интересуваше много от мен,но както и да е.Раян спомена после нещо за парти и бля бля.
- Ако целта ти е да ме дазниш успяваш.Честито! - изрекох,а гласът ми се разтрепеи.Свлякох се на земята облегнала гръб в стената.Не знам какво ми ставаше.Бях уязвима.Още няколко слъзи се търкулната по бузите ми."Оо да..точно...направо в най-подходящия момент!Ъх!" - казах си и побързах да ги изтрия сякаш не са били там.
Върнете се в началото Go down
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyВто Сеп 06, 2011 12:58 am

- Хайде да влизаме - казах и й помогнах да стане. След като влязохме, отново седнах на масата и започнах да се наливам. В един момент ми стана скучно и реших да се прибирам вече.
- Аз ще тръгвам. Да те.. - поколебах се за миг.
- Да те закарам ли или ще останеш още тук? - погледнах я накрая. Взех бутилката с уискито и изпразних останалата течност намираща се в нея. След това платих на сервитьорката и зачаках отговора на Лиса. Тя не изглеждаше особено добре, но може би на мен така ми се струваше.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" EmptyВто Сеп 06, 2011 1:54 am

С Раян пак се върнахме в дискотеката.Продължихме да се наливаме мълчаливо с алкохол.Той предложи да ме закара.Замислих се над думите му.Да приема ли.Еее може да приема.Поръчах още една бутилка водка и изпих половината на екс.Раян плати и се загледа в мен.Защо ме гледаше?Ааа да..чакаше отговор.
- Ъъъ да добре..благодаря. - изрекох набързо.Щеше да ми е от части приятно да ме закара до нас..Двамата се изправихме и се запътихме към изхода.Поръчах една бутилак водка и една уиски и чак тогава излезнахме.
- Искаш ли?Вампирите трудно се напитав.Няма опасност да ни блъснеш някъде...споко.. - изкикотих се.Човек щеше да каже,че аз вече съм пияна.Въздъхнах.Ооо да...той трябва да спи някъде,а си беше оставил куфарите у нас.
- Ааа да може да останеш у нас..у Деймън... - да наричам къщата "У Деймън" ми беше странно.И аз живеех там за Бога.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Fun all day" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Fun all day"   Дискотека "Fun all day" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Fun all day"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Дискотека "Dance"
»  Дискотека "Nice"
» Дискотека "Nuit"
» Дискотека "Dancing"
» Дискотека "Plaza"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: