Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Тъмните улички - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Тъмните улички - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Тъмните улички - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Тъмните улички - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Тъмните улички - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Тъмните улички - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Тъмните улички - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Тъмните улички - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Тъмните улички - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Тъмните улички - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Тъмните улички - Page 2 3186694B Тъмните улички - Page 2 3429734T Тъмните улички - Page 2 2378429t Тъмните улички - Page 2 Wienrpg Тъмните улички - Page 2 Ea58ec93058a4818 Тъмните улички - Page 2 3469647F Тъмните улички - Page 2 3540976g Тъмните улички - Page 2 Adewc7 Тъмните улички - Page 2 3541731b Тъмните улички - Page 2 3568923w Тъмните улички - Page 2 3793886b

 

 Тъмните улички

Go down 
+2
Лиса Евънс
Джен Линд
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:11 am

След като Алисия се "изпари" от къщата излязох на вън.
- "Дръж се по-мило" - изимитирах. И как очаква да се държа? Мислех я за мъртва толкова време и сега се появява сякаш нищо не е станало. В началото се чувствах зле когато разбрах, че е "мъртва", но нищо не се беше променило, можех да живея и без едногодишното й обаждане с, което ми напомняше, че имам майка. Дори и не усетих кога се озова в така наречените "Тъмни улички". Огледах се наоколо, нямаше никого. Продължих да вървя из уличките.
Върнете се в началото Go down
Виктория Нелсън
Werewolve
Werewolve
Виктория Нелсън


Брой мнения : 16
Join date : 03.07.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:20 am

Беше пълнолуние и в момента бях приела образа си на вълк. Търсех гаджето на Деймън. Щях да я захапя както обещах на Деймън. Той ме отряза и сега щеше да си получи заслуженото. След дълго търсене накрая я намерих сама в някакви улички. Преди да ме види скочих върху нея и я захапах за врата. След това бързо изчезнах. Доволна че постигнах целта си. Сега изкренно се надявах да умре.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 8:43 am

Накрая това "чувство" ме отведе до тъмните улички. И бях права. Катрин лежеше на земята и от врата й течеше кръв. А и се виждаше ясно че е ухапана от върколак. Приближих се към нея и й помогнах да седне на една пейка. Трябваше да й помогна, поради 3 причини. Първо - тя ми беше сестра и ако някой трябваше да я убие това щях да съм аз и никой друг. Второ - тя също ми помогна когато имах нужда. Трето - ако не й помогнех тази болка която чувствах нямаше да изчезне. Докато се усетя цялата бях мокра но не обърнах внимание. Катрин изглеждаше много зле, изгуби съзнание. Ухапах китката си така че да потече кръв, за щастие вампирските ми зъби все още се показваха. Приближих китката си до устните на Катрин но тя беше изгубила съзнание и не можеше да пие.
- Хайде пий! Да умреш ли искаш?! - казах но май само аз се чух. Несъмнено я беше ухапала лудата бивша на Деймън - Виктория. Сигурно е искала да ухапе мен обаче ме е сбъркала със сестра ми.
Не, нямаше да позволя тя да умре заради мен! Въпреки че.. Не я харесвах. В този момент Деймън се приближи до пейката. Стоеше и гледаше.
- Какво правиш? Трябва да я отведем някъде, да направим нещо. И тове нещо определено не е да стоим и да гледаме! - викнах. Да, избухнах върху Деймън което не беше никак правилно но просто нервите ми не издържаха.. Толкова много неща ми се случваха за един ден че дори не помнех какво бях направила и какво не бях предишния ден.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 EmptyНед Авг 28, 2011 2:45 am

Изобщо не разбирах какво става, Джен вървеше и накрая се спря на тъмните улички. Катрин лежеше на земята, а от врата й течеше кръв..Виктория, сигурно я беше помислила за Джен. Как ли щеше да реагира като разбере, че не е ухапала Джен, а двойничката й. Много щеше да се разочарова.. Повече ме учуди самата Джен, макар, че Катрин й даде от кръвта си, когато я ухапаха.. След като ми се развика вдигнах Катрин, която все още беше в безсъзнание на ръце и тръгнахме към къщата на Джен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмните улички
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Мрачните места-
Идете на: