Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 3186694B Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 3429734T Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 2378429t Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Wienrpg Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 3469647F Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 3540976g Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Adewc7 Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 3541731b Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 3568923w Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 3793886b

 

 Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"

Go down 
+3
Александра Сейм
Майк Мейсън
Джен Линд
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:01 am

- Нека да помисля.. - казах и доволна усмивка..
- Така танц + събличане.. - казах доволно. Тя със сигурност няма да се съгласи, но не я и питам. Ще е забавно, особено частта със събличането..
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:07 am

- Какво? - изсъсках. Танц + събличане? Стриптийз? Как можеше да иска това, но трябваше да го изпълня..предполагам.
- Добре.. кога и къде? - въздъхнах. Той май не очакваше, че ще се съглася, но бях обещала..
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:12 am

- Ще те заведа на почивка за няколко дни..там ще си изпълниш обещанието... - казах доволно. Често казано не вярвах да се съгласи..но ето на..направи го.
- Искам да си облечена с къса рокля. - добавих. Тръгнахме към мястото където щеше да танцува.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 1:37 am

Исках да заведа Иън някъде другаде..но не бях в настроение да ходя по барове или дискотеки..или където и да е другаде. Минахме през една гора, даже силно казано гора и стигнахме до стара порутена къща. Изглеждаше сякаш всеки момент е се срути. Дърветата около нея бяха доста стари. Дори някои от тях паднаха близо до къщата.
- Хайде да влезем. - казах на Иън и го задърпах към къщата. Без да исках леко скъсах тениската му. Изгледах жално..хихи дано да ми прости, е но какво да направя. Все пак ме заля с горещото кафе.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 1:50 am

Стигнахме до една стара къща, която изглеждаше така, сякаш всеки момент ще се срути. Емили искаше да влезем в къщата, което му учуди до някъде. Влязохме в къщата. Огледах я, беше стара, пода скърцаше когато стъпвахме по него. В един момент вратата се тръшна, сигурно беше от вятъра. Отидох до нея и опитах да я отворя, но беше заключена.
- Заключена е.. - казах. Е, бях заключен в изоставена къща с хубаво момиче до себе си..не е чак толкова лошо.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 2:14 am

Вратата се заключи ей така. Бутнах Иън настрани и опитах да отворя вратата. Колкото и силна да бях не можех да я отворя. Супер, сега май щяхме да си останем тук. Можех да се телепортирам извън къщата, но той не знаеше, че съм вампир пък и нямах намерение да му казвам още.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 2:21 am

- Да направо "прекрасно". - казах силно. Аз не мога да отворя вратата, а тя се опитва...та тя е обикновен човек. Или поне така ми се струва..
- Добре сега сме двамата, сами, заключени. - казах и погледнах към нея. Тя изгледа странно. Отидох до нея и дръпнах към себе си. Целунах я. Тя се отдръпна, но аз отново я придърпах към мен.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 2:29 am

Той започна да ме целува, първо се отдръпнах от него, но той ме дръпна към себе си. Започнах да го целувам, свалих скъсаната му тениска и я хвърлих някъде на пода. Къщата беше ужасно стара и може би не трябваше да правим това тук, но какво пък, продължих да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 2:34 am

- Предлагам ти една игра. - казах ѝ.
- Задавам ти въпрос..с всеки грешен отговор сваляш по една дреха. Същото ще правя и аз. - казах и. Забавна е тази игра..но май Емили не я харесва много. Е явно аз съм първи.
- Какви жени харесвам? - попитах я. Тук предполагам, че ще сгреши което е добре за мен.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 2:49 am

Този въпрос ме затрудни. Каквото и да кажех щях да сгреша, затова реших направо да премина към събличането. Свалих си потника и го хвърлих на дивана. Замислих се какво да го попитам.
- Какви мъже харесвам? - казах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"   Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Къща на Петя Смит и Емили Смит
» Мрачната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Мрачните места-
Идете на: