Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Кафене "Pure Red" - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Кафене "Pure Red" - Page 3 3186694B Кафене "Pure Red" - Page 3 3429734T Кафене "Pure Red" - Page 3 2378429t Кафене "Pure Red" - Page 3 Wienrpg Кафене "Pure Red" - Page 3 Ea58ec93058a4818 Кафене "Pure Red" - Page 3 3469647F Кафене "Pure Red" - Page 3 3540976g Кафене "Pure Red" - Page 3 Adewc7 Кафене "Pure Red" - Page 3 3541731b Кафене "Pure Red" - Page 3 3568923w Кафене "Pure Red" - Page 3 3793886b

 

 Кафене "Pure Red"

Go down 
+6
Каролайн Форбс
Виктория Франсес
Матю Монгомъри
Александра Сейм
Аврил Лавинг
Джен Линд
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Кафене "Pure Red" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pure Red"   Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyСъб Авг 27, 2011 3:58 am

Тя изглеждаше замислена. Друг на мое място сигурно би попитал какво е станало и подобни но аз нямах намерение да се занимавам с личния й живот поради простата причина че не ме интересуваше.
- Къде живееш? - реших да карам направо. Без да увъртам но и без това го правех рядко. Не я познавах и не знаех как ще реагира на въпроса. Може би щеше да ме удари и да си тръгне или да го приеме спокойно и да ми отговори. Силно се надявах на второто. Мразех да ме удря жена. Изобщо мразех да ме удрят защото тогава се ядосвах и ставаше наистина лошо.. Е, с жените гледах да съм по-мил. Все пак бяха дами. Изпих си кафето и си поръчах още едно. Погледнах през прозореца изглежда нямаше да спре да вали скоро.. Трябваше да си намеря и къща където да живея. Не можех да остана на улицата. За щастие имах пари но те ми трябваха само докато си намеря работа.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Кафене "Pure Red" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pure Red"   Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:08 am

Директния му въпрос едва не ме накара да си изплюя.
- Какво? - изрекох.Това какво е?Тукощо се запознаваме и ме пита къде живеея.Чисто сексуалки "чувства".Едва се сдържах да не го изритам на земята и да не забия зъби в плъттана вратът му.Зъбите ми се оголемиха и аз сложих ръка пред устата си.Не знам защо,но той ме издразни.Мразех понякога да става така.Зъбите ми просто ей тъй се показваха...и...дори не "питаха" кога е подходящото време.Но аз бях само на седемандесет за Бога.Седемандесет годишен вампир...нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Кафене "Pure Red" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pure Red"   Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:16 am

- Не те съветвам да пиеш от мен, няма да успееш. Та ще ми отговориш ли на въпроса? - сложих ръце на лицето си за да прикрия смеха си. Тя да пие от мен?! Що за шега. Колкото повече я гледах установявах че е на около 17-18 години. А аз бях на 7 века.
- Също не те съветвам да се опиташ да ме удряш, не е особено препоръчително за теб да видиш лошата ми страна. - казах след около половин час. Допих си кафето и станах от мястото си.
- Ще ми кажеш ли или да си тръгна? - попитах я и я загледах. Вдигнах куфарите си очаквайки да ме отреже, нямаше да се изненадам очевидно беше момиче с характер.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Кафене "Pure Red" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pure Red"   Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:23 am

Изръмжах.Той беше вампир....и беше по-силен от мен.В какво се забърках.Изпих кафето си и сервитьорката пак дойде.
- Нещо друго искате ли? - попита тя мило.
- Да,кръв. - казах и.Тя пребледня,а аз извъртях очи.
- К-какво? - едва успя да каже жената.Бедничката....да бъде подложена на такъв тормоз.
- Казах,че искам сметката. - повторих сякаш говорех на бавно развиващ.Опитвах се да прикрия зъбите си и донякъде успявах.Тя бързо донесе сметката и аз я платих.
- Живея на три преки от тук.Другата ми къща е доста по-далеч,а и там не живея сама.Както и да е.На три преки от тук.Номера е 201...веднага ще познаеш къщата.Най-голямата е... - изрекох набързо.
Върнете се в началото Go down
Раян
Vampire
Vampire
Раян


Брой мнения : 20
Join date : 26.08.2011

Кафене "Pure Red" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pure Red"   Кафене "Pure Red" - Page 3 EmptyСъб Авг 27, 2011 5:50 am

- Добре ще дойда.. Когато сметна за необходимо. - бръкнах в джоба си и извадих едно листче на което пишеше телефонния ми номер.
- Това е телефонния ми номер обади ми се по някое време и ми кажи кога си свободна - казах, взех си куфарите и излязох от кафенето като преди това разпънах чадъра си. Като вампир обичах мрачното време и дъждовете но не обичах да се мокря. Все пак външния вид е много важен по някога.. Тръгнах към един квартал който бях видял по-рано, там се продаваше някаква къща май. Трябваше да отида да я разгледам. Ако обаче беше необзаведена щях да потърся друга, нямах намерение да се занимавам с мебели. Никога не съм си падал по подобни глупости.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "Pure Red" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pure Red"   Кафене "Pure Red" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Pure Red"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Кафене "Red"
» Кафене "Sweet"
» Кафене "Princess"
» Кафене "Express"
» Кафене "Glamour"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Кафенетата-
Идете на: