Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
  Църквата - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
  Църквата - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
  Църквата - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
  Църквата - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
  Църквата - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
  Църквата - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
  Църквата - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
  Църквата - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
  Църквата - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
  Църквата - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
  Църквата - Page 2 3186694B   Църквата - Page 2 3429734T   Църквата - Page 2 2378429t   Църквата - Page 2 Wienrpg   Църквата - Page 2 Ea58ec93058a4818   Църквата - Page 2 3469647F   Църквата - Page 2 3540976g   Църквата - Page 2 Adewc7   Църквата - Page 2 3541731b   Църквата - Page 2 3568923w   Църквата - Page 2 3793886b

 

  Църквата

Go down 
+2
Джен Линд
Деймън Салваторе
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:19 am

Влязох в църквата, издърпах Деймън навън и го бутнах. Той падна на земята. Започнах да го ритам с всичка сила. Знаех че го болеше. Охраната пак тръгна да ни разтървава но използвах внушение и се махнаха. След като започна да тече кръв от устата му използвах дарбата си и раните ми се излекуваха.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:23 am

Успях да се изправя и повалих Джейкъб на земята. Използвах изцеление и раните ми заздравяха. Започнах да го ритам. Гледката да го гледам как се гърчи на земята беше просто незаменима. В един момент спрях да го ритам.
- Махай се! - използвах внушение. Той се изправи и тръгна на някъде, влязох в църквата, а Джен ме гледаше ядосано.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:29 am

Нямаше смисъл да викам и да се ядосвам. Просто поклатих глава разочаровано и излязох от църквата. По земята беше пълно с кръв. Отидох зад църквата и се огледах наоколо исках да остана сама. Деймън наистина се държеше като дете. Не трябваше да обръща внимание на брат си. Дори и на сватбата на Петя и Крис не можеха да се сдържат..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:35 am

Бях закъсняла за сватбата,носех куп подаръци за децата и младоженците.Зърнах Петя и Крис и им връчих подаръците.Много с е зарадваха,после видях Деймън и отидох при него и го попитах, "Какво е станало?" като от усмихната станах тъжна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:39 am

- Една дума.. Джейкъб. - погледнах я. Тя май го харесваше, не бях сигурен. Джейкъб пак постигна целта си, Джен отново ми се сърдеше, но не можех да го оставя да ме удря. Е, поне успях да го разкарам от тук и се надявах повече да не се върне, нямаше да се учудя ако дойде да търси отмъщение, но този път нямаше да се размине с няколко юмрука в лицето и няколко ритника.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:43 am

Бях изумена,"Представата ми за него беше съвсем друга,мислех,че е добро момче,но съм грешала.Хмм... нека позная,избили сте се нали,слава богу,че е било вън,защото Петя щеше доста да се разсърди." и се усмихнах."Е,кога ще почне церемонията?"
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:43 am

Върнах се, нямаше да оставя нещата така. Взех един кол и го забодох в корема на Деймън като дори не забелязах Каролайн. Докато кола още беше в корема на Деймън го удрях в лицето. Толкова много го мразех че не ми пукаше за никой и за нищо. Бутнах го на земята като не му оставих време да си извади кола и започнах да го ритам.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:45 am

Успях да извадя кола от корема си, някак, той продължаваше да ме рита.
- Ще съжаляваш за това. - успях да кажа. След като спря да ме рита успях да се изправя. Бутнах го на земята, не смятах да му правя нищо, е..не съвсем. Забодох кола малко под сърцето му и тръгнах към Джен. След това сигурно щеше да бъде още по-ядосана.
- Джен.. знам, че се държах като дете, но..не можех да го оставя да ме удря, нали? - казах и се приближих към нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 6:55 am

- Удря те защото му обръщаш внимание! Можеше просто да се отдалечиш от него и да не му обръщаш внимание! - викнах.
- Добре бийте се но.. На сватбата?! - казах след няколко минути вече по спокойно. Как можеше да се бият пред църква и аз не можех да разбера.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 7:00 am

- О, моля те! Това съм го чувал за последно когато бях на 5! Сега нещата са по-различни! - чак след няколко минути разбрах, че дрехите ми целите са..мръсни и изпокъсани, целите в кръв. След няколко секунди станаха както преди.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 7:04 am

- Да прав си. Сега се държиш както когато си бил на 5 и никой не ти го казва. Е, време е да го осъзнаеш! Има много по-важни неща в живота от колкото това да се биеш и да се караш с брат си! Разбери го! - викнах. В този момент не знаех какво говоря бях ядосана и със сигурност после щях да съжалявам за думите си..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 7:15 am

- Осъзнавам го! И да, знам, че има по-важни неща, но..- така и не можах да довърша изречението.
- Церемонията започва след малко..ще влизаме ли? - казах след няколко минути и се огледах наоколо.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 7:22 am

Не казах нищо просто отидох в църквата и малко след това дойде Деймън. Всички седнаха по местата си и церемонията започна. Петя беше наистина много красива с булчинската рокля и бебетата бяха много хубави. След като церемонията свърши излязохме пред църквата..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





  Църквата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Църквата     Църквата - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Църквата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Сградите-
Идете на: