Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Бони Бенет Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Бони Бенет EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Бони Бенет EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Бони Бенет EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Бони Бенет EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Бони Бенет EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Бони Бенет EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Бони Бенет EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Бони Бенет EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Бони Бенет EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Бони Бенет 3186694B Къщата на Бони Бенет 3429734T Къщата на Бони Бенет 2378429t Къщата на Бони Бенет Wienrpg Къщата на Бони Бенет Ea58ec93058a4818 Къщата на Бони Бенет 3469647F Къщата на Бони Бенет 3540976g Къщата на Бони Бенет Adewc7 Къщата на Бони Бенет 3541731b Къщата на Бони Бенет 3568923w Къщата на Бони Бенет 3793886b

 

 Къщата на Бони Бенет

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyПон Юни 06, 2011 9:45 am

Върнете се в началото Go down
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyСря Юни 08, 2011 8:56 am

Прибрах се в къщи и оставих покупките. Седнах на дивана и си пуснах телевизора. Нямаше почти нищо интересно. Угасих го и се качих в стаята си. Облякох една шарена блуза и едни шарени къси гащи.


Последната промяна е направена от Бони Бенет на Сря Юни 08, 2011 11:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyСря Юни 08, 2011 11:05 am

Почуках на вратата.Почаках известно време.Бони ми отвори вратата и ме покани вътре.
Върнете се в началото Go down
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyСря Юни 08, 2011 11:20 am

Някой почука на вратата и аз отворих. Беше едно момиче което ми се струваше познато но не знаех от къде.
- Здравей. Познаваме ли се от някъде? - започнах да я оглеждам за да видя дали ще си спомня нещо но... Лицето и ми изглеждаше познато. Всякаш я бях виждала и преди но не можех да си спомня как и от къде за това зачаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyСря Юни 08, 2011 11:34 am

- Ами незнам. - казах аз - Просто нещо ме водеше насам имах чувството,че това място мие познато както и ти!
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyВто Юни 14, 2011 11:01 am

Стан късно и аз трябваше да си тръгвам!
-Чао - изрекох аз и поех по пътя си!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyВто Юли 26, 2011 5:42 am

Вдигнах Джен на ръце и се телепортирах пред къщата на Бони, заедно с нея. Позвънях да звънеца и зачаках да ми отвори.
- Хайде, хайде.. - казах нервно.
- Малък проблем.. - казах на Бони, която гледаше стъписано след като отвори вратата, влязох в къщата.
Върнете се в началото Go down
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyВто Юли 26, 2011 5:47 am

- Какво е станало? - казах след като погледнах мъртвата Джен и определено не беше от най хубавите гледки. Сякаш разгадах защо беше дошъл Деймън.
- Има.. Има едно заклинание което може да връща хора или свръхестетвени създания към живота но не съм го правила никога до сега и не съм сигурна че ще проработи - казах. Деймън постави Джен в средата на хола. Наредихме свещи около нря и ги запалихме. Направих заклинанието, беше изтощително за това след като свърших се наложи да седна. Първите 30 минути не стана нищо но след това Джен се размърда..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyВто Юли 26, 2011 5:52 am

В един момент усетих някаква светлина. Можех да се мърдам което беше странно. Размърдах краката и после ръцете си.. След това отворих очи. Не знаех къде се намирам, чувствах се сякаш съм спала 100 години. Станах, беше доста трудно но успях да стана. Подпрях се на една от стените. Чувствах глад, болка и още много неща които не можех да различа много..
- Изтощително е да си мъртъв айде да си ходим - казах след малко, а Деймън ме изгледа странно.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Бони Бенет
Witch
Witch
Бони Бенет


Брой мнения : 47
Join date : 05.06.2011

Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет EmptyНед Авг 21, 2011 7:17 am

Влязох в къщата и седнах на дивана в хола. Започнах да прелиствам вестника който току що бях купила и накрая спрях на на обявите за работа. Видях че в едно кафене се търси сервитьорка и веднага набрах номера който беше изписан.
- Здравейте обаждам се за обявата за работа. Търсите си сервитьорка и се чудех.. - казах но мъжът с когото говорех ме прекъсна.
- Съжалявам но мястото е заето - каза той и затвори телефона. Обадих се на още няколко собственици но се оказа че всички места са заети. В този момент звънна телефона. Зарадвах се, може би беше някой от собственици и имаше някаква работа за мен но уви..
- Кога най после ще ми дадеш парите за наема? Чакам те от 1 месец! - се развика мъжът. Веднага разпознах гласа, това беше собственика на къщата, искаше си наема.
- В момента нямам пари, но търся работа. Ако можехте да изчакате още 1-2 седмици ще ви дам парите. - опитах да го убедя.
- Няма да чакам и минута повече! Има едно семейство което иска да наеме къщата. Имаш 2 часа да се изнесеш от там. Ще дойда и ако те заваря в къщата ще се обадя на полицията! - викна той и затвори телефона. Въздъхнах и се качих в стаята си. Започнах да си събирам багажа. След като свърших излязох от къщата. Не знаех къде да отида. После се сетих за Джен и Деймън. Те май живееха заедно в една къща и може би биха ме приютили за малко.. Е, нищо няма да изгубя ако отида при тях. Тръгнах натам..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Бони Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Бони Бенет   Къщата на Бони Бенет Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Бони Бенет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Бела
» Къщата на Иън
» Къщата на Алекс
» Къщата на Катрин
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: