Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парк "  Trees" - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парк "  Trees" - Page 3 3186694B Парк "  Trees" - Page 3 3429734T Парк "  Trees" - Page 3 2378429t Парк "  Trees" - Page 3 Wienrpg Парк "  Trees" - Page 3 Ea58ec93058a4818 Парк "  Trees" - Page 3 3469647F Парк "  Trees" - Page 3 3540976g Парк "  Trees" - Page 3 Adewc7 Парк "  Trees" - Page 3 3541731b Парк "  Trees" - Page 3 3568923w Парк "  Trees" - Page 3 3793886b

 

 Парк " Trees"

Go down 
+7
Майк Мейсън
Аврил Лавинг
Деймън Салваторе
Виктория Франсес
Катрин Дейвис
Мел Уотс
Джен Линд
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 12:33 am

- Скрахме се!Всъщност според мен ти си по-добър от него.А защо вие се биехте? - започнах да го разпитвам.Беше ме ми много интересно защо братя се бият!?! Слънцето беше много ярко а парка беше толкова красив. Наоколо имаше много хора които си говореха и правеха най различни други неща
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 12:48 am

- Кажи ми поне една причина поради, която той не заслужава това? Скарали сте се, знаеш какъв всъщност е той. Но както и да е..това е между нас. - казах и отново си сложих очилата. Огледах се наоколо. Нямаше други хора, освен едно момиче. Отидох до нея.
- Няма да викаш. - използвах внушение в думите си и я захапах за врата. След като изпих достатъчно кръв се върнах при Аврил, като преди това изтрих кръвта от устата си.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 2:03 am

- Щом казваш. - Деймън стана и отиде до едно момиче,започна да пие кръвта й.Първоначално се ужасих,но после се успокоих.После той се върна на пейката и си избърса устата от кръвта.Странно,но и изведнъж и на мен ми се допи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 2:12 am

- Ти си фея, нали? - казах и повдигнах едната си вежда. Тя кимна.
- Пий! - използвах внушение в думите си и й подадох китката си. Тя започна да пие от кръвта ми. След като пи малко отдръпнах ръката си и скочих, захапах я за врата. Какво пък, защо да не се позабавлявам. Бях превърнал само брат си във вампир. Тя припадна, след няколко часа се свести.
- Трябва да пиеш човешка кръв или ще умреш! - казах безразлично, без дори и да я погледна.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 2:27 am

Той почна да ми внушава нещо аз нямах никаква представа какво правя.След няма и една секунда той ме ухапа за врата и доста време бях в несвяст.Като се събих бях много сънена и объркана:
- Какво стана? - попитах Деймън.Беше ми лошо и едва се движех.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 2:37 am

- Нищо особено, просто те убих. - усмихнах се и за миг погледнах към обърканото й изражение.
- Ако пиеш човешка кръв ще станеш вампир, ако не пиеш ще умреш.. - казах и се загледах в небето.
- Завинаги! - подчертах и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 2:51 am

- Ти ме УБИ? - започнах да викам - НО ЗАЩО?КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА? - продължавах да викам - Извинявай просто не мога да разбера.Сега вампир ли съм?Ами как ще се пазя от слънцето?А всеки ден ли трябва да пия кръв? - започнах да го разпитвам трябваше да знам всичко от което ще имам нужда.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 2:55 am

- Я да се успокоиш? Защото мога да те убия още веднъж и този път с кол в сърцето! - викнах.
- Трябва ти пръстен, който да те предпази от слънцето. - казах след малко и й показах ръката си на която носех пръстена.
- Не е задължително да пиеш всеки ден.. - казах и се огледах наоколо.
- Виждаш ли онзи човек? Пий от кръвта му и ще станеш вампир.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 3:25 am

- От къде мога да взема този пръстен? - трябваше да знам,ако не исках да умра.След малко Деймън ми показа един човек от който можеш да пия кръв тръгнах към него и след секунда станаха невидима хванах го за врата и започнах да пия човека нямаше и представа какво става.След минута се върнах при Деймън и станах отново видима.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 3:53 am

- Ами сложно е.. - казах и се огледах наоколо. Погледа ми попадна върху един мъж, не беше човек. Отидох до него, той имаше пръстен, предпазващ от слънцето, беше вампир. Лесно беше да го убия, взех един кол и го намушках в гръб. Свалих пръстена от ръката му и се върнах при Аврил, подадох й го.
- Мога ли вече да тръгвам или трябва да ти бъда бавачка? - казах и се огледах наоколо.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 4:02 am

Деймън взе един пръстен явно от вампир и ми го даде.
- Благодаря ти много. - усмихнах му се и си сложих пръстена.Той ме пита дали може да си тръгва или да ми е бавачка? Аз си засмях и му казах:
- Както искаш.Благодаря за помощта!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Юли 12, 2011 4:09 am

Усмихнах се и тръгнах нанякъде. Сетих се, че ми трябва нов телефон, стария, който Джен потопи във ваната вече не работеше. Бях забавил парите си в къщи, трябваше да се върна до къщата си, е..какво пък, затова си имам внушение. Тръгнах към магазина за телефони.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 13, 2011 8:22 am

Заведох Кати в един парк и седнахме под едно дърво. Наоколо беше пълно с хора и беше много шумно, но това не ми пречеше никак. Беше ми малко скучно през последните дни. Трябваше някой път да отида в някой бар или в някой от многото дискотеки да се позабавлявам а не да седя постоянно в къщи.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 13, 2011 10:15 pm

Майк ме заведе в един парк, седнахме под едно дърво. След малко заваля силен дъжд, този път това не беше мое дело. Не мислех да го спирам, обичах дъжда. След няколко минути хората, които бяха в парка се разотидоха, останахме само аз и Майк. Дървото ни предпази от дъжда, останахме сухи. Загледах се в капчиците, които се сипеха от небето, а след това погледнах към Майк. Дъжда беше силен, но след около десет минути спря да вали. Погледнах часовника си, вече беше станало късно.
- Аз ще се прибирам. Чао. - казах след няколко минути, и след едно ледено "чао" което той ми каза тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 1:07 am

Стигнах до парка, за моя радост нямаше нито един човек. Беше толкова спокойно и тихо. Обиколих парка, а след това седнах на една от пейките. Слънцето грееше силно, едно от нещата, които мразех повече от всичко.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 1:22 am

Дойдох в някакъв парк. Видях...ъъ кой? Отново Симон. Тя ще си помисли, че я следя. Тръгнах към нея, но реших да седна на друга пейка, близка до нейната. До пейката имаше дърво и имах сянка, а при нейното дърво нямаше...дали щеше да дойде при мен..?
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 1:38 am

- Пак ли.. - измрънках, когато Стивън пак се появи от някъде..защо го срещах постоянно. Е, поне не седна на моята пейка, което беше добре, но все още не беше късно да го направи. Беше прекалено топло, изведнъж заваля дъжд, от някъде бях копирала тази дарба. Обичах дъжда, определено беше по-добре от това силно слънце.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 2:22 am

Изведнъж заваля. Дървото поне ме пазеше от дъжда, но и да бях мокър..какво пък щях да се изсуша. Симон седеше и ме гледаше. Нямаше да я каня при мен...пак щеше да откаже за това станах от пейката и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 2:56 am

Отново останах сама в парка, легнах на пейката. Реших да проверя колко е часа, тръгнах да извадя телефона от джоба си, но не беше в мен. Може би го бях забравила в къщата на Стивън. Станах от пейката и тръгнах след него. Той се обърна.
- Забравила съм си телефона в къщата ти и си го искам. - казах и го погледнах. След малко спрях дъжда и се изсуших, вече бях достатъчно мокра.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 2:59 am

- Хаха ми ходи си го вземи. - казах и се изсмях. Какво съм виновен, че си го забравила в къщата ми. - казах ѝ и тръгнахме към вкъщи, за да си го вземе. Беше приятно времето. Имаше лек вятър, слънцето грееше...
Върнете се в началото Go down
Виктория Франсес
Vampire
Vampire
Виктория Франсес


Брой мнения : 13
Join date : 10.07.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Юли 20, 2011 3:37 am

-Влязох в някакъв парк. Навсякъде имаше хора. Дали магическите създания не са си тръгнали от града? И да се кой би се учудил с толкова много хора, а аз си мислех, че града е пуст.
-Исках да бъда сама. Тръгнах по една алея с възможно най-малко хора наблизо. Повървях малко и видях една беседка. Седнах на нея.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 7:18 am

Стигнах до парка, повървях известно и седнах на..единствената свободна пейка. На останалите седяха майки с деца и стари бабички. Загледах се в небето, нямаше нито едно облаче, беше слънчево и подухваше лек, приятен ветрец. Да бях си взела слънчевите очила. - помислих си, за разлика от родителите си бях обикновен човек и не можех да телепортирам предмети или самата себе си. Исках да бъда вампир, но мама и татко правеха всевъзможни неща, за да живеем като нормални хора, не че не сме такива, но деца на вампири..звучи зловещо, но не е така. Не знаех как ще реагират на това. Извадих телефона си, за щастие си бях взела и слушалките, включих ги в телефона и си пуснах музика. Огледах се наоколо.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 7:32 am

Реших да се разходя понеже ми беше ужасно скучно. Дойдох в един парк, който беше близо до къщата ми. Беше пълно с малки деца и майките им. Също и стари хора. Видях едно момиче. Изглеждаше по - малка, но беше доста красива. Седнах на съседната пейка до нея.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyВто Авг 09, 2011 7:58 am

На съседната пейка беше седнало едно момче, явно беше по-голям от мен. Погледнах го, той мен също, лека усмивка се появи на лицето ми, бързо погледнах някъде другаде. Както си слушах музика случайно слушалките се извадиха от телефона, мразех да става така. Рефлексно спрях музиката и прибрах телефона и слушалките в джоба на дънките си.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 EmptyСря Авг 10, 2011 1:00 am

Момичето прибра телефона си...Да я заговаря ли или не...може би ще се запознаем, но може би няма да иска да дружи с мен..е нямам нищо за губене.
- Имаш хубав телефон. - казах и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "  Trees" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк " Trees"   Парк "  Trees" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк " Trees"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Парк "Rest"
» Парк "Рath"
» Парк "Spring"
» Парк "Аutomne"
» Парк "London"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: