Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Зоологическата градина Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Зоологическата градина EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Зоологическата градина EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Зоологическата градина EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Зоологическата градина EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Зоологическата градина EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Зоологическата градина EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Зоологическата градина EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Зоологическата градина EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Зоологическата градина EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Зоологическата градина 3186694B Зоологическата градина 3429734T Зоологическата градина 2378429t Зоологическата градина Wienrpg Зоологическата градина Ea58ec93058a4818 Зоологическата градина 3469647F Зоологическата градина 3540976g Зоологическата градина Adewc7 Зоологическата градина 3541731b Зоологическата градина 3568923w Зоологическата градина 3793886b

 

 Зоологическата градина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyСря Май 25, 2011 8:49 pm

Зоологическата градина San-Diego-Zoo-Biomimicry
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 5:51 am

Деймън ме доведе в.. Зоологическата градина?! Имаше страшно много хора и повечето бяха деца. Е, като малка обичах такива места но не бях идвала от много години в зоологическа градина. Тук имаше всякакви животни. Обърнах се към Деймън и се усмихнах изненадано.
- Какво правим тук? - казах и се огледах отново наоколо. Всъщност мислех че ще ме заведе в някое кафене, парк или където и да е но не и в зоологическата градина..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 6:08 am

Доведох Джен в зоологическата градина, идеите ми се изчерпаха, а и ние си бяхме деца..6 века никак не са много за един вампир. Беше претъпкано, а това не ми харесваше.
- Нищо особено, просто идеите ми свършиха. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 6:34 am

- Ти си луд - започнах да се смея. След това го дръпнах към маймуните и подадох няколко банана на Деймън.
- Хайде де не ще забавно - казах и започнах да храня една маймуна. Държахме се като деца но това беше най забавното и най хубавото. Огледах се наоколо. Имаше страшно много хора както и страшно много и различни животни.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 6:44 am

- Точно както когато бях малък. - усмихнах се и започнах да храня една маймуна. Бяхме на по 6 века, но се държахме като деца на по 6 години. Предимно деца хранеха маймуните, а родителите им ни гледах странно.
- Толкова ли сме стари.. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 6:50 am

- Май да - казах тихо. Всички възрастни наоколо ни гледаха и едни ни коментираха други се смееха.
- Виж колко сме известни всички ни гледат - прошепнах тихо смеейки се. Странното беше, че изобщо не ми пречеше че всички ни гледат а преди няколко седмици със сигурност щях да се ядосам. Все повече и повече маймуни се насабираха за да ги нахраним..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 7:01 am

След като бананите ни свършиха тръгнахме към папагалите. Горките маймуни, всички хора ги хранят, ето защо са толкова дебели, а папагалите бяха с различни размери, едни бяха едноцветни, други шарени.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 7:05 am

- Папагалите какво ядат? - обърнах се към Деймън щом ме заведе при папагалите. Повечето папагали говореха постоянно и беше доста шумно. Рядко се намираше човек който да отиде да нахрани папагал повечето хранеха маймуните. Деймън взе нещо и започна да храни един от папагалите.
- Какво е това? - погледнах го.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 7:27 am

- Храна за папагали. - засмях се. След като ги нахранихме Джен се телепортира някъде. След малко се телепортирах при нея, озовах се в клетката на маймуните, заедно с Джен.
- Чувал съм, че хората произлизат от маймуните, но не мисля, че мястото ни е тук. - подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 7:30 am

- Не просто реших че ще е по лесно да ги храним - казах и в този момент скочи една маймуна на главата на Деймън. Всички които бяха наоколо се насабраха около клетката и някои дори започнаха да ни снимат.
- Това се казва слава - казах и започнах да се смея докато Деймън се опитваше да махне маймуната от главата си. В този момент една скочи и се хвана за гърба ми. Тогава вече всички започнаха да се смеят.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 7:36 am

Успях да махна маймуната от главата си, всички наоколо се смееха.
- Ще започна да раздавам автографи. - започнах да се смея, маймуната от гърба на Джен слезе от нея. Една маймуна започна да дърпа панталоните ми.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 7:39 am

Маймуната така дръпна панталона на Деймън че го скъса малко от долу. А една друга се качи на главата ми и започна да ми дърпа косата. След около половин час слезе от мен а Деймън направо се спукваше от смях. Косата ми беше разрошена. Изведнъж няколко маймуни започнаха да ни замерят с банани.
- Какво им става?! - викнах а вече всички хора които се намираха в зоологическата градина се бяха насабрали около клетката и се смееха.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 7:53 am

- Откраднахме им славата. - казах след като маймуните започнаха да ни замерят с банани, като се спуквах от смях, както и хората около клетка. Правеха и доста снимки, дано на другия ден не се видим по вестниците, но нямаше да се учудя от това.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyЧет Юли 21, 2011 8:00 am

Неусетно 2 маймуни се промъкнаха зад нас без да ги видим и ни откраднаха телефоните. Когато се обърнах и видях че си играят с телефоните направо останах потресена.
- Деймън - казах и той се обърна. Видя същото което и аз.
- Не знаех че маймуните са толкова умни - казах. Гледката беше направо откачена. Постоянно идваха все повече и повече хора като се опитваха да видят а тези които бяха най отпред всички бяха почервенели от смях.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyПет Юли 22, 2011 1:17 am

Маймуните хвърлиха телефоните извън клетката. Супер, пак ще ми трябва нов телефон, те направо се счупиха от удара, а хората продължаваха да снимат. Явно доста щяхме да си останем тук, нямаше как да се телепортираме пред всички тези хора.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyПет Юли 22, 2011 1:21 am

Това беше нелепо. В един момент една маймуна се приближи до мен и започна да ме души и да ме оглежда. В този момент започнах да кашлям, тя се изплаши и отиде на другия край на клетката. Сетих се че ме хващаше алергията ми към маймуните ако бяха прекалено близо до лицето ми. Беше ужасно. След няколко минути лицето ми почервеня и не можех да спра да кашлям. А и в клетката миришеше и ми стана малко лошо..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyПет Юли 22, 2011 1:25 am

Лицето на Джен почервеня и започна да кашля.
- Добре ли си? - май имаше алергия към маймуните.
- Махайте се! - викнах на хората около клетката, използвах внушение и те се разотидоха. С Джен се телепортирахме извън клетката.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина EmptyПет Юли 22, 2011 1:30 am

Няколко минути след като излязохме от клетката се оправих. После огледах Деймън от глава до пети и започнах да се смея. Панталона му беше скъсан от долу и дрехите му бяха мръсни. Но и аз не оставах по назад. Косата ми беше в ужасно положение и моите дрехи също бяха мръсни. Тръгнахме към къщи а по пътя всички се обръщаха, гледаха ни и се смееха. По пътя честно казано и аз се смеех всеки път като видех Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Зоологическата градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоологическата градина   Зоологическата градина Empty

Върнете се в началото Go down
 
Зоологическата градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Различни забавления-
Идете на: