Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Морето със скалите Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Морето със скалите EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Морето със скалите EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Морето със скалите EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Морето със скалите EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Морето със скалите EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Морето със скалите EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Морето със скалите EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Морето със скалите EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Морето със скалите EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Морето със скалите 3186694B Морето със скалите 3429734T Морето със скалите 2378429t Морето със скалите Wienrpg Морето със скалите Ea58ec93058a4818 Морето със скалите 3469647F Морето със скалите 3540976g Морето със скалите Adewc7 Морето със скалите 3541731b Морето със скалите 3568923w Морето със скалите 3793886b

 

 Морето със скалите

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyЧет Май 26, 2011 4:09 am

Морето със скалите Sea_rocks
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyСъб Май 28, 2011 12:30 pm

Минах през книжарницата.Оказа се , че просто собственика ме викаше , за да ми даде новия график и трябваше да го заместя за един час, макар да ми бе почивен ден.Той ми каза ,че ще ми плати за това.След книжарницата отидох до скалите и морето.Обичах това място.Обичах морето, все пак бях родена в него.Седнах на една от скалите и прегърнах коленете си.Бризът развяваше косата ми и част от кремавата ми рокличка, но не ми пречеше.Напротив - даже много ми харесваше.Реших да поплувам.Изправих се на крака като ръкомахах , за да запазя равновесие и се гмурнах.Синята ми опашка се появи няколко секунди след като си намокрих ходилата.Поплувах.Продължаваш все по-далеч и малко по-дълбоко.Когато се отдалечих достатъчно зърнах делфините.Те както винаги искаха да си играят.Хванах единия за горната му перка и заедно заплувахме.....След това приятно плуване седнах на една от поотдалечените от брега скали.Нямаше никого и спокойно седнах като все още бях с опашка.Не беше много висока скала и спокойно перката ми беше във водата и правеше леки ивици по морето.Загледах се към хоризонта исе замечтах...
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyСъб Май 28, 2011 12:36 pm

Отидох да погледам морето ,интересно как това място толкова ме влечеше ,седнах на скалата и се наслаждавах на гледката ,докато се усетя вече лежах ,а съвсем скоро заспах - колко жалко ,че дори не се бях нанесла още...
Сънувах красивите морски обитатели които толкова пъти си бях представяла..
Върнете се в началото Go down
Елизабет
Ordinary people
Ordinary people
Елизабет


Брой мнения : 44
Join date : 28.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyНед Май 29, 2011 2:14 am

Събудих се! Беше светло. Не бях осъзнала кога съм заспала . Странно ,никога не съм била толкова изморена ,че да заспя върху скала. Трябваше да се прибера ,но първо щях да напазарувам.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyНед Май 29, 2011 4:54 am

Както си седях така усетих нечии присъствие.Обърнах се и в далечината видях едно човешко момиче.Тя не ме видя за щастие.Момичето както си седеше и се наслаждаваше на хубавата гледка заспа.Междувременно аз скочих отново във водата и поплувах още известно време...Когато излязох на повърхността отново момичето си беше отишло.Доплувах до скалите и се скрих зад едната.Там излязох напълно и изчаках да изсъхна...След като изсъхнах краката ми отново се появиха и станах от мястото си.Оправих си роклята и ръгнах нанякъде...
Върнете се в началото Go down
Никол Нюмуун
Vampire
Vampire
Никол Нюмуун


Брой мнения : 20
Join date : 27.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyНед Май 29, 2011 5:53 am

Бях бясна, бясна на себе си, бясна на всичко.По едно време стигнах до скалите.Поех си дълго въздух.Отново можех да дишам.Седях права, не помръдвах.Вятърът вееше дългите ми разрошени коси.Проклинах този ден.Това продължи около 5 минути.След това реших да си тръгвам.На третата крачка се обърнах, засилих се и скочих от скалите.Усетих адреналина.Биенето на сърцето ми.Това ме накара да се почувствам по-добре.Изведнъж лицето ми възвърна нормалния си цвят.Бях се сляла с вълните.Разбира се, не опитвах да се самоубия, знаех, че не мога.Излязох от водата и тръгнах по улиците на града.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyВто Май 31, 2011 10:44 pm

Плувах надълбоко и стигнах до скалите.Беше ми гадно , че зарязах Кат, но пък трябваше да се скрия.Все пак не исках онова момиче да ме разпознае някъде по улиците.Излязох на скалата от предишния път , където бях и изчаках да изсъхна.След като отново бях с крака тръгнах към града....
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyСъб Юни 04, 2011 6:35 am

Сюзан ме доведе тук.Потръпнах леко.Защо ли ме доведе тук и какво толкова тайно ще ми показва?Тя ме беше видяла на плажа онзи ден с Кат,но аз успях да избягам,но това не е гаранция ,че не ме е разпознала.Седнах на една скала и я погледнах очаквателно.
- Е?Какво толкова тайно ще ми показваш?
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyВто Юни 07, 2011 9:47 am

Бутнах Ариана във водата за миг тя се превърна в русалка аз си знаех,че я познавам и й казах:
-Спокойно няма да кажа на никой! - успокоих я и продължих - И аз имам една маничка тайна.Завъртях се и за миг косата ми се затъмни,дрехите ми се смениха и най-накрая ми пораснаха големи криле.Попитах Ариана:
- Ще пазиш ли и моята тай
на?
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyВто Юни 07, 2011 9:58 am

Подадох ръка на Ариана и я издърпах на брега за да изсъхне.Седнах до нея и я попитах:
-Е,какво искаш да правим сега? - развълнувано я погледнах и продължих - Искаш ли да отидем у нас да си побъбрим за момчета например може и за друг
!?!
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyВто Юни 07, 2011 12:13 pm

Първата ми реакция , когато ме бутна , беше изненада.Щом цопнах във водата и ми порасна опашка,се притесних и щях да побягна мигновено , ако тя не ми беше показала крилата си.Останах с зейнала уста.
- Какво ... - не успях да довърша.
- Ще пазиш ли и моята тайна? - попита ме тя.Кимнах в знак на съгласие.Все още бях объркана.Тя ми подаде ръка и аз я поех.Бях отново на сушата и съхнех. Гледах хоризонта и все още осмислях случилото се. Сюзан беше много развълнувана и това някак ми подейства разсейващо и с й се усмихнах широко.
- Ами добре.Ти водиш - вече бях напълно суха и отново с крака.Изправих се и я погледнах очаквателно.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите EmptyСря Юни 08, 2011 12:56 am

Поведох Ариана към дома ми!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Морето със скалите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето със скалите   Морето със скалите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Морето със скалите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Барът до морето

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Моретата, скалите и островите-
Идете на: