Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Езерото в гората - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Езерото в гората - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Езерото в гората - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Езерото в гората - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Езерото в гората - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Езерото в гората - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Езерото в гората - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Езерото в гората - Page 2 3186694B Езерото в гората - Page 2 3429734T Езерото в гората - Page 2 2378429t Езерото в гората - Page 2 Wienrpg Езерото в гората - Page 2 Ea58ec93058a4818 Езерото в гората - Page 2 3469647F Езерото в гората - Page 2 3540976g Езерото в гората - Page 2 Adewc7 Езерото в гората - Page 2 3541731b Езерото в гората - Page 2 3568923w Езерото в гората - Page 2 3793886b

 

 Езерото в гората

Go down 
+5
Аврил Лавинг
Рики
Ариана Шелски
Сирена
Лиса Евънс
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyПон Юни 20, 2011 10:23 pm

Тъкмо щях да отговоря,когато изведнъж се появи Сюзан.Сирена и сестрите й се скриха,но после се показаха.
- Здравей Сюзан - поздравих я с лека усмивка.
Погледнах Сирена.
- Запознах се с нея вчера.Не се притеснявай,тя няма да издаде тайната ви - приближих се до нея и й казах останалото на ухо , тка ,че само тя да чуе - Разбира се ,че ще ти помогна Сирена.След малко ще тръгна и ще отскоча до нас.Ще ти донеса дрехи и сме готови.
Отдалечих се от нея и погледнах любопитно Сюзан.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 2:34 am

- Какво има? - попитах аз другото момиче.
- Спокойно.Няма да те нараня. - казах и с успокоен глас и й се усмихнах.Ариана започна да ме гледа сякаш за първи път се бяшме виждали.Попитах:
- Какво има Ариана?Да няма нещо нередно в мен?
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 12:59 am

Погледнах я учудено.
- Какво имаш предвид?Няма нищо нередно в теб.Просто ми е любопитно какво те доведе насам.
Какво съвпадение беше да се видим точно когато аз съм с други от моя вид
Върнете се в началото Go down
Сирена
Mermaid
Mermaid
Сирена


Брой мнения : 15
Join date : 16.06.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 1:28 am

-Надявам се..-измрънках си.В доста случей ние приличахме на пирани,а не на русалки или сирени такаче наистина ще е добре това момиче да внимава.
-Аз съм Сирена..-представих се на летящото човече-фея.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 12:07 pm

- Сюзан - казах на Сирена,но това момиче не ми харесваше имаше изражение сякаш иска да ме убие.Ариана попита какво ме доведе тук аз разбира се започнах да обяснявам:
- Ами всъщност не знам.Просто мястото е много по-спокойно от колкото града,въздуха е по-чист и други работи,но главно това.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 12:19 pm

- Както и да е..... трябва да напазарувам,че няма нищо у нас.Хайде чао,беше ми приятно да се запознаем!
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 8:29 am

Опитвах се да не мисля за случилото се, но не можех. Дойдох в някаква гора. Имаше красиво езеро. Седнах до брега му. Беше дълбоко. Влязох във водата до колената, след малко тръгнах на вътре. Така водата стигна до кръста ми. След това до врата ми...не мислех да плувам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 8:40 am

Видях Петя да тръгва към някаква гора. Последвах я. Тя беше влязла в едно езеро, водата стигаше до врата й.
- Не го прави! - изкрещях и бързо доплувах до нея.
- Беше само целувка! - казах и хванах ръката й, но тя ме пусна.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 8:43 am

Не казах нищо. Тръгнах по на вътре. Водата вече беше над вратът ми. Бързо влязох на вътре вече бях под водата а не бях си и поела въздух. Водата беше студена. Усетих как ми причернява пред очите. По едно време усетих, че ще е удавя, но Крис доплува до мен и ме изкара на брега.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 8:48 am

- Никога повече не го прави! - казах след малко.
- Петя..това беше просто целувка, аз..не знаех какво правя! И дойдох тук, защото обичам теб, ако не беше така нямаше да дойда! - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 9:21 am

Целунах го. Никой друг не би направил такова нещо за мен.
- Искам да се прибера вкъщи. - казах на Крис а той ми помогна да стана от тревата. Тръгнахме към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 6:18 am

Сюзън ме доведе в някаква гора. Имаше езеро и беше много...хм красиво. Седнах до брега на езерото. Сю не седна до мен, явно не искаше да си цапа дрехите. Е това беше само една трева, нищо повече.
- - Няма ли да седнеш? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 6:23 am

Не казах нищо, седнах до него, но не прекалено близо.
- Тук е много красиво, нали? - казах след няколко минути мълчание. Тъпа реплика, но все трябваше да кажа нещо, вместо да мълчим..
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 6:29 am

- Да. - казах и. Не можех все още да се отпусна. Все пак се запознахме преди 1 час. Дори има ли и толкова. Станах от тревата и отидох до близкото дърво.
- какво ще кажеш да тръгваме? - предложих. Едва ли щяхме да намерим пътя, но май Сю знае как да го намерим.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 6:39 am

- Да.. аз..трябва са се прибирам. - погледнах часовника си. станах от тревата и се огледах наоколо.
- Мисля, че пътя е на там. - посочихме една от посоките, тръгнахме на там. Единственото, което виждах пред себе си беше гора..и нищо друго.
- Или пък греша.. - казах леко притеснено.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 6:43 am

Май се бяхме изгубили. Сега какво ще правим?
- Ако искаш звънни на някой, да дойде да те вземе. - казах и. Аз щях да намеря пътя..някак. Или можех да ги помоля да ме закарат до града..
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 6:51 am

Извадих телефона си, всъщност не знаех на кого да се обая, мама и татко щяха да се ядосат от това, че съм била с Мат.. Телефона ми беше изключен, опитах да го включа, но не стана..май батерията ми беше паднала.
- Изключен е.. - прибрах телефона в джоба си и се огледах наоколо. Щяхме да намери пътя..някога.
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 11:15 am

- И сега? Какво ще правим? - попитах угрижено. Може и да намеря пътя. Тръгнах на някъде..май бях на прав път..Да излязох на пътя.
- Не познавам толкова добре горите..а ни измъкнах. - казах и се засчях леко.
Върнете се в началото Go down
Сюзън Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Сюзън Дейвис


Брой мнения : 24
Join date : 07.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 11:27 am

- Хей..не съм идвала тук от много време. - засмях се.
- Аз ще се прибирам.. - казах след малко и се усмихнах, тръгнах към вкъщи. Нещо в Мат ми харесваше..е, не знаех дали ще го видя отново..
Върнете се в началото Go down
Мат Донован
Ordinary people
Ordinary people
Мат Донован


Брой мнения : 15
Join date : 08.08.2011

Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 EmptyЧет Авг 11, 2011 11:38 am

След като Сюзън си тръгна. И аз тръгнах към вкъщи. Времето е чудесно. Приятно за разходки и почивка. Да имаше басейн на близо. Добре щеше да ми се отрази. Може да си изкопая един в двора. Прибрах се направо вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото в гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото в гората   Езерото в гората - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Езерото в гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гората с конете
» Гората с реката
» Водопада в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: