Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Ресторант "Food"  - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Ресторант "Food"  - Page 2 3186694B Ресторант "Food"  - Page 2 3429734T Ресторант "Food"  - Page 2 2378429t Ресторант "Food"  - Page 2 Wienrpg Ресторант "Food"  - Page 2 Ea58ec93058a4818 Ресторант "Food"  - Page 2 3469647F Ресторант "Food"  - Page 2 3540976g Ресторант "Food"  - Page 2 Adewc7 Ресторант "Food"  - Page 2 3541731b Ресторант "Food"  - Page 2 3568923w Ресторант "Food"  - Page 2 3793886b

 

 Ресторант "Food"

Go down 
+4
Катрин Дейвис
Джейкъб Салваторе
Бони Бенет
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:28 am

Изпих бутилката допи ми се още. Пф цяла вечер се опитвах да избегна точно това а сега.. Отидох в кухнята и извадих от шкафа бутилка мартини. Седнах на една масичка която имаше в кухнята и започнах да се наливам. Бях сигурна че ще направя някоя глупост, но животът беше малък особено пък ние вампирите никога не знаехме какво ни очаква утре. Изпих няколко бутилки мартини но не ми повлия почти изобщо. Извадих поредната от шкафа и започнах да пия - добре че имаше много.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:32 am

След като допих бутилката забелязах, че Джен се забави доста време. Отидох в кухнята, тя седеше на масичката и пиеше..мартини, около нея имаше много празни бутилки. Отново щеше да се напие.
- Джен? - казах и погледнах към празните бутилки на масата.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:35 am

- Спокойно държа на пиенето - станах и обиколих кухнята.
- Ето виждаш ли, все още вървя нормално - казах и допих бутилката си след което взех още една.
- Искаш ли? - казах след като изпих още няколко бутилки. Лошото в мен беше че изпия ли 2 бутилки алкохол - после не можех да спра колкото и да опитвах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:40 am

- Не, не смятам да се напивам.. е, какво пък - извадих от шкафа една бутилка. Отпих няколко пъти от бутилката и след малко тя вече беше празна. След малко Бони влезе в кухнята, с поглед сякаш казваше "ако се напиете няма да ви мъкна по домовете ви".
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:44 am

- Бони? Искаш ли и ти? - казах. Тя май се ядоса защото излезе от кухнята.
- Това момиче никога не е обичало да пие, колко жалко - изпих поредната бутилка. Вече бях леко пияна но все още се владеех и знаех какво правя.
- Какво ако не можем да се приберем. Кухнята е голяма почти колкото банята ми - казах поредната глупост за днес.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:52 am

Взех още една бутилка и отпих от нея. Седнах на един от столовете около масата, срещу Джен. Глтка по глътка и тази бутилка свърши, смятах да не пия повече, отидох при Бони, която беше малко ядосана.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:56 am

Отидох при Деймън и Бони. Изведнъж ми "цъфна" една идея в главата.
- Ей какво ще кажете да идем някъде, да си запалим огън и да си разказваме истории?Тук е супер скучно баба ми е била по интересна - казах и допих бутилката си след което отворих още една и започнах да пия от нея.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 8:59 am

- Добра идея - усмихнах се и погледнах към Бони. От много години не бях правил нещо такова, сигурно щеше да е забавно, тук си умирах от скука, а всички си тръгнаха почти веднага от ресторанта в, който бяхме.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 9:03 am

- Супер. Бони, идваш ли? - попитах и тя кимна положително. Отидох в кухнята взех една каса бири и излязохме от ресторанта. Това го правех когато бях тийнейджър и наистина беше забавно. Тръгнахме към едно от моретата...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyПон Юли 18, 2011 7:02 am

С Каролайн и Крис дойдохме в ресторанта. Седнахме на едно от масите и си поръчахме храна. За пиене аз си поръчах кола. Поръчката дойде. Ресторанта беше хубав и хубаво готвеха. Много приятно местенце.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 1:44 am

След като се наядохме Каролайн си тръгна и отиде на някъде. Станахме от местата си и преди да излезем от ресторанта оставих някакви пари на масата за сметката. След като излязохме погледнах Петя.
- Къде искаш да отидем? - я попитах и я целунах по бузата. Времето беше мрачно май скоро щеше да завали.
- Май ще е по добре да се приберем в къщи трябва да се пазиш особено сега когато си бременна - казах, хванах я за ръка и тръгнахме към къщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант "Food"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Food"    Ресторант "Food"  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Food"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ресторант "Classics"
» Ресторант "Idea"
» Ресторант "Black"
» Ресторант "Nice"
» Ресторант "Dream"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Ресторантите-
Идете на: