Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Една от най опасните гори Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Една от най опасните гори EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Една от най опасните гори EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Една от най опасните гори EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Една от най опасните гори EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Една от най опасните гори EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Една от най опасните гори EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Една от най опасните гори EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Една от най опасните гори EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Една от най опасните гори EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Една от най опасните гори 3186694B Една от най опасните гори 3429734T Една от най опасните гори 2378429t Една от най опасните гори Wienrpg Една от най опасните гори Ea58ec93058a4818 Една от най опасните гори 3469647F Една от най опасните гори 3540976g Една от най опасните гори Adewc7 Една от най опасните гори 3541731b Една от най опасните гори 3568923w Една от най опасните гори 3793886b

 

 Една от най опасните гори

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyЧет Май 26, 2011 3:15 am

Това е една от най опасинте гори защото по всяко време дървета падат, стават заметресения, появяват се диви зверове и т.н. :
Една от най опасните гори Wald
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 6:37 am

Бях ядосана и вървях на където ми видят очите.Озовах се в една гора.Въздухът беше влажен и тежък.Дърветата наоколо бяха високи и дебели и едва се крепяха.Мястото си беше страничко.Не беше много слънчево и това ми харесваше.Из дърветата мярвах бързо движещи се сенки което ме притесняваше.Бях изключила духът от себеси или с една дума бях взела антидепресанти които го притъпяваха.Вървях из гората и се опитвах да не мисля за нищо не не можех.Ерик,Ерик,Ерик..този идиот наистина трябва да си го избия от главата.Сега му бях бясна...и едно благодаря не каза,че му спасих носът.Как ли щяха да реагират фенките му,че е със счупен нос?Е както и да е..разбрах,че ме харесва,но не му личи..,а аз даже го целунах.Целунах го!Ъх...иде ми да се ритна отзад.
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 7:04 am

Реших да пообиколя из града , докато се усетя вече бях загубена ,около мен беше гора .Видях едно момиче пред мен ,изглеждаше сякаш и тя беше загубена ,защото беше много съсредоточена. Докато я гледах изведнъж видях как дърво се спуска на долу по хълма право към нея .Трябваше да мисля бързо! Не беше толкова далеч. Тръгнах да бягам .В последният момент точно когато реших ,че няма да мога да я спася приливът на адреналин ме забърза и я стигнах. Избутах я от пътя. Оказах се върху нея и и се усмихнах. Супер ,още от първия ден правя глупости ,ами ако си беше ударила главата!?
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 7:36 am

Не бях чула дъровото което щеше да ме премаже.Няокй ме избута и ме спаси.
-Хей какво.Ъ мерси.-казах аз.Беше момиче.Човешко момиче.Тя стана от мен след което и аз се изправих.
-Ъ аз..мерси много.Аз се бях..отплеснала на някъде и..мерси.-бях доста объркана.С развитите си сетива да не чуя това дърво и да не усетя,че окло мен има още някой.Какво ми ставаше.Неспирах да благодаря на момичето което сигорно ще реши да избяга ако разбере,че не съм човек или ще и писне след няколко разоговра и още блаодарности.
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 7:42 am

Изправих се ,момичето не спря да ми благодари ,реших ,че може наистина да си е ударила главата.
- Успокой се - казах и аз - добре ли си ,имаш ли нужда от медицинска помощ - надявах се да е добре ,какво щях да правя ,загубена ,незапозната с града носейки човек на сред очевидно опасно място?!
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 7:50 am

Приложих изцелението върхо себеси.
-Добре съм.Нямам нужда от медицинска помощ.Ти сега се успокой.Как си?-попитах я.В момента добрата част на Лиса се беше показала.Нямаше и следа от мрака.
-Ъ забравих да се представя.Аз съм Лиса.-усмихах се и подадох ръка.Не трябваше с нищо да привличам вниманието и.Неможех да разкрия какво съм.Трябваше да се държа като обикновено човешко момиче.
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 7:54 am

Момичето изглежда нямаше сътресение.Беше симпатична .
-Елизабет ,накратко Бети-отговорих ,усмихвайки се - Малко съм загубена ,ти знаеш ли пътя за извън този трап?
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 7:57 am

-Да.Но ..аз дойдох тук за да се откъсан от света.От онзи прост певец Ерик!Ама май не сполучих на много безопасно място.Ще те върна в града ако искаш.Не,че го познавма много,но мога..да се изведа от тук.-бях запомнила пътя благодарение на силно развитата ми памен.Чух се,че говоря глупости.Ами ако момичето знаеше кой е Ерик Сааде и беше някоя от фенките му..може би щеше да протестриа,че е върхът.Сякаш не го знаех,но той ме нарани много!
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 8:03 am

Момичето изглеждаше объркано .
- Мисля ,че мога да се оправя сама- тръгнах ,но реших ще е по-добре да не се връщам там ,мисълта отново да се прибера в празния апартамент ме плашеше. Върнах се- Имаш ли нещо против да ти правя компания?
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 8:15 am

Усмиханх се.
-Не нямам против,но би ли дошла с мен в къщата ми да се преоблека.Спокойно няма да те отвлека или убия.-леко се засмях.Огледах се наоколо.Още едно дърво щеше да панде.Предусещах го.Издърпах Бети по-надалеч и то падна.
-Добре ли си?-попитах я.Тя беше доста близо до него,но неможех да предсказвам бъдещето.
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори EmptyСъб Май 28, 2011 8:21 am

Лиса ме дръпна към себе си ,едно дърво падна на мястото на което стоях .
- Благодаря! - казах аз - по-добре да се омитаме от тук ,та да тръгваме да се преобличаш - усмихнах се
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Една от най опасните гори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една от най опасните гори   Една от най опасните гори Empty

Върнете се в началото Go down
 
Една от най опасните гори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся си някой за една нощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: