Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Един от плажовете - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Един от плажовете - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Един от плажовете - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Един от плажовете - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Един от плажовете - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Един от плажовете - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Един от плажовете - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Един от плажовете - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Един от плажовете - Page 2 3186694B Един от плажовете - Page 2 3429734T Един от плажовете - Page 2 2378429t Един от плажовете - Page 2 Wienrpg Един от плажовете - Page 2 Ea58ec93058a4818 Един от плажовете - Page 2 3469647F Един от плажовете - Page 2 3540976g Един от плажовете - Page 2 Adewc7 Един от плажовете - Page 2 3541731b Един от плажовете - Page 2 3568923w Един от плажовете - Page 2 3793886b

 

 Един от плажовете

Go down 
+3
Катя Селфър
Ариана Шелски
Джен Линд
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кристин Фенк
Vampire
Vampire
Кристин Фенк


Брой мнения : 18
Join date : 05.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юни 08, 2011 9:27 am

-От малка.Родителите ми са вампири.А,ти?-погледнах я и без да дочакам отговор добавих:
-Искаш ли да се поразходим?Скучно е така да седиш!
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юни 08, 2011 9:53 am

- Ти да не четеш мисли? - учудих се. Тя определено беше по-силна от мен.
- Мен пък ме превърнаха когато бях на 17 - казах.
- Къде ще се разхождаме? - я попитах след няколко минути и я загледах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристин Фенк
Vampire
Vampire
Кристин Фенк


Брой мнения : 18
Join date : 05.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юни 08, 2011 10:34 am

-Не,не чета мисли-засмях се.-Защо?
-Незнам,да се расходим до морето...по пясъка...-санах отидох по-близо към морето.Таам където беше по-мокрия пясък.Бях по къси панталон ки така че нямаше начин да се намокря.Вълните бяха прекрасни.Обърнах се и изчаках Джен да дойде.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юни 08, 2011 10:45 am

- Аз си мислех за нещо по интересно. Като... Спа център например. Какво ще кажеш? - задърпах я към един спа център на близо.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристин Фенк
Vampire
Vampire
Кристин Фенк


Брой мнения : 18
Join date : 05.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyЧет Юни 09, 2011 12:41 am

-Добре,нямам нищо против.-последвах Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 9:06 am

Дойдохме тук. Вече беше нощ и почти нищо не виждах пред себе си. Накрая оставих бирите на пясъка и помогнах на Деймън да запалим огъня. След това взех една бутилка за мен, една за Деймън и една за Бони. Раздадох им ги и започнахме да си разказваме истории. След като свърших с моята която беше смешна, всички започнахме да се смеем а след това започна да разказва Деймън.


Последната промяна е направена от Джен Линд на Сря Юли 13, 2011 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:37 am

Нямаше какво да правя.На плажа имаше хора.Две момичета и едно момче.Мисля,че са ми познати.Приближих се малко това бях Джен,Деймън и Бони.Отидох до тях и ги поздравих:
- Здравейте!Как сте? - застанах до тях и се усмихнах.
- Може ли да седна до вас?Разбира се,ако не е проблем!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 10:28 pm

Погледа ми обиколи Джен и Бони за секунди и отново се върна на Аврил. Не можех да й откажа, след това, което й причиних.
- Сядай - бързах да кажа, а Джен ме погледна с недоволство. След Джен аз
трябваше да разкажа история, след като я разказах всички започнаха да
се смеят, включително и аз. Отпих от бутилката, която Джен ми даде по-рано.
Върнете се в началото Go down
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 10:35 pm

След историите на Деймън и Джен аз реших да разкажа страшна история, макар, че едва ли щеше да им повлиае, та те са вампири. След моята история Аврил изглеждаше най-уплашена, тя до скоро беше фея, а до колкото разбрах Деймън я превърнал във вампир. Той и Джен никак не изглеждаха изплашени, по-скоро историята им беше забавна.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 10:41 pm

След като Бони свърши с историята си започнах да се смея.
- Това не е страшна история това е смешна, много смешна история - казах накрая и отпих от бирата. Аврил изглежда беше доста изплашена.
- Деймън можеш ли да телепортираш китарата ми която се намира в стаята ми тук? - попитах изведнъж Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 10:48 pm

Погледнах я странно. След малко китарата се озова в ръцете й.
- Не знаех, че свириш на китара. - казах гледайки я учудено. След малко тя започна да свири, наистина свиреше много добре.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:08 pm

- Има много неща които не знаеш за мен - казах. Изсвирих им това. Не бях сигурна дали ще излезе добре тъй като от много време не бях свирила на китарата. След като свърших оставих китарата до мен и си отворих още една бира. Отначало мислех да взема нещо по силно от ресторанта но ако се напиехме твърде много сигурно бяхме способни дори да се удавим.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:30 pm

Те започнаха да разказват страшни истории.От историята на Бони ме беше малко страх,но на Джен и Деймън явно им беше забавна.После Джен започна да свири на китара.Беше много хубаво.Помислих малко и се сетих,че мога да пея и им казах:
- Аз мога да пея!Ако искате може да изпея нещо? - казах лекомислено.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:35 pm

- Ами.. Добре пей аз ще се разходя из плажа - казах, станах от мястото си и се отдалечих от тях. Седнах на една скала и загледах морето като едновременно свирех на китарата си. От малка обичах да го правя. Тази нощ наистина беше доста хладно но какво пък, все пак важното беше да прекарваме добре.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:40 pm

Имах чувството,че Джен не ме харесваше.Тя стана и отиде на една скала и започна да свири на китарата си.Започнах да кашлям опитвайки се да си настроя гласа,за да не прекъсвам постоянно.Така вече бях готова и започнах да пея - https://www.youtube.com/watch?v=KagvExF-ijc
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:54 pm

Аврил започна да пее. Имаше хубав глас, но стоях само до половината на песента. След това отидох при Джен, като взех бутилката със себе си. Седнах до Джен, а тя продължи да свири. Отпих от бирата си и се загледах във вълните.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyЧет Юли 14, 2011 12:21 am

Спрях да свиря и погледнах Деймън.
- Аврил може да се разсърди че я остави сама с Бони. Аз.. Не се разбирам добре с феите макар тя вече да е вампир. - казах и отново загледах морето. Не се разбирах особено добре с Аврил и предпочитах да съм далеч от нея отколкото да започна да се карам с нея.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyЧет Юли 14, 2011 8:52 am

- Аз какво съм виновен, че мразя такива лигави песни.. - казах и се загледах в морето, въобще не ми пукаше дали ме беше чула. Отпих от бирата си, която беше на привършване. След малко песента на Аврил свърши, погледнах към Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyЧет Юли 14, 2011 10:58 pm

- И предпочиташ ужасното ми свирене на китара пред песните на Аврил? Ти си луд. - казах и се огледах наоколо. Беше доста тъмно почти нищо не се виждаше. Аврил изглежда се беше разсърдила защото изражението й беше някак си.. Ядосано.
- Опа. Аврил май се разсърди - казах и отново се загледах в морето. След малко станах от скалата и си взех китарата.
- Аз си тръгвам, чао - казах и тръгнах към къщи.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 7:57 am

- Чао.. - казах преди Джен да си тръгне.
След като Джен си тръгна се върнах при Бони и намръщената Аврил. Седнах на мястото си и отворих една бира, отпих от нея. След малко телефона ми звънна, беше непознат номер. Вдигнах с въпроса "Кой си ти и какво искаш?". Казаха ми, че трябва да се преместя в друга къща, просто "чудесно". Затворих телефона и го прибрах в джоба си, отпих от бирата.
Върнете се в началото Go down
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 8:06 am

- Какво стана къде е Джен и кой ти се обади че така се намръщи? - казах след като допих бирата и оставих шишето до мен. Нямах намерение да пия още защото щях да се напия а аз не бях като Джен да трябва да изпия поне 10 бутилки за да изгубя контрол, напротив напивах се страшно много лесно.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 8:33 am

- Джен си тръгна преди малко. - отговорих и отпих от бирата си. Бони ме погледна въпросително, сякаш казваше "Зададох ти и друг въпрос".
- О, да..ами нищо особено, просто ме местят в друга къща. - казах със спокоен тон и се загледах в морето. Всъщност исках да остана в своята къща, но..Дано поне да нямам съквартиранти, което е малко вероятно.
Върнете се в началото Go down
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 8:35 am

- Сигурна съм че ще имаш съквартиранти. Мен ме бяха преместили един път в една много по голяма къща от моята и там имах много съквартиранти. - казах също така спокойно както той.
- Мисля и аз да си тръгвам, късно е вече - казах и загледах Деймън.
- Искаш ли да си тръгнем заедно или ще останеш тук? - попитах в един момент.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 EmptyПет Юли 15, 2011 8:40 am

- Всъщност и аз ще тръгвам. - казах и погледнах Бони, после Аврил. Станах от мястото си, Бони ме последва.
- Чао. - казах на Аврил леко безразлично. С Бони си тръгнахме, хубавото беше, че къщите ни не бяха далече една от друга, напротив. Аврил май се ядоса, че я оставихме сама.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Един от плажовете - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Един от плажовете   Един от плажовете - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Един от плажовете
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Един от парковете в Париж преди 627 години

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Моретата, скалите и островите-
Идете на: