Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
 Герои на администраторите Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
 Герои на администраторите EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
 Герои на администраторите EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
 Герои на администраторите EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
 Герои на администраторите EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
 Герои на администраторите EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
 Герои на администраторите EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
 Герои на администраторите EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
 Герои на администраторите EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
 Герои на администраторите EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
 Герои на администраторите 3186694B  Герои на администраторите 3429734T  Герои на администраторите 2378429t  Герои на администраторите Wienrpg  Герои на администраторите Ea58ec93058a4818  Герои на администраторите 3469647F  Герои на администраторите 3540976g  Герои на администраторите Adewc7  Герои на администраторите 3541731b  Герои на администраторите 3568923w  Герои на администраторите 3793886b

 

  Герои на администраторите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

 Герои на администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на администраторите    Герои на администраторите EmptyПет Май 27, 2011 5:03 am

Бланка за попълване:
Име:
Години:
Външен вид :
Характер :
История:
Талисман:
Вид (обикновен човек или магическо създание):
Дарба, само ако сте магическо създание:
Семейно положение:
Снимка:


Последната промяна е направена от Джен Линд на Съб Юли 02, 2011 11:20 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

 Герои на администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на администраторите    Герои на администраторите EmptyПет Май 27, 2011 5:06 am

Име:
Джен Линд

Години:
18 човешки - 678 вампирски

Вид:
Вампир

Външен вид:
Има дълга кестенява коса, кафяви очи и е висока около 1.70. Усмивката и е леко иронична, леко безразлична, леко доволна и почти не се забелязва повечето пъти. Облича се според мястото което отива и не прекалява много нито с грима, нито с дрехите. Ако ще носи токчета те трябва да са високи и трудно да може да ходи някой с тях, така е свикнала и колкото и странно да звучи, така и харесва и се чувства по удобно. Косата и е чуплива но понякога я изправя. На ръката си носи гривна която я предпазва от слънцето и никога не я сваля. Погледа и също е доста ироничен и безразличен но в същото време и много предизвикателен.

Характер:
Почти винаги се държи студено и безразлично с хората около нея и много, страшно много лесно избухва. Ако е ядосана си го изкарва на първия човек който се появи на пътя й. Откакто е станала вампир се е опитала да погребе чувствата си и да стане безчувствена и почти успява. Повечето пъти си играе с хората и обича да им се подиграва. Винаги показва най ужасната си страна и за това повечето й познати не я понасят. Когато се влюби може да направи най големите глупости и лудости на света. Когато е нервна може да изяде цялата хряна която се намира в къщата й без да качи нито един килограм. Може да се нарече "луда" тъй като е правила най невероятните неща. Почти невъзможно е да спечелиш сърцето й още по малко и приятелството й. През целия си живот до сега се е влюбвала един единствен път и то във вампир. Но кой знае може да стане чудо и отново някой да спечели "леденото" й сърце. Много е твърдоглава науми ли си нещо никой не може да я разубеди или спре.

История:
От малка Джен е била много палава и винаги е отивала с момчетата. Обичала е да играе мач и да е постоянно в момчешка компания. Рядко човек е можел да я види да си играе с кукли. Не е била особено богата никога. Майка й е била ужасна, винаги е имала "спешна работа" и никога не се е грижила за детето си. Баща й направил всичко възможно за да отгледа дъщеря си и да не й липсва нищо. Когато става на 18 и навършва гимназията през лятната ваканция среща едно много привлекателно момче. Тя се влюбва за първи път в живота си и именно в него. Тогава е била малка и неопитна и въпреки че всички й казвали да не се доверява на този, че нещо странно има в него, тя е била и още е страшно твърдоглава. Заминала с него далеч от родния си дом. Няколко месеци по късно момчето я убило като първо и дало на сила от неговата кръв. Тя се събудила след няколко часа и разбрала че той е вампир но вече е било много късно да направи каквото и да било. Вампирът бил луд и й казал че я е превърнал за да се вечно заедно. Тя не можела да приеме че й е съсипал целия живот само и само за да е с него. Взела един кол и го убила. След това си обещала да се държи лошо със всички, да не вярва на никого и да не се влюбва никога повече. Днес е на 678 години и през всичките тези векове е имала само една единствена истинска приятелка Бони.

Дарба:
С поглед може да накара човек да направи каквото тя пожелае,илюзията, вятърът - може да призове много силен ватър както и много приятен ветрец, земя - може да контролира земята и копиране(може да копира чуждите дарби).

Семейно положение:
1 сестра Катерина Самърс

Талисман(по желание):
Не се привързва към предмети

Снимка:
 Герои на администраторите Katherine-pierce-mobile-wallpaper


Последната промяна е направена от Джен Линд на Чет Юли 21, 2011 11:29 pm; мнението е било променяно общо 21 пъти
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

 Герои на администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на администраторите    Герои на администраторите EmptyПет Май 27, 2011 6:54 am

Име: Ерик Сааде
Години: 19
Външен вид: Ерик има кестенява коса и кафяви очи. Носи предимно дънки, фанелки и кецове. За по официални случай - костюми. Тежи 60кг. и е висок 1,85м.
Характер: Ерик не обича да го командват, но самия той обича да нарежда на другите. Казва всичко директно, не увърта. Занимава се с музика и спорт.
История: Ерик е роден в богато семейство, родителите му работят много, но въпреки това им остава и време за сина им-Ерик. Една вечер Ерик се разхождал сам в тъмнината, от изневиделица пред него изскочил един вампир. Ерик го помислил за обикновен човек и продължил напред. Вампира го захапал за врата, изсмукал много кръв от него и Ерик изпаднал в безсзнание. На сутринта той се събудил в леглото си с жажда за кръв. Той осъзнал, че е вампир и избягал от вкъщи, отишъл в магическия град. Там бил щастлив.
Талисман: Няма
Вид (обикновен човек или магическо създание): Вампир
Дарба, само ако сте магическо създание: Контролира времето, убива с поглед, разбира когато, някой го лъже, мести и разрушава предмети с поглед, вижда през стените-когато си поиска (иска се силна концентрация).
Семейно положение: Няма братя и сестри
Снимка:
 Герои на администраторите 246744_219924911369938_100000572914482_823623_6312988_n


Последната промяна е направена от Ерик Сааде на Пон Май 30, 2011 4:16 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

 Герои на администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на администраторите    Герои на администраторите EmptyПет Май 27, 2011 9:10 am

 Герои на администраторите 3390934Z

Име:Лиса Еванс

Гоини:17

Външен вид :Лиса има дълга руса коса,но често си я прави кафява с безредните шампоани които премахват цветът си след няколко къпания.Висока е 1.70 см със среден бюст.Има красиви кафеви очи и дълги мигли.Сочни устни често покрити с гланц.Тялото и е страхотно като на модел-със страхотни извивки,но и атлетично и е доста добра в битките.Ноктите и са дълги и красиви и почти винаги са покрити с лак.Има обеца на корема и татоировка на кръста.


Характер :Попринцип е мила душа,но се държи гадно с доста хора.Усмихва се често,но малко от тези усмивки са истински.Когато се ядоса се опитва да се сдържа,но ако не усее си го изкарва на който и скимне и доста честоя наричат-истеричка.Настроението и се мени бързо и понякога е доста загадачна.Мрази лъжците,използвачите,предателите и сякакви подобни.Когато срещне някой такъв рядко го оставя жив.Попринцип не се влюбва трудно,но има мъж който е обсебил сърцето и.


История:Малко хора вярват във вампири.Истината е,че Те се криеят в сенките на ноща.Те се движим по нощното разписание.Вампирите-митове и легенди за кръвопиещи същества криещи се в мрака,неможещи да излизат на слънчева светлика.Убийци.Е здравейте тогава.Аз съм едно от тези същества.Името ми е Лиса.На 17 години съм и има едно нещо което искам да кажа.Ние можем да излизаме на слънце,но това само отлабва силите ни.И така..родена съм в Маями(Флорида).Ха и още нещо за мен аз съм вампир ламя-така наричаме вампирите които са родени вампири.Живота ми е като на всички други като изключим,че пия кръв.Всичко друго е нормално-дишам,ям,спя,хода,обичам и всичко останало като хората.Обичам да се забърквам в неприятности.Имам много приятели-хора и вампири както и най-различки магически същества.Хората нямат и ни най-малка представа,че магическите същества съществуват и ме приемат като обикновен човек..макар и понякога да се държа по-страно.Детството ми е било нормално..ходела съм на ясна и децка градина.Родителите ми почти като на всички за работохолици,но ме обичат..е макар и да не се виждам много с тях.Любовния ми живот е пълна трагедия.Харесвам момче на 19 което обаче май не се интересува от мен.Се пак кой би се интересувал от енда непълнолетна кучка.Ерик е момчето на мечтите ми.Е не само на мойте,а на всяко момиче.Красива усимвка,висок,мусколест..и май се отплеснах от темата за моя живот.Хората ме смятат за злобна кучка явно защото дори с момчето което харесвам се държа гадно.Е какво да се прави..немога да се размеквам при всяка ситуация.Та аз съм вампир-дяволско изчадие както няоки хора казват.Иначе съм добра душа!


Вид:вампир

Дарба:Дух-изцеление,влизане в сънищата на хората,виждане на аурите,хипер внушение,но се заплаща с голяма цена.Много усилие,много сила и е може да докара до лудост.Често избухване-насабрал се гняв без причина е страничен ефект от духът.Телепатия-може и да чете мислите на другите както и да и да праща мисли.Лед-ако поиска сняг или да замрази нещо само трябва да призове ледът,некросила.

Семейно положение:необвързана.

Снимка:  Герои на администраторите Jessica_alba2


 Герои на администраторите 03_jessicaAlba
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Герои на администраторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на администраторите    Герои на администраторите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Герои на администраторите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пасивни герои
» Готови герои

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Герои :: Герои на администраторите-
Идете на: