Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Бар "CHAMPION" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Бар "CHAMPION" - Page 2 3186694B Бар "CHAMPION" - Page 2 3429734T Бар "CHAMPION" - Page 2 2378429t Бар "CHAMPION" - Page 2 Wienrpg Бар "CHAMPION" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Бар "CHAMPION" - Page 2 3469647F Бар "CHAMPION" - Page 2 3540976g Бар "CHAMPION" - Page 2 Adewc7 Бар "CHAMPION" - Page 2 3541731b Бар "CHAMPION" - Page 2 3568923w Бар "CHAMPION" - Page 2 3793886b

 

 Бар "CHAMPION"

Go down 
+3
Браян О'Конър
Деймън Салваторе
Джен Линд
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 1:47 am

-Както кажеш!-изръмжах и разклатих празната си чаша.
-Веднага!-каза бармана и ми даде питието.Усмихна ми се.
-За сметка на заведението!-смигна ми.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 2:39 am

След дълго мълчание и наливане с алкохол реших да направя нещо. Приближих се до нея и я целунах, обърнах се на другата страна сякаш нищо не беше станало, очаквах да ми удари шамар.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 2:41 am

Той ме целуна,но после бързо се отдръпна и зарея поглед накъде наделеч.Стоях стаписано отстрани.
-Ъъъ..Браян...-повиках го за да ме погледне.Приближих се към него.
-Това какво означава?Какво намекваш?-прошепнах в ухото му.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 2:58 am

- Може би, че те харесвам.. - погледнах я.
- Знам колко тъпо звучи, не съм добър в "признанията", ако мога така да го нарека. - казах тъпо без да отмествам поглед от нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 3:00 am

Засмях се.
-Страхотно признание!-усмихнах му се и го целунах по бузата,а после погледнах бармана.
-Водка..бутилка!-той ми се усмихна и ми подаде една бутилка от която отпих.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 3:33 am

- Внимавай да не се напиеш, даваш лош пример на сина си! - казах и допих останалия алкохол в чашата си, запалих още една цигара.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 3:52 am

Засмях се.
-Заки го няма!А и като се приберем сигорно ще спи..стига да иска шда останеш у нас!-намигнах му и се надявха да ме е разбрах.Нямах предвид,че го искам за една нощ,но ..не знам той как ще разталкува думите ми.
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър
Vampire
Vampire
Браян О'Конър


Брой мнения : 31
Join date : 29.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 4:06 am

- Значи ме каниш в къщата си? - погледнах учудено с лека усмивка. Чудех се дали имам шанс с нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Паркър
Vampire
Vampire
Алекса Паркър


Брой мнения : 37
Join date : 27.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 4:16 am

-Мммм да.Предполагам.-засмях се.Оставих някакви пари на бара.Беше станало 23:00.Бяхме седяли сумати време тук..и то почти нищо не правихме освен да нагъваме алкохол.
-Да тръгваме!-хвнаах го за ръката и го задърпах навън като малко дете.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 9:39 am

Влязох в бара и си поръчах двойно уиски.И зачаках Деймън да дойде да се забавляваме и да поговорим.Сервитьора ми донесе уискито и аз изпих първото,тогава Деймън дойде.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 9:42 am

Влязох в бара и с поглед потърсих Каролайн. Седнах до нея.
- Нещо силно - викнах на бармана, тъй като беше доста шумно. След миг пред мен се появи чаша с алкохол. Първата изпих на екс и поръчах още. Каролайн ме погледна странно.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 9:44 am

"Е,Деймън,как се чустваш?Така де... С Петя били ли сте гаджета ? " аз от любопитство го погледнах в очите и казах на бармана голяма водка. "А със Джен?Хайде,разкажи ми нещо за себе си."
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 9:51 am

- Ти от къде знаеш за Петя.. - казах изненадано.
- Не, с Петя не сме били гадже и не знам какво ти е казала. - изръмжах и отпих от алкохола в чашата си.
- За Джен..нужно ли е въобще да коментирам..виждаш какъв е характера й. - казах и допих останалото в чашата си. Поръчах още от същото, което изпих на екс и после поръчах още.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:10 am

"Ами Петя намекна нещо за тебе и аз... просто питам" поръчах от бармана 7 големи чаши от най-силното което имат.Аз тази вечер реших да се напия за да преодолея болката си.Той ме помисли за луда.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:13 am

Не отговорих на въпроса й. Бара беше наблизо, скоро се озовахме пред него. Влязохме вътре. На бара имаше единствено две свободни места. Седнах на единия стол, а Петя седна до мен.
- Една водка. - казах на бармана и погледнах към Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:19 am

- И за мен една водка. - казах и погледнах Крис... - Какво има до преди 4 часа ми се сърдеше а сега за ръка ме държиш...не че не ми харесва..напротив, но се учудвам. - казах и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:22 am

- Ей Кер, какво има? - погледнах я. След малко дочух познат, дразнещ глас. Обърнах се, до мен седеше Петя, беше с Крис, който ме видя и се ядоса.
- Чудесно! - изръмжах иронично и изпих още една чаша на екс. Поръчах още и се обърнах към Каролайн.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:24 am

- Какво има, Крис? - казах и се обърнах. - О, не! -обърнах се и кой да видя...Деймън..- Това навява лоши спомени. - Крис хайде да се махаме. - настоях, но той искаше да останем тук. Наведох глава на долу а Крис не погледна и ме целуна.


Последната промяна е направена от Петя Смит на Нед Юли 17, 2011 10:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:26 am

Аз бях мъртво пияна изпих 10 големи уискита и щом Деймън се обърна към мен аз го целунах,не спирах да го целувам,след това спрях,но Деймън продължи и аз му казах "Обичам те".Не бях във съзнание,но казвах истината.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:30 am

- Каролайн..аз.. - казах изненадано и се отдъпнах от нея.
- Аз..аз ти причиних толкова неща. Аз съм идиот, а въпроса е, че съм влюбен в момиче за, което дори и не съществувам. - казах и изпих още няколко чаши на екс, след което погледнах Кер. След няколко минути излязохме от бара и тръгнахме към вкъщи.


Последната промяна е направена от Деймън Салваторе на Нед Юли 17, 2011 11:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:38 am

Започнах да я целувам. След малко устните ми се отделиха от нейните. Допих алкохола в чашата си и поръчах още. Смятах да се напия, макар, че когато съм пиян правя само глупости. Отново целунах Петя и погледнах към Деймън, който се целуваше с Каролайн.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:43 am

- Ще се напиваме ли..- казах на Крис и изпих водката си на екс. Крис отново започна да ме целува...а аз отговарях на целувките му. - Какво ще кажеш после да отидем някъде двамата..сами - казах тихо на ухото му. Той се усмихна доволно и отново отпи от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 10:58 am

- Ще тръгваме ли? - казах на Петя, а тя кимна. Тръгнахме да излизаме от
бара, но бармана викна "Сметката!". Приближих се до него и сложих ръце
на бара.
- Не дължим нищо! - използвах внушение в думите си.
- Не дължите нищо! - отговори той, усмихнах се доволно и с Петя излязохме от бара.
- Е, ти водиш. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 7:08 am

Влязох в бара, и си поръчах тройно уиски,после казах на бармана "Дайте ми 10 големи чаши уиски!" и той ме погледна странно,исках да се напия докрай.Много бях харесала Джейкъб,но рядко се виждахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "CHAMPION"   Бар "CHAMPION" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "CHAMPION"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: